Завдання "Опіум для народу" "Відьмак 3": вся інформація

13 0 Новини високих технологій

Квест «Опіум для народу» в «Відьмака 3» грі має кілька особливостей. Вибір місії вплине на майбутнє головного героя, а тому підходити до завдання стоїть зі знанням наслідків. Користувачеві краще знати шляхи швидкого проходження завдання, кінцівки, а також повороти долі при кожному з рішень.

Початок завдання

У Велені на шляху до завдання «Опіум для народу» в «Відьмака 3» можна зустріти селян, які під страхом біди поклоняється якомусь Всебогу. Якщо попрямувати від Палацу празднолюбцев на південь до напівзруйнованих будівель, то ви зустрінете двох чоловіків. З ними варто поговорити і з'ясувати про кризової ситуації в місцевості. Завдання почнеться і слід іти до вівтаря. Геральт спробує поговорити з істотою, яке вженуть страх громадян регіону через вівтар, але спроба буде невдалою. Після цього гравцеві варто відправитися до руїн в даній області, де буде продовжуватися ця історія.
Завдання "Опіум для народу" "Відьмак 3": вся інформаціяПродовження шляху

Варто відзначити, що користувачам потрібно обов'язково пройти перед початком завдання «Опіум для народу» в «Відьмака 3» іншу місію «На дотик» з основної сюжетної ланцюжка. Це досить довгий квест, де Геральт буде подорожувати разом з чарівницею Кейрой Мец. При вдалому виконанні жінка дасть нагороду предмет під назвою «Око Нехалены». Він знімає будь-яку ілюзію на місцевості і в руїнах Велена його також необхідно використовувати. Відкриється шлях в підвал, куди і необхідно відправитися користувачеві для продовження квесту «Відьмак 3. Опіум для народу». У підземному приміщенні Геральт зустрітися з великим і жирним сильваном. Виявляється, що саме він змушує всіх селян йому поклонятися і приносити в дар собі тільки смачну їжу. Саме для того він накликав на жителів різні біди. З рогатою сильваном необхідно спочатку поговорити і вирішити його долю.
Завдання "Опіум для народу" "Відьмак 3": вся інформаціяВбити монстра

Зустрінутий істота в підвалі при виконанні квесту «Опіум для народу» гри «Відьмак 3» вступить у діалог з головним героєм. Він є божеством селян, і вони поклоняються йому не тільки з-за псування, але і з-за фанатичного пристрасті до віри. Геральт отримає три варіанти дій, які будуть мати свої наслідки. Варто відразу відзначити, що місія побічна і на кінцівку основного сюжету ніяк не вплине. Першою можливістю вбити цього величезного сільвана. Бій буде нескладним і в якості призу персонажу дістанеться мутаген для посилення своїх навичок. Цей вибір буде мати у завданні «Опіум для народу» в «Відьмака 3» наслідки. Селяни залишаться незадоволеними різким зникненням їх божества, і звинувачувати в усьому вони будуть саме головного героя. Ставлення неігрових персонажів в області змінитися в гіршу сторону, але якщо ви хочете мутаген, то варто вибрати саме цей варіант.
Завдання "Опіум для народу" "Відьмак 3": вся інформація

Налякати божество

Якщо вбивати сільвана у гравця немає бажання, то варто розглянути в завданні інші варіанти. «Опіум для народу» в «Відьмака 3» дає головному героєві можливість вирішити проблему відносно мирним шляхом. Для цього потрібно залякати Всебога, щоб він зняв з громадян порчу, яку наклав для підтримки страху, і почав приймати будь-яку їжу. По зовнішньому вигляду істоти видно, що він любить їсти багато і смачно. Його не влаштовували будь-які подарунки, а тому він своїми методами вирішив вимагати більш вишукані страви. Загрози відьмака подіють на сільвана і він зніме своє прокляття з населення. Після цього істота стане приймати будь-які подарунки в свою сторону. Коли ви виберете цей варіант, то пізніше в походах по області біля вівтарів Всебогу можна почути про те, що він став вживати пшоняну кашу, не заправлену шкварками. Це доказ того, що істота тримає обіцянку, дану Геральту. Для жителів цей вибір буде найбільш оптимальним, так як предмет обожнювання не пропаде, але псування більше робити не стане.
Завдання "Опіум для народу" "Відьмак 3": вся інформація

Залишити все як є

У грі Відьмак 3» проходження «Опіум для народу» завдання передбачає і третій варіант. Якщо Всебог сподобався гравцеві, то можна залишити ситуацію без змін. Тоді люди і далі будуть мучитися, а сильван бенкетувати у своєму підвалі. Який би варіант користувач не обрав, на виході з підземелля Геральта зустрінуть мужики з поселення. Вони запитають про те, що він знайшов усередині і як справи. Відьмак відповість, що тепер все добре, але при цьому можна порадити оглянути цікавий підвал в руїнах. Якщо це зробити, то через деякий час вхід буде замуровано цеглою, а біля нього з'являться кілька трупів. З цього можна зробити висновок про те, що люди навідалися в сховище Всебога, і була засмучені його видом. Вони вирішили його вбити або замурувати, але при цьому істота пручався і вбив декілька своїх колишніх віруючих. Це лише здогадки, подібного в грі показано не буде. Вибір не вплине на майбутнє, так що розповідати про підвалі чи ні, не має різниці.
Завдання "Опіум для народу" "Відьмак 3": вся інформація

Рекомендації

Це завдання зі списку побічних квестів, які зроблені для розваги користувача. Гра «Відьмак 3» відома тим, що часто ставить перед користувачем різні варіанти у виконанні місій. Часто доведеться вибирати між злом і ще меншим злом. У цьому випадку також багато вважатимуть, що Всебог заслуговує на смерть з-за свого обману, але це не принесе користі головному герою. З самої назви завдання можна зробити висновок, що селянам треба комусь поклонятися, щоб мати сенс у життєвому існування. Ось такий посил підносять розробники всім користувачам. Найбільш оптимальним варіантом будуть загрози сильвану, але залишити йому життя захочеться далеко не кожному гравцеві. У кінцевому рахунку завдання просто для інтересу, а тому робіть все за своїм уподобанням.