Графічний прискорювач GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики, параметри, продуктивність

22 0 Новини високих технологій

В рамках цієї оглядовій статті буде детально розглянуто графічний прискорювач GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики цього пристрою, його реальні можливості, а також рівень енергоспоживання - ось про що дізнаються читачі з даного матеріалу. Адаптер відмінно підходить для реалізації ігрових комп'ютерних систем початкового рівня.

Графічний прискорювач GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики, параметри, продуктивність
До якого сегменту відеокарт належить дане рішення

Як було вже зазначено раніше, до графічних відеокарт початкового ігрового класу належить GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики цього GPU вказують на таку його приналежність. Це рішення здатне запускати будь-які іграшки або ж прикладної софт. Знову-таки рекомендований формат картинки FullHD або ж HD. Якість зображення середня або навіть максимальне. Ще одне можливе застосування такого прискорювача - це середнього рівня графічні станції. Вони відмінно підійдуть для обробки графічної інформації. Також такі відеокарти знадобляться для складання ферми для майнінгу. Тільки от кількість адаптерів має бути 6-8. Це ще одне можливе застосування таких прискорювачів.


Параметри GPU

GP107 - це кодове позначення мікропроцесора, який лежить в основі GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики його вказують на наявність 3300 мільйонів напівпровідникових транзисторів, які виробляються за технологією 14 нм. Цей GPU належить до сімейства адаптерів "Паскаль". У цього чіпа немає фіксованої частоти функціонування. Вона динамічно змінюється. Її значення залежить від ступеня складності виконуваної задачі. Найменше значення даного параметра - 1290 МГц, а найбільше - 1392 МГц. Число потокових мікропроцесорів в даного рішення одно 768 штук, модулів виконання растрових операцій - 32 а блоки TMU - 48. Для підключення до ПК в цьому пристрої передбачено один роз'єм формату PCI E версії 16Х та у виконанні 3.0. Сам же акселератор укомплектований 5 портами для підключення до монітора. Три з них - це HDMI, один DVI і один DP. Все це цифрові порти. Якщо виникає необхідність у підключенні за допомогою VGA, то можна застосувати спеціальний перехідник.


Графічний прискорювач GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики, параметри, продуктивність

Організація підсистеми пам'яті

Основний обсяг відеопам'яті для GeForce GTX 1050 Ti - 4Gb. Розрядність шини відеобуфера складає 128 біт. Тип же мікросхем ОЗП, як і в більшості аналогічних акселераторів, - GDDR5. Їх номінальна частота функціонування відповідає 7008 МГц. Пропускна здатність підсистеми пам'яті дорівнює 112 Гбіт/сек. Всі ці параметри забезпечують рівень продуктивності, який значно вище, ніж у вбудованих відеокарт на сьогоднішній день.

Рівень енергоспоживання

Тепловий пакет відеокарти дорівнює 75 Вт. А ось потужність блоку живлення, який лежить в основі персонального комп'ютера, повинна бути не менше 350 Вт. Якщо ж планується розгін адаптера, то краще підвищити останнє значення до 500 Вт. Температура продукту не повинна перевищувати 97 градусів. В номінальному режимі останнє значення знаходиться в межах від 60-70 градусів. Якщо ж здійснити розгін адаптера, то температура чіпа зросте до 80. Тому в разі виконання цієї операції рекомендується доукомплектувати ПК додатковими вентиляторами. Та й сам корпус в обов'язковому порядку повинен забезпечувати відмінний рівень циркуляції повітряного середовища.
Графічний прискорювач GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики, параметри, продуктивність

Тести. Реальні результати

Тепер наведемо результати тестів NVidia GeForce GTX 1050 Ti. Як його опонентів найбільш оптимально вибрати GTX1060 з 3Гб, GTX960 від NVidia і R9270Х від АМД. Рівень продуктивності цих продуктів такий же, як і вартість. Тестовий стенд ґрунтувався на чіпі i7 моделі 6950Х (його продуктивність надлишкова для будь-якого такого графічного адаптера), материнська плата на чіпсеті Х99 ОЗУ об'ємом 8 Гб (4 модуля DDR4 по 2 Гб з номінальною частотою функціонування 3200 ГГц). Потужність використовуваного в тесті блоку живлення 750 Вт. У грі Battlefield 4 ці адаптери забезпечили таку кількість fps:
 • GTX1060 - 67 - 82.
 • GTX1050Ti - 41 - 51.
 • GTX960 - 38 - 49.
 • R9270X - 30 - 41.
 • NVidia GeForce GTX 1050 Ti, як і будь-які інші акселератори "зеленої" компанії, що мають більш передову архітектуру, це дозволяє їм показувати кращі результати. Формат картинки в тесті - Full HD, а якість зображення - ультрависока. Аналогічна розстановка прискорювачів у fps і в тесті Deus Ex:
 • GTX1060 - 44 - 53.
 • GTX1050Ti - 29 - 34.
 • GTX960 - 24 - 32.
 • R9270X - 22 - 28.
 • Єдина відмінність полягає в тому, що якщо в попередньому тесті всі рішення забезпечували fps вище 30-ти, то в цьому випадку тільки GTX1060 забезпечує більш високі результати.

  Відгуки. Вартість

  Зараз можна купити такий акселератор за ціною від 9000 до 10000 рублів. Якщо прискорювач оснащений "скромною" системою охолодження і працює в номінальному режимі, то його вартість буде ближче до 9000 рублів. Якщо ж придбати більш дорогу версію адаптера з покращеними параметрами, наприклад Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti з приставкою Gaming, з початку збільшеними значеннями частоти, то ціна збільшиться до 10000 рублів. У свою чергу, відгуки вказують на відмінне поєднання параметрів і вартості даного рішення. Це універсальний прискорювач, який підходить для вирішення будь-яких завдань: ігрової системи, ферми для майнінг або навіть графічної станції.
  Графічний прискорювач GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики, параметри, продуктивність

  Висновок

  У цьому оглядовому матеріалі був детально розглянутий GeForce GTX 1050 Ti. Характеристики, його технічні специфікації, результати в реальних тестах - все це в комплексі дозволяє зробити висновок, що це найбільш універсальний прискорювач, який підходить практично для будь-яких завдань.