EPSON Stylus Photo P50: фотопринтер з чудовою якістю друку

57 0 Новини високих технологій

Фотопринтер з чудовою якістю друку чорно-білих документів, так і кольорових зображень - це EPSON Stylus Photo P50. Саме про його можливості, технічних характеристиках та інших важливих особливостях і піде надалі мова.

EPSON Stylus Photo P50: фотопринтер з чудовою якістю друку

Ніша пристрою

EPSON Stylus Photo P50 належить до сегменту фотопринтерів. З одного боку, це дозволяє власнику такого пристрою отримати просто феноменальна якість друку. А з іншого боку, вартість витратних матеріалів і самого пристрою істотно зростає. Як результат, герой цього огляду є відмінним рішенням для організації підсистеми виводу в тих випадках, коли потрібно будь-якою ціною отримати відмінну якість друку. У всіх інших випадках (при обмеженому бюджеті або не настільки високим вимогам до якості друку, наприклад) рекомендується купувати більш доступні принтери або навіть МФУ. Ще однією «фішкою» цього принтера є можливість друку на дисках, але сьогодні ця опція не настільки вже й важлива.


Комплектація

Типова для такого класу друкуючих пристроїв комплектація героя цього огляду. У неї входить наступне:
 • Сам принтер.
 • Набір картриджів з 6-ти штук.
 • Шнур живлення для підключення системи друку до мережі змінного струму.
 • Керівництво по експлуатації.
 • Диск з необхідним софтом для налаштування і використання периферійного пристрою.
 • Гарантійний талон.
 • У зазначеному раніше списку точно не вистачає комунікаційного шнура USB. Швидше за все, японський виробник вирішив, що в кожного користувача є вже на поточний момент такий аксесуар. Але якщо його немає у вас, то доведеться додатково купувати. Також окремо необхідно відзначити те, що цей принтер не оснащується за замовчуванням системою НПЧ. Цей важливий компонент системи друку теж доведеться окремо купувати і самостійно підключати та налаштовувати.


  Спосіб друку. Перелік кольорів

  Струменевий технологію друку використовує пр виведення документів і зображень EPSON Stylus Photo P50. Додатковим ознакою високої якості друку є те, що в цьому випадку кольорова картинка формується не 4-ма кольорами (як в бюджетних пристроях), а 6-ю. Як результат, в даному друкуючому пристрої є такі контейнери з кольорами: жовтим, блакитним, чорним, пурпурним, світло-пурпуровим і світло-блакитним.
  EPSON Stylus Photo P50: фотопринтер з чудовою якістю друку

  Комунікаційний перелік

  Досить нестандартним периферійним друкуючим пристроєм в плані інтерфейсів є герой цього огляду. З одного боку, він укомплектований основним провідним способом підключення до ПК — це USB. Причому він цілком успішно може працювати з будь-його модифікацією. А ось незвичайним у цьому разі є наявність слота установки карт пам'яті. Тобто цей принтер може здійснювати вивід зображень і документів з них. До недоліків даної моделі можна віднести відсутність підтримки WiFi. Але не забуваємо про те, що на момент виходу цього продукту ще широкого поширення даний бездротовий інтерфейс не отримав серед друкуючих периферійних пристроїв.

  Дозвіл, швидкість і розмір паперу

  Принтер EPSON Stylus Photo P50 здатний виводити зображення на друк у форматі 5760 x1440. За цією характеристикою він навіть нинішнім флагманським друкуючим пристроям не поступається. Швидкість друку для монохромного режиму встановлена на позначці 37 листів в хвилину, а для кольорового ще більше — 38. Фотографії формату 10x15 це периферійний пристрій може друкувати зі швидкістю 1 штука на 5 секунд. Максимальний розмір паперового листа, як і для будь-якого іншого фотопринтери — А4. Найменше значення щільності паперу — 64г/м 2 , а найбільше — 300.
  EPSON Stylus Photo P50: фотопринтер з чудовою якістю друку

  Думка користувачів

  Є істотні плюси в EPSON Stylus Photo P50. Відгуки виділяють такі з них:
 • Висока швидкість друку.
 • Відмінна якість одержуваних зображень.
 • Наявність слота для установки карти пам'яті.
 • Можливість установки системи НПЧ і істотне зниження вартості друку одного аркуша.
 • Цей принтер може також відмінно працювати і з неоригінальними витратними матеріалами.
 • Мінусів у цьому випадку 2:
 • Це друкуючий пристрій не може працювати з ПК, на якому встановлена операційна система Linux - немає драйверів.
 • Скромна комплектація (навіть немає інтерфейсного кабелю).
 • Вартість

  На поточний момент периферійний пристрій, що розглядається в цій статті, можна придбати за 12000 рублів. Також додатково до нього необхідно придбати інтерфейсний шнур для підключення до персонального комп'ютера, який обійдеться близько 500 рублів. Ще важливий компонент, який дозволить максимально використовувати дане друкуючий пристрій — це СНПЧ для EPSON Stylus Photo P50. Мінімальна її вартість — 4000 рублів. Якщо все це скласти, то отримаємо 16500 рублів. Ось і виходить, що більш виправдана в даній ситуації покупка більш свіжої моделі L800 цього ж виробника за 18000 рублів, але при цьому вона вже спочатку оснащена заводський системою НПЧ.
  EPSON Stylus Photo P50: фотопринтер з чудовою якістю друку

  Підсумки

  Незважаючи на те, що вже досить давно був випущений EPSON Stylus Photo P50 він все ще не поступається нинішнім флагманським фотопринтерів за технічними характеристиками. Єдиний його недолік — це відсутність вбудованої СНПЧ. Але цей мінус не так вже й складно усунути.