Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя

25 0 Новини високих технологій

The Evil Within – це гра в жанрі хоррор-сурвайвала, в якій вам належить занурюватися у світ жахів, одночасно намагаючись розгадати загадку того, що відбувається навколо, а також врятуватися від неминучої смерті. Даний проект виявився неймовірно успішним. Звичайно, його критикували за вторинність в порівнянні з класикою жанру, але в цілому це був досить солідний проект, який сподобався величезної кількості геймерів. Головним героєм тут є детектив Себастьян Кастелланос, про який буде розказано в подробицях в даній статті. Ви дізнаєтеся всі подробиці про вкрай незвичайному і цікавому героя, за якого вам належить пройти цю захоплюючу гру. Себастьян Кастелланос – це той персонаж, про якого дійсно варто поговорити, тому що у нього є як багата історія, так і повний набір незвичайних звичок, рис характеру і багатьох інших моментів.


Сюжет гри

Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя
Якщо вас цікавить персонаж Себастьян Кастелланос, то вам дійсно варто спочатку звернути увагу на саму гру, головним героєм якої він є. Це проект, який з'явився на ринку порівняно недавно. Як ви вже зрозуміли, в головній ролі тут виступає детектив, який разом зі своїми напарниками прибув на місце скоєння звірячого злочину. Однак у підсумку він виявився замішаний в набагато більш страшних речах, ніж просте вбивство. Він виявився усередині справжнього кошмару, де неймовірні і жахливі істоти прикладають всі зусилля, щоб його вбити. В результаті вам потрібно рятуватися від них, нищити тих, яких зможете, втікати і ховатися від всіх інших, поступово розплутує клубок подій, які призвели до цього занурення в кошмар. Тут замішані генетичні експерименти, системи примусового сну, досліди над живими людьми і багато інших речей. Далеко не кожен зміг би впоратися в подібній ситуації, однак Себастьян Кастелланос виявився саме тією людиною, який найкраще підходив для такого завдання. Тому зараз ви зможете в деталях дізнатися, що це за герой, які у нього є відмінні риси характеру, що сталося з ним у минулому, які в нього є помітні звички, а також багато іншого.


Хто це?

Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя
Як ви вже зрозуміли, у грі The Evil Within Себастьян Кастелланос є головним персонажем, який починає розслідувати масове вбивство в психіатричній лікарні, але закінчує в цьому кошмарі. Але що ж відомо про нього самого? Кастелланос – 38-річний латиноамериканський страж правопорядку, який живе і працює в місті Крімсон. Його ріст складає 182 сантиметри, а вага – 79 кілограмів. В інтернеті повсюдно можна побачити, як виглядає Себастьян Кастелланос: арт-проекти різних художників зображують його у найрізноманітніших ситуаціях і позах. У грі ви не раз зможете поглянути на те, як він виглядає, так що сміливо можна сказати, що з його зовнішності ніхто не робив великого секрету. Також обов'язково варто зазначити, що у нього є дружина, яку звуть Майра Хенсон. З нею у Себастьяна з'явилася дочка Лілі, яка, як передбачалося спочатку, загинула, але в дійсності була викрадена. Однак про це мова піде вже далі. Що стосується інших знайомств, то тут варто звернути увагу на напарників Себастьяна, Джозефа Оду і Джулі Кідман. Вони грають дуже важливу роль в цій грі, так і в цілому в житті детектива, про який йде мова в даній статті.

Передісторія

Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя
Детектив Себастьян Кастелланос колись був одним з кращих в місті, справлявся з найскладнішими справами і ловив найзапекліших злочинців. Його кар'єра йшла в гору, він отримував одне за іншим підвищення, і перед ним відкривалося чудове майбутнє. На роботі він познайомився з Майрой Хенсон, яка також працювала детективом, з якої почав зустрічатися, а потім і одружився на ній. Як бачите, життя Себастьяна складалося чудово, а додати до цього можна ще й те, що у пари народилася дочка, яку назвали Лілі. П'ять років з того моменту пролетіли щасливо, проте раптово стався кошмар. В один день Себастьян повернувся додому і побачив, що його житло згоріло дотла. В внаслідок всередині були виявлені обгорілі тіла маленької дівчинки і домробітниці, з якою вона зазвичай залишалася. В сім'ю Себастьяна і Майри прийшло горе, але дружина детектива не хотіла здаватися, тому що вважала, що Лілі не померла, а пропала. Вона вела своє власне розслідування, хоча Себастьян відмовляв її від цього, так як вважав, що вона просто в депресії. Закінчилося це ще гірше, ніж можна було б припустити, так як Майра в результаті пропала без вісті. Себастьян не зміг впоратися з двома ударами поспіль і почав топити горе в пляшці. Його бажання працювати зійшло до нуля, і всі грандіозні плани на майбутнє розсипалися порохом. Один з кращих поліцейських в місті і не тільки раптово опинився на самому дні, де і міг би залишитися назавжди, якби не одна людина.

Дружба з Одою

Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя
У грі ви дізнаєтеся, що Джозеф Ода і Себастьян Кастелланос – кращі друзі, знайомі вже дуже давно. Проте їхня дружба могла випаруватися, і зараз ви дізнаєтеся, чому саме. Справа в тому, що Ода не міг дивитися на муки Себастьяна, тому як-то самостійно намагався витягнути з ями, в яку він поступово занурювався. У нього нічого не вийшло, і в результаті Джозеф вирішив повідомити про проблему Кастелланоса в департамент внутрішніх справ. Природно, Себастьян не сприйняв це добре, вважаючи, що це було зрадою з боку кращого друга. Однак, як виявилося, саме це рішуча дія з боку Оди врятувало кар'єру і, можливо, життя Себастьяна. Йому допомогли впоратися з проблемами і алкогольною залежністю, він поступово повернувся до роботи, нехай вже і не був такою зіркою, як раніше. Себастьян сам пішов назустріч Джозефу і налагодив стосунки, які ще сильніше зміцнилися, так як саме Ода виявився найближчою людиною для Кастелланоса.

Повернення до роботи

Головний герой The Evil Within Sebastian Castellanos (Себастьян Кастелланос) вже не є тим життєрадісним поліцейським, яким був зовсім недавно. Це досить темний персонаж, який любить триматися в стороні від усіх. Він поборов алкогольну залежність, але при цьому не перестав пити. У нього завжди при собі є фляжка, до якої він періодично прикладається. Також він дав собі допомогти в психологічному плані, але це не означає, що він впорався зі своїми проблемами. Він як і раніше звинувачує себе в ті трагедії, які сталися в його родині. Принаймні, така ситуація на той момент, коли ви починаєте проходження, тобто в той момент, коли Себастьян Кастелланос і команда прибувають на місце події.

Риси характеру

Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя
У грі The Evil Within головний герой Себастьян Кастелланос (Sebastian Castellanos) має досить непростим характером. Він є дуже хорошим детективом, однак з людської точки зору не завжди може здатися оточуючим приємною особистістю. Він часто буває грубий, часом безпідставно. Тому вкрай мало людей тягнуться до нього самостійно, а Кастелланос не шукає нових знайомств. Єдиний чоловік, який може виносити його характер на постійній основі, – це Джозеф. Окремо варто розповісти про те, що Себастьян надто часто приймає необдумані рішення, діючи інтуїтивно. На жаль, це далеко не завжди добре закінчується як для нього самого, так і для людей, які його оточують. Але при цьому йому все ж вдається справлятися зі своєю роботою на найвищому рівні.

Реакція на жахи

Особливу увагу варто приділити тому, як Себастьян реагує на занурення у світ кошмару. Справа в тому, що деякі з персонажів, опинившись в цьому жахливому світі, почали панікувати, боятися і виявляти інші слабкості свого характеру. Кастелланос, на відміну від більшості, зберігає спокій навіть перед обличчям найбільших страхіть, що дозволяє йому більш ефективно діяти для досягнення своєї мети. Більшою мірою за це можна подякувати той факт, що глибоко в душі він дуже сильно піклується про тих людей, які близькі йому, таких як, наприклад, Джозеф. Тому він докладає всіх зусиль, щоб захистити таких людей, до яких також можна віднести і його дружину з донькою, яких він у другій половині гри починає активно шукати, тому що дізнається, що обидва вони живі. Більш того, його доньку викрали для того, щоб створити ще більш розвинений кошмар, але вже в її свідомості (це стало відсиланням до того, що розробники планують вихід другої частини проекту).

Тренч

Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя
Якщо ви будете уважно стежити за персонажем, то побачите, що він завжди ходить в одному і тому ж пальто. Це не помилка авторів. Справа в тому, що цей тренч був подарований йому дружиною, яка в підсумку пропала. Враховуючи той факт, що їхній будинок згорів, це єдине, що у нього залишилося від втраченої коханої. Тому він так різко реагує, коли в ході гри втрачає пальто. Вважається, що він жодного разу не виходив на вулицю без нього з того моменту, як Майра пропала.

Куріння

Проявляючи чудеса уважності, ви також могли помітити в процесі гри, що Себастьян є завзятим курцем. Найкраще це видно в самому початку гри, коли він тільки перший раз потрапляє в кошмар і тікає від маніяка з бензопилою. Коли йому вдається втекти, Себастьян дістає з кишені пачку сигарет, щоб закурити, виявляє, що вона порожня, після чого зі злістю викидає її.

Алкоголь

Детектив Себастьян Кастелланос (The Evil Within): характеристика героя
Як вже було сказано вище, Себастьян постійно прикладається до своєї фляжці, яку завжди бере з собою. Якщо ви хотіли дізнатися, що ж знаходиться в цій фляжці, то вам варто було б звернути увагу на щоденник, який веде головний герой по ходу гри. Там в одній із записів він зазначає, що його улюбленим напоєм є віскі.

Дотримання правил

Ну і останній пункт, на який варто звернути увагу – це те, як Себастьян дотримується правил. Виявляється, він вважає, що правила можна порушувати та обходити, якщо це дозволить досягти мети, тобто розкрити справу і посадити злочинця. Саме тому він чимало сварився зі своєю законослухняною напарницею Джулі.