Френк Хорриган: біографія фінального боса Fallout 2. Спосіб перемогти супермутанта

11 0 Новини високих технологій

Хто такий Френк Хорриган? Гравці другої частини Fallout називають його самим жорстоким супротивником. Він не йде на компроміси, а зустріч з ним – неминучий фінал пригод кожного. Як з звичайної людини вийшло знаряддя для вбивства? Чи можна перемогти Хоррігана і що для цього знадобиться? Читайте далі!

Опис персонажа

Біблія гри Fallout 2 говорить: Хорриган – це генно-модифікований мутант, одержаний в результаті експерименту по створенню універсального солдата. Так вже вийшло, що під час виконання одного завдання Френк (ще будучи людиною) був заражений ФЕВ – вірусом рукотворної еволюції.


Френк Хорриган: біографія фінального боса Fallout 2. Спосіб перемогти супермутанта
Вчені Анклаву прийняли рішення врятувати агента і зробити з нього справжню машину для вбивств, яка буде виконувати всі накази. Якщо говорити про зброю, то Хорриган володіє ножем Головного Гада і гарматою Головного Гада. До речі, саме для Френка Хоррігана в Fallout була розроблена унікальна версія силовий броні, яка перетворила цього персонажа в справжній танк. Броня Френка не віддільне від тіла.

Біографія Хоррігана

Відомо, що Френк народився в 2211 році. Інформації про дитинство і юнацтво Хоррігана немає. У перший час він перебував у засекреченій службі Анклаву. Однак звідти його перевели в польові частини – з-за насильства, нічим не виправданого. Пізніше разом з іншими військовими групами Хорриган був спрямований на пошук рабів, які були вкрай необхідні для розкопок зруйнованої військової бази під назвою Маріпоза. У вересні 2236 року раби в ході розкопок виявили ФЕВ, в результаті всі, хто був у цей час поруч, заразилися вірусом. Серед заражених виявився і Хорриган. Група вчених з Анклаву евакуювали Френка і досліджували наслідки зараження.


Френк Хорриган: біографія фінального боса Fallout 2. Спосіб перемогти супермутанта
В 2238 році Френк Хорриган в результаті експерименту перетворився в супермутанта: йому вводили поліпшену версію вірусу рукотворної еволюції і сильнодіючі наркотики. Над вивченням здібностей Френка працював цілий науковий відділ, яким керував Чарльз Керлінг. Взимку 2239 року було прийнято рішення перевірити мутанта в рамках бойової операції, а в кінці березня 2239 року він вже приймає остаточний вигляд – на його тіло надягають силову броню, яку вже не зняти. Справа в тому, що саме броня буквально «накачує» персонажа наркотиками і виступає в якості системи життєзабезпечення. Завдяки своїм характеристикам Хорриган стає рішенням практично всіх проблем Анклаву. Важливо відзначити, що Френк був справжнім чудовиськом ще до того, як був заражений вірусом. У нього була величезна кількість психологічних проблем. Варто сказати і про те, що сам Френк ніколи не вважав себе супермутантом. Таким його вважали тільки вчені, хоча і вони звичайно характеризували його не інакше як «експеримент». Що до солдатів, бо ті не особливо переживали за його мутації, вважаючи його чимось на зразок ходячою бомби. Більшість солдатів вважало Френка Хоррігана виродком, деякі викликалися супроводжувати його на завданнях. Після величезної кількості виконаних завдань Хорриган знаходить-таки свою смерть – восени 2242 року він гине в сутичці з Обраним. За словами самого Френка, він запустив механізм самознищення. Хоча насправді це – звичайний блеф. Всі сліди супермутанта знищує наступне за його загибеллю руйнування реактора та потужний вибух.
Френк Хорриган: біографія фінального боса Fallout 2. Спосіб перемогти супермутанта

Фізичні дані Хоррігана

Зростання персонажа на ім'я Frank Horrigan становить понад 12 футів. Це, до речі, значно вище, ніж зростання всіх інших мутантів. До того ж він набагато сильніше інших мутантів – початкові характеристики були посилені приживлением модифікованого штаму ФЕВ. Тіло Френка було доповнено не тільки унікальною бронею, але і електронними очима, сервоприводами для кінцівок і кібернетичними протезами. Варто сказати, що до перетворення в мутанта Френк не був інтелектуалом, проте він не впав у идиотию, характерну для більшої частини супермутантів. У Хоррігана великий словниковий запас, багаті інтонації, мова насичена складними реченнями - ніяких явних ознак слабоумства у нього немає.

Як перемогти Хоррігана?

У цього персонажа з Fallout 2999 очок здоров'я. Озброєний він потужної плазмовою гарматою. Зазвичай він стріляє з неї до тих пір, поки не виснажується боєзапас. Після ж дістає ножа. Важливо й те, що майже до всіх видів шкоди він має дуже високу опірність. Виняток – лише шкоди електрикою. Тобто в бою з ним варто використовувати зброю саме з цим видом шкоди. Підійдуть Бластер Чужих, суперэлектрокнут або імпульсне рушницю. А ось Мутагенної сироватці і Шприца з отрутою не під силу вбити Хоррігана.
Френк Хорриган: біографія фінального боса Fallout 2. Спосіб перемогти супермутанта
Допомога у фінальному бою нададуть загін сержанта Граніту та стаціонарні турелі. Гравець повинен знати, що загін перейде на бік Обраного тільки в одному випадку - якщо пройде перевірку красномовства, відсоток якої повинен перевищувати 75 пунктів. За вбивство супермутанта Обраний отримає десять 10000 очок досвіду.

Цікаві факти

Цей персонаж не так простий, як може здатися на перший погляд. Є ряд цікавих фактів:
  • Засліплений Хорриган перемикається з гармати на ніж.
  • Френк Хорриган названий на честь героя Клінта Іствуда, який з'явився у фільмі «На лінії вогню».
  • Саме Френком Хорриганом називається практично мертвий і позбувся ніг супермутант, має всього одне очко здоров'я. До цього повне ім'я звучить як Охоронець президента.
  • У ближньому бою Френк куди небезпечніше, ніж у дальньому.