Найкращі статуси для підлітків

36 0 Новини високих технологій

Статус – це поняття, що позначає стан людини або явища. У наш час це слово особливо часто стало згадуватися в зв'язку з розвитком соціальних мереж. Адже статуси використовуються скрізь – і в різних месенджерах, і в профайлах на різних сайтах, і на таких ресурсах, як «Однокласники» і «ВКонтакте». Ці короткі записи люблять використовувати як дорослі, так і підлітки.

Найкращі статуси для підлітків

Особливості підліткового віку

Один з найпопулярніших статусів для підлітків звучить наступним чином: «Підліток – це істота, яка відмінно обізнаний про те, чому його не навчили в школі». Цей вік є перехідним між дитинством і дорослим життям. Саме тому прагнення до самостійного життя виражено у підлітка особливо яскраво. Він хоче дорослішати, самостійно приймати рішення.


Підліток прагне у весь голос заявити про себе всього навколишнього світу. Якщо ж оточуючі не приймають молодої людини або леді таким, якими вони є, їх не зупинить це. «Якщо я занадто гучний для вас, значить, ви занадто старі для мене» - ця фраза, яку у свій час промовив рок-музикант Стів Бейторс, цілком може підійти як статусу для підлітків.

Майже доросла людина

В якості статусу можна використовувати найрізноманітніші фрази – вимовлені великими людьми або друзями. Також це можуть бути цитати героїв з кінофільмів, або ж слова зірок. «Якщо у тебе є проблема, розв'яжи її. Якщо не можеш – то не роби з цього проблеми» - такий статус для підлітків відмінно прикрасить будь-яку сторінку незалежної молодої людини. У ньому відображена ідея, до якої лише почали підбиратися вчені-психологи: у багатьох ситуаціях підліток здатний вести себе і контролювати власні емоції анітрохи не гірше, ніж це роблять дорослі люди.


Найкращі статуси для підлітків

Важливість спілкування

Також велике значення для молодої людини в цей час мають друзі. Якщо до настання перехідного віку головна роль належала старшим, то тепер – компанії однолітків. Адже юний дорослий навчається будувати партнерські відносини з собі подібними. Це відображають багато статуси для підлітків: «Без щирої дружби життя – ніщо». «Друг – це той чоловік, який не береться судити». Думка товаришів для підлітка стає набагато важливішим, ніж судження дорослих або батьків. У процесі спілкування з собі подібними підліток навчається завойовувати авторитет, вирішувати проблемні ситуації, зберігати вірність і переживати зраду. В цьому і полягають найважливіші завдання для юних "дорослих".

Найпопулярніші фрази

Статуси для підлітків допомагають розповісти про свій емоційний стан і світогляді світу. В соціальних мережах за допомогою цих коротеньких повідомлень добре доноситься інформація друзям – адже це самий оптимальний спосіб, до того ж не вимагає великих тимчасових витрат. Підлітковий вік – один з найбільш непростих. Можливо, тому молодим людям так необхідна часта зміна коротких статусів. Наведемо приклади таких фраз:
 • «Вистачить «паритися», живи, як подобається».
 • «Не вчіть мене. Займайтеся своїм життям».
 • «Крик душі завжди не чути».
 • Найкращі статуси для підлітків

  Статуси для юних леді

  Частими відвідувачками різних соціальних мереж є зовсім молоденькі дівчата. Кому ж, як не їм, принесе задоволення розмова з близькою подругою, знайомство з хлопцем, або ж обговорення поточних справ. Саме з цієї причини так затребувані статуси для дівчаток-підлітків. Ось найпопулярніші з таких фраз:
 • «Ти хочеш, щоб я плакала з-за тебе? Так у мене туш коштує дорожче».
 • «Все в моїх руках, а те, що не в руках, лежить біля моїх ніг».
 • «Те, що я тобі прощаю – я тобі пригадаю».
 • Любов між підлітками може бути короткою, а може і тривати довго. Для юних дівчат дуже важливо отримувати увагу протилежної статі. Саме в цей непростий період вони вчаться слідкувати за собою, помічати, які хлопці на них звертають увагу. Безумовно, підлітковий вік – один з найважливіших етапів, коли дівчата вперше намагаються будувати взаємини. І статуси є відмінним способом, який дозволить розповісти про свої почуття, не вдаючись до прямого розмови.