Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгуки

68 0 Новини високих технологій

Навушники – пристрій, який вже давно отримало сильну популярність серед нинішнього покоління. При виборі приладу потрібно обов'язково звернути увагу на те, в якій країні він був зроблений, для яких цілей здійснюється купівля та яким бюджетом має споживач. Зараз асортимент даної продукції на російському ринку досить широкий, тому доведеться витратити велику кількість сил, щоб потім не шкодувати про витрачені гроші. Дуже часто геймери задаються питанням, яку ж гарнітуру для гри придбати? Яка краще і чи варто звернути увагу на Philips SHM1900? Саме даної моделі піде мова в статті. Відгуки та заявлені характеристики від виробника дозволять зрозуміти, чи підходить це пристрій визначеному покупцеві чи ні.

Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгукиТрохи про навушниках

Вартість моделі в звичайних магазинах коливається від 500 до 1800 руб. При цьому вигідніше купувати її в інтернет-мережах, там ця цифра трохи менше: крайня межа діапазону – 800 руб. Відповідно від влаштування такої ціни чекати якихось особливих талантів» не слід. Виробник стверджує на своєму офіційному ресурсі, що навушники c мікрофоном Philips SHM1900 зручно сидять на голові і якісно звучать. Проте чи так це, допоможе зрозуміти дана стаття.
Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгуки

Конструкція навушників

Навіть з тим, що цей пристрій називається повнорозмірним, а його чаші візуально здаються величезними, де-факто вони невеликі і нормально «сидять» на голові. Про це заявляють багато господарів навушників. Однак не кожним вухам буде зручно в них знаходитися. Це пов'язано з тим, що амбушюри мають трохи неправильний діаметр. Ці деталі для навушників накладного типу надто великі, а для повнорозмірних, на жаль, маленькі. Найбільш зручно Philips SHM1900 будуть «сидіти» на тих людей, у яких невеликі вушні раковини. Пластик амбушюр поганий, тому шумоізоляція мінімальна. Це ж підтверджують люди у своїх відгуках – чути навколишній світ.
Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгукиНедоліки конструкції

Дискомфорт заподіюється ще й тим, що ці навушники мають два окремих дроти. Це незручно, проте компанія такого варіанту розвитку подій не передбачила. Довгий час перед випуском даних навушників фірма оголошувала про створення чи не нового рівня комфортабельності. Однак модель пристрою подібну інформацію не виправдала. Це зумовлено використанням жорсткого пластика і навіть з тим, що компанія спеціально розділила обід на пару дуг, все одно тиск на голову споживача не знизилося. Найбільш зручними навушники Philips SHM1900 здадуться тим, у кого об'ємна шевелюра. Тому, грунтуючись на відгуках покупців, потрібно сказати, що гарнітура досить незручна, і затишку вона не подарує, тільки гостре відчуття болю. Дроти при дбайливому ставленні швидко не зламаються. Є деякі нарікання, однак у середньому вони працюють пару років.

Відомості про мікрофоні

Мікрофон гарнітури Philips SHM1900 (відгуки про нього можна прочитати нижче) зроблений у вигляді кабелю, який добре прогумований. У нього є деякі недоліки. По-перше, кабель досить гнучкий. Це добре до тих пір, поки провід не переламується. Вирішити питання з непрацездатністю досить складно, простіше купити окремий мікрофон.
Крім вищеописаної проблеми, гарнітура має специфічну конструкцію, за рахунок якої цю деталь пересунути неможливо. Мікрофон або «підпирає» шию, або закріплений біля рота, що не завжди зручно. Тому з його кріпленнями є невеликі проблеми, які виробник не захотів усувати.
Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгуки

Характеристика мікрофона

Спочатку покупцям здається, що провід від мікрофона досить короткий. Однак після декількох разів використання стає зрозуміло, що така довжина зроблена навмисно. Якби провід був трохи більше, то співрозмовник слухав би свист і дихання споживача. Завдяки досить високому частотному діапазону, мікрофон дозволяє опоненту виразно чути голос володаря даної гарнітури. При цьому хороший ефект був досягнутий виробником, налаштовувати еквалайзер або посилювати гучність не доведеться.

Проблеми з мікрофоном

Спочатку конструкція не викликає ніяких побоювань. Пластик, з якого вона виконана, міцний і стійкий. Однак проводу досить тонкі, тому в місцях кріплення вони з легкістю можуть порватися. Судячи з відгуків, мікрофон ламається досить швидко. У деяких цей строк дорівнює двом дням. Можливо, це шлюб в партії або заводська помилка.
Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгуки

Звук

Звучання навушників на середньому рівні – воно повністю відповідає своїй ціні. Частота відтворення стандартна: від 20 до 20 тис. Гц. Цього цілком вистачає, щоб комфортно прослуховувати музику без особливих спотворень. Гарнітура Philips SHM1900/00 адекватно відтворює баси. Однак біти середнього рівня кілька глухуваті. При цьому високі частоти практично не чутно. На жаль, це нерідко споживачі відзначають як недолік. Але, якщо навушники куплені для звичайного прослуховування музики або гри на комп'ютері, особливо ці зауваження «в очі не кидаються. Якщо є бажання насолоджуватися композиціями, то потрібно зауважити, доведеться сильно постаратися з налаштуваннями звукової карти і еквалайзера. При досягненні цієї мети результат буде цілком адекватним, і відтворювати музику стане набагато приємніше.
Але в цілому для своєї цінової категорії навушники більш ніж нормальні в звучанні.
Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгуки

Відгуки

У більшості відгуки про навушники Philips SHM1900 не надто позитивні. Розглянемо для початку всі негативні сторони, які відзначають покупці. Пристрій володіє поганою звукоізоляцією. Деякі відзначають, що чути сторонні звуки на вулиці, вдома – шум від телевізора. Окремі партії складаються з приладів, де проблема в конструкції: постійно падає мікрофон, погано працюють регулятори розміру, динаміки з'їжджають вниз. Багато хто вказують у відгуках, що сидіти в навушниках більше 20 хвилин практично нереально, так як вуха починають хворіти. З поширених проблем можна назвати іноді погану роботу проводів. Буває так, що відбудеться невелике замикання, і один з навушників перестає функціонувати. Деяким попадалася гарнітура Philips SHM1900 у якій відтворення на жахливому рівні. Швидше за все, вона була випущена з заводським браком. Мало того що людині чути сторонні шуми і всі навколо знають, яка пісня грає. Мікрофон часто перестає триматися і постійно з'їжджає, він ще і тихий. Відзначають, що в нього треба кричати, говорити, притиснувши його до уст. Деякі скаржаться на те, що баси зовсім не чутно. До вух притискаються нещільно, у багатьох покупців вони просто спадають. Тонкі дроти, довго не витримують. Однак при дбайливому ставленні комп'ютерна гарнітура Philips SHM1900/00 прослужить близько 2-3 років. Є люди, у яких вона функціонує вже шостий рік поспіль. Ціну споживачі вважають головним достоїнством даних навушників. Середня вартість – близько 1 тис. рублів. Зовні пристрій вийшло досить вражаюче, мало кому не подобається дизайн. Звучання – питання спірне, тому що деякі покупці їм дуже задоволені. Якість відтворення залежить від джерела. При бажанні можна скористатися еквалайзером. Покупці, які купили навушники для того, щоб грати на комп'ютері, повністю задоволені своїм придбанням. Співвідношення ціни і якості відмінне, нарікань з цього приводу немає ні в кого. Звук нерізкий, м'який, вуха не сильно страждають від агресивного відтворення. Мікрофон працює нормально, ті, хто часто говорять по «Скайпу» або «Вайберу», не скаржаться. Зручність навушників теж можна назвати спірним питанням, тому що є покупці, які зазначають, що вони не натирають, не натискають і не спадають. Можливо, цей нюанс більше залежить від довжини вух і форми голови кожного покупця. Важать всього 208 г, тому їх «присутність» не відчувається, що можна назвати додатковою перевагою. Провід довгий, що дозволяє пересуватися, не знімаючи навушників.
Навушники c мікрофоном Philips SHM1900: відгуки

Підсумки

Якщо раптом у покупця невеликий бюджет і маленькі вуха, а також терміново необхідна гарнітура для переговорів з портативного комп'ютера або нерідких ігрових процесів, то цілком можна звернути увагу на модель Philips SHM1900. Однак перед тим як її придбати, краще все ж ще в магазині перевірити зручність її розташування на голові. Для прослуховування музики, причому абсолютно будь-яких жанрових приладдя, а також для щоденних подорожей з ігрових світів дана модель практично не підходить. На жаль, компанії не вдалося створити солідний на вигляд гарнітуру з такими ж відмінними технічними характеристиками. Це ж підтверджує безліч відгуків споживачів.