Mortal Kombat 9: системні вимоги, рекомендації та перспективи розвитку

69 0 Новини високих технологій

Багато користувачів люблять грати у віртуальні розваги, намагаючись домагатися успіху і отримувати нове задоволення від пригод. Але не варто забувати, що чим новіше гри, тим вище їх технічні вимоги. Сьогодні варто розібрати для Mortal Kombat 9 системні вимоги, так як новий файтинг не тільки вражає своїм технологічним розвитком, але і дозволяє дізнатися подальшу історію персонажів. А якщо ви любите файтинг і хочете трохи розважитися з друзями, то цей ігровий проект обов'язково дасть вам все необхідне, починаючи від приємного ігрового процесу, закінчуючи десятками різних героїв. Крім того, гра має багатокористувацьким модулем, що дозволяє битися в запеклій битві з іншими гравцями.


Mortal Kombat 9: системні вимоги, рекомендації та перспективи розвитку

Про що ця гра?

Перш, ніж ми розберемо для гри Mortal Kombat 9 системні вимоги, спочатку варто розібратися про що взагалі це пригода. Хоча назва гри говорить сама за себе, так як ігрова серія, так і різні мультимедійні твори вже давно всім відомі під маркою «Смертельна битва». На цей раз нам розповідають історію про те, як бійці перемістилися на планету апокаліпсису і зійшлися в жорстокій сутичці. Там є всі персонажі з минулих частин гри, з'явилося багато нових, а самою метою стане перемога над ворогом. Щодо видовищності і функціоналу, то все стало більш технологічно і об'ємно, тому для гри Mortal Kombat 9 системні вимоги злегка завищені. Але цей крок з боку розробників цілком виправдовує себе.
Mortal Kombat 9: системні вимоги, рекомендації та перспективи розвитку

Технологічний рівень

Не можна не розглянути технологічний рівень гри. Адже для гри Mortal Kombat 9 системні вимоги представлені досить серйозні і потрібно знати, чи виправдовують вони себе. Якщо кинути погляд на саму гру, то видно, що тепер всі моделі бійців представлені в досить детальному стилі, володіють своїми аномаліями і спецефектами. Не можна не відзначити наявність просторої локації для битви і подальшого переміщення. Так, локації в грі мають інтерактивну основу, тому це теж вимагає ресурсів.


Окремої уваги заслуговує графіка, яка досягла практично піку реалізації. Завдяки новим технологіям, гра виглядає красиво, оригінально і просто цікаво. Головне, встановити налаштування на максимальні показники, тільки так ви зможете домогтися підвищеної якості.
Mortal Kombat 9: системні вимоги, рекомендації та перспективи розвитку

Мінімальні технічні вимоги

Для гри Mortal Kombat 9 мінімальні системні вимоги забезпечують можливість запуску гри. Тобто, якщо ваш комп'ютер їм відповідає, то ви зможете насолодитися ігровим процесом, правда, виставивши значення технічних параметрів на мінімальне значення. А що стосується детальної інформації, то пропонуємо ознайомитися зі списком цих самих вимог:
 • для запуску гри вам знадобиться сучасна операційна система, починаючи з Windows 7;
 • для стабільної роботи досить буде використовувати Intel Core Duo з потужністю 24 ГГц;
 • об'єм оперативної пам'яті не повинен бути менше 2 Гб;
 • щодо відеокарти, досить буде використовувати NVIDIA GeForce 8800 GTS і вище;
 • бажано, щоб у вас на озброєнні був DirectX 10.
 • Цього технічного оснащення цілком вистачить для приємною, стабільної гри. Але якщо ви хочете насолоджуватися ігровим процесом і споглядати приємну графіку, то варто розглянути максимальні вимоги оснащення комп'ютера.
  Mortal Kombat 9: системні вимоги, рекомендації та перспективи розвитку

  Максимальні технічні вимоги

  Для Mortal Kombat 9 системні вимоги на ПК, дозволяють насолоджуватися високими налаштуваннями графіки, виглядають в два рази більше, ніж вищеописані показники. Але як ми і уточнювали, вони цілком собі обґрунтовані якістю ігрового проекту:
 • у цьому випадку теж потрібно використовувати сучасну операційну систему, починаючи від Windows 7;
 • для максимальної ефективності знадобиться процесор Intel Core i5750 з потужністю в 27 Ггц;
 • оперативної пам'яті знадобиться вже 4 Гб;
 • не забувайте про DirectX 11.
 • З таким оснащенням ви зможете насолодитися приємною грою, яка буде показувати високий рівень графічного оформлення. Грати буде набагато цікавіше, а враховуючи якість деталей оточення і моделей, ще й атмосферно.

  Перспективи розвитку

  Якщо для гри Mortal Kombat 9 системні вимоги PC вже відомі, то залишається тільки поглянути трохи на подальший розвиток. Адже ця ігрова серія досить популярна і цікава, тому не дивно, якщо розробники будуть і далі випускати нові ігрові частини. І якщо таке станеться, то ми зможемо насолоджуватися високим рівнем реалістичності, достатком деталей на локації і, цілком можливо, новими поліпшеними моделями героїв. Але тоді системні вимоги будуть вже в 2 рази вище, ніж ті, які ми розглянули раніше. Тому, якщо ви хочете і далі насолоджуватися цією ігровою серією, то варто заздалегідь поліпшити технічну сторону вашого комп'ютера, і краще почати з відеокарти Nvidia 9 серії. Що стосується процесора, то варто звернути свою увагу вже на Intel Core i5 вище моделі 3500. А оперативної пам'яті вам знадобиться вже близько 8 Гб.