"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі

23 0 Новини високих технологій

Третя частина серії «Відьмак» стала справжнім сюрпризом для геймерів. Так, перший і другий епізод були якісними і успішними рольовими іграми. Вони здобули велику кількість фанатів. Однак не були дійсно шедевральними і унікальними. Але, як виявилося, ще не все було втрачено, і третя частина виявилася тим, чого ніхто не очікував. Це була все така ж рольова гра. Однак її графічна складова була ідеальною, а її движок, що дає геймерам величезні можливості, був відпрацьований до досконалості.


Величезний відкритий ігровий світ дозволив витрачати десятки годин виключно на подорожі, випадкові сутички і побічні квести, яких в грі сотні. Що стосується сюжетної лінії, то її проходження займає багато часу і не дає при цьому занудьгувати ні на секунду. Величезна кількість продуманих персонажів, сильної зброї, цікавих навичок, небезпечних супротивників і багато іншого – все це склалося в те, що «Відьмак 3» став грою року і досі залишається кращою рольовою грою сучасності. Невідомо, скільки часу пройде, поки з'явиться проект, гідний змістити «Відьмака» з заслужено зайнятого п'єдесталу. Однак в цій статті мова піде не про саму гру, а про чит-коди на «Відьмака 3: Дике полювання». Справа в тому, що дуже багато геймери задаються питанням про коди і читах для цієї гри, але при цьому не отримують прямої відповіді. У чому ж проблема? Чому так складно дістати чит-коди на «Відьмака 3: Дике полювання»?


Активація читів

"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі
Чіт-коди для «Відьмака 3: Дике полювання», як і в більшості комп'ютерних ігор, що використовуються спочатку самими розробниками в процесі тестування і налагодження проекту. Вони дозволяють їм швидко отримувати ті чи інші предмети, виконувати те, чого не дозволяє базовий движок, а також багато іншого. У деяких випадках розробники в якості бонусу залишають гравцям доступ до консолі, у якій можна вводити ті чи інші команди, які використовувалися при розробці, щоб різноманітити ігровий процес. Однак багато творці вирішують, що не варто геймерам давати подібну владу. Тому блокують доступ до консолі. Але ентузіастів завжди вистачає. Тому активні геймери швидко зламують гру і повертають доступ до консолі, щоб кожен міг користуватися чітами. Те ж саме відбулося і у випадку з цією грою. Чіт-коди для «Відьмака 3: Дике полювання» ввести просто так не вийде. Щоб це зробити, вам потрібно завантажити мод, який дозволяє вам відкривати консоль розробників. Коли ви його завантажте і встановіть, заходьте в гру і натискайте на стандартну клавішу «~», яка в більшості випадків відповідає за відкриття консолі. От і все. Тепер ви можете вільно користуватися чітами. Якими саме? Про це і піде мова в цій статті. Ви дізнаєтеся все про коди і командах, які доступні в цій грі після розблокування консолі розробника.

Безсмертя

"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі
Як і в будь-якій іншій грі, в Witcher 3 найпопулярнішим читом є той, який робить вашого героя безсмертним. Для цього вам потрібно в консолі прописати команду god. Після її активації ваш персонаж не буде отримувати шкоди від будь-яких атак і інших дій, які в інших умовах забрали б у вас здоров'я.
Однак якщо ви не хочете змінювати ігровий процес настільки радикально, то можете просто озброїтися кодом healme, який після активації просто відновлює втрачене вашим персонажем здоров'я. Це буває дуже корисно, коли в бою у вас скінчилися зілля, і ви не думаєте, що зможете вийти живими з сутички. У грі Witcher 3 такий код може стати вирішальним у різних битвах. Тому вам обов'язково варто про нього пам'ятати, якщо ви не хочете включати режим безсмертя.

Зміна персонажа

"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі
Якщо вас цікавить питання про те, яке різноманітність чітів в цій грі, то відразу можна сказати, що є в грі «Відьмак 3: Дике полювання» коди на все: починаючи від зброї і скілів і закінчуючи татуюваннями і зміною погоди. У наведеній статті, природно, не вдасться розглянути абсолютно всі коди. Однак ви зможете дізнатися ключові команди, які є найпопулярнішими серед геймерів. Наприклад, ви повинні знати, що в третій частині «Відьмака» ви граєте не тільки за Геральта, але і за інших персонажів, наприклад, за Цири. Але чи знаєте ви, що можна самостійно змінювати те, який персонаж на даний момент є активним, незалежно від моменту сюжету? Зробити це можна за допомогою консолі розробника. Якщо ви граєте Геральтом, то вам варто ввести команду Ciri. Якщо ж ви хочете повернути Геральта або ж просто поміняти Цири на нього, то, відповідно, потрібно використовувати команду Geralt. Як бачите, чіт коди до гри «Відьмак 3: Дике полювання» можуть бути самими незвичайними, але при цьому дуже цікавими і корисними.

Прокачування персонажа

"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі
Якщо вже говорити про корисність, то обов'язково варто звернути увагу на чіти, які впливають на прокачування вашого героя. Тепер, коли ви знаєте, як ввести коди для «Відьмака 3: Дике полювання», вам не доведеться витрачати десятки годин, щоб прокачати Геральта або Цири. Замість цього ви можете використовувати кілька кодів, які дозволять вам значно прискорити цей процес.
По-перше, вам варто спробувати чит setlevel, після якого слід вказати число. Яке саме? Цей код дозволяє вам підняти рівень вашого героя, так що числом повинен бути той рівень, який ви хочете отримати. По-друге, існує команда, яка є менш масштабної – це levelup. На відміну від попереднього чита, в цьому випадку вам не потрібно додавати ніяких числових значень, тому що ця команда лише підвищує ваш рівень на один. Не так ефективно, але при цьому не так радикально, якщо ви не хочете зробити з Геральта машину для вбивства в один момент, а просто бажаєте прискорити прогрес. По-третє, ви можете взагалі використовувати команду addexp, яка додає вказаний вами після неї кількість досвіду. Загалом, розмаїття можливостей просто вражає. Окремо в цій групі читів варто розглянути команду learnskill, яка дозволяє вам вивчити будь-який навик, доступний в грі. Тільки не забудьте про те, що після самої команди вам потрібно вказати назву цікавить вас скілла, інакше код не спрацює.

Додавання предметів

Багато геймери задають питання про те, чи існують в цій грі коди на зброю. «Відьмак 3: дике полювання» - це проект, в якому вам належить використовувати найрізноманітніші мечі, арбалети, булави і багато іншого. Тому немає нічого дивного в такому питанні. Однак відразу варто відзначити, що в цьому випадку немає, наприклад, коду на арбалет. «Відьмак 3: Дике полювання» - це проект, у якому зброя є лише одним з численних предметів. Відповідно, для його отримання вам потрібно використовувати чіт additem, який відповідає за те, щоб ви отримували ті предмети, які хочете. Все що вам потрібно зробити – це після команди вказати назву предмета, що вас цікавить, а потім додати його кількість. Після цього потрібно вказувати кількість мечів чи арбалетів. Навіщо це робити? Адже зазвичай потрібен тільки один. Власне кажучи, причини можуть бути найрізноманітнішими, але в першу чергу вам не варто забувати, що це також і, наприклад, код бомби. «Відьмак 3: Дике полювання» - це гра, в якій вибуховими пристроями вам доведеться користуватися досить часто. Тому краще відразу отримати їх у великій кількості. Також за допомогою команди add ви можете додати собі грошей. Для цього вам потрібно модифікувати її таким чином, щоб у підсумку вийшов чит addmoney. Після нього вам потрібно вказати точну кількість коштів, якими ви хочете обзавестися. Також варто розповісти про коді removemoney, який видаляє з вашого гаманця вказану кількість грошей. Незрозуміло, хто буде користуватися чимось подібним. Проте факт залишається фактом: такий чит присутнє в цій грі.

Візуальні зміни

"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі
Також з допомогою читів ви можете змінювати не тільки те, за якого персонажа ви граєте, але і його зовнішній вигляд. Правда, варто звернути увагу, що зміни стосуються тільки Геральта, так що на Цири вони не будуть діяти. Чому? Справа в тому, що вони стосуються в першу чергу лицьовій рослинності, якої у дівчини бути не може. Загалом, якщо ви хочете, щоб у Геральта відросла борода, вам потрібно використовувати команду setbeard. Якщо ж вам, навпаки, хочеться, щоб його обличчя знову стало гладко виголеним, то вам потрібно застосувати чит shave. Крім того, якщо ви грали в другу частину серії, і у вас залишилися збереження вашого проходження, в ході якого ви зробили Геральту татуювання, ви можете використовувати чіт seatattoo зі значенням 1 щоб ця татуювання відобразилася і в третій частині гри. Коли він вам набридне, вам не потрібно вести Геральта на лазерне видалення тату. На щастя, досить просто використовувати ту ж саму команду, але зі значенням 0 щоб позбутися від татуювання.

Боротьба з супротивниками

Отже, ви використовували в грі «Відьмак 3: Дике полювання» коди на мутагени, на зброю, броню, на бомби і на все, що може знадобитися вам в бою, але у вас все одно не виходить виграти битву. Що ж робити? Для такого випадку існує дуже зручна команда killall, яка моментально вбиває всіх ваших противників, які беруть участь на даний момент в сутичці. Якщо ж, навпаки, вам здається, що битва є дуже простий, ви можете застосувати код spawn, щоб перед вами з'явилося вибране вами істота. Вибрати його, природно, необхідно з допомогою його назви, вписаного після команди. Також вам потрібно вказати кількість істот, яке ви хочете побачити перед собою.

Погода

"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі
Ви також можете впливати на погодні умови в ігровому світі. Наприклад, якщо ви хочете влаштувати шторм, то достатньо використовувати чіт makeitrain. Якщо ж, навпаки, вам хочеться, нарешті, побачити чисте небо, то використовуйте код stoprain.

Телепорт

При бажанні ви можете заощадити чимало часу, телепортируясь між містами за допомогою команди goto. Тільки зверніть увагу на те, що команда виглядає цілком інакше. Наприклад, якщо ви хочете перенестися у Новіград, то вам потрібно використовувати чіт gotoNovigrad.

Покажчики на карті

"Відьмак 3: Дике полювання": чіт-коди на зброю, на мутагени, на всі
Також ви можете маніпулювати і картою. За допомогою коду ShowAllFT ви можете відкрити всі доступні покажчики на карті, а за допомогою команди ShowPins відкриваються всі локації і іконки.

Гвинт

Ну і останній блок читів, про які буде розказано в цій статті – це ті коди, які пов'язані з неймовірно полюбилася геймерам карткової міні-грою під назвою гвинт. Вона виявилася настільки успішною, що заслужила випуск окремого повноцінного проекту. Але якщо ви граєте в третю частину серії про Геральте, то можете використовувати спеціальні команди. По-перше, код secretgwint дозволяє вам в будь-який момент зіграти партію в гвинт. Що стосується чита winGwint, то він дозволить вам перемогти з вказаними вами після чита кількістю очок. Також ви можете використовувати команду addgwintcards, яка дозволить вам додати нові карти в колоду.