Як зробити в "Ворді" бейджики: докладна інструкція та рекомендації

317 0 Новини високих технологій

"Майкрософт Ворд" - відмінний текстовий редактор, який входить в пакет програм Office. Він є одним з найбільш використовуваних і скачуваних редакторів у світі. Багато користувачі помилково вважають, що таку популярність "Ворд" заслужив виключно завдяки приналежності до однієї з найбільших компаній, однак це далеко не так.

Редактор "Ворд"

Ця програма відкриває безліч можливостей для форматування і верстки тексту різної складності, а працювати з нею буде зручно як новачкові, так і професіонала. "Ворд" повсюдно використовують офісні працівники, журналісти, копірайтери, школярі та студенти. Він може стати як складним механізмом для створення унікального дизайну, так і платформою для редагування швидких заміток. Програма чудово адаптується під багато формати тексту, синхронізується з іншими продуктами Office, володіє величезним набором шрифтів і функцій для їх модифікації та ін. Word стане незамінним помічником і для створення примітивного інформаційного матеріалу.


Як зробити в "Ворді" бейджики: докладна інструкція та рекомендації
Бейджик - це невелика табличка, в якій вказано особистість співробітника (ім'я, прізвище), його посада і, як правило, назва організації. Носять бейджики підвішеними за мотузочку на шиї або прикріпленими за шпильку на грудях. Ви могли спостерігати такі картки у працівників супермаркетів, салонів краси, великих фірм, корпорацій і так далі. "Віяння" дійшла і до шкіл і інститутів. Так, з такими картками ходять чергові, стажисти, працівники бібліотеки та інші. Пластикові тримачі можна відшукати у відділах канцелярії у величезному асортименті. Але як зробити в "Ворді" бейджики, саме їх інформативне вміст? Про це ми і поговоримо далі.


Як зробити рамку для бейджика у "Ворді" з допомогою готового шаблону?

Зробити бейджик можна кількома способами. Найпростіший з них - відредагувати готовий шаблон. Деякі з них вже встановлені у вас за замовчуванням, але такі шаблони, як бейджик, необхідно закачати додатково. Втім, багато часу це не займе. Для початку необхідно перевірити, чи не був такий шаблон викачаний заздалегідь, і переглянути наявні заготовки. Для цього потрібно зайти в "Файл", потім натиснути "Створити" і "Зразки шаблонів". У разі якщо заготовки немає бейджа, натискаємо "Шаблони Office.com " і завантажуємо необхідний варіант. Далі робота буде відбуватися так само, як і з будь-яким іншим документом. Вносимо обов'язкові дані, можна додати емблему організації, пограти зі шрифтами, додати окантовку, зробити заливку та інше.
Як зробити в "Ворді" бейджики: докладна інструкція та рекомендації
Але часто бейджик-шаблон не відповідає очікуванням користувачів. Вони хочуть створити свій унікальний варіант з самого початку. Як зробити в "Ворді" бейджики з нуля?

Створюємо власний варіант бейджика

Незважаючи на те що всі тримачі для бейджів робляться стандартного розміру, його все одно необхідно виміряти, щоб перестрахуватися. Цей варіант бейджика ми будемо робити з допомогою табличних блоків. Їх досить легко розкреслити і нарізати після друку. Якщо бейджик буде горизонтальним (це найпоширеніший вид), краще відразу зробити альбомну орієнтацію листа. Цей параметр легко змінити у вкладці "Макет" і в пункті "Орієнтація". У пункті "Поля" можна виставити позначку "Вузькі". Хочеться відзначити, що краще робити відразу кілька бейджиків і роздруковувати їх на одному аркуші.

Бейджик з допомогою конструктора таблиць

Відкриваємо вкладку "Вставка" і вибираємо "Таблиця". Позначаємо кількість комірок. Це залежить від кількості бейджиків, які ви бажаєте отримати по результату. Коли таблиця буде готова, потрібно підігнати розмір. Для цього наведіть вказівник на таблицю і натисніть на невеличкий хрестик, який з'явиться в кутку ліворуч. Заходимо в "Властивості".
Як зробити в "Ворді" бейджики: докладна інструкція та рекомендації
Розмір виставляємо "Точно", позначку з пункту "Дозволити перенос рядків" прибираємо. Висоту рядка виставляємо 55 (стандартна висота бейджика, якщо у вашого держателя інші розміри - дотримуватися варто їх). Ширину стовпця задаємо 9. Тепер можна приступити до редагування вмісту.

Як зробити напис для бейджика у "Ворді"?

Якщо необхідно розмістити на бейджику логотип організації, то краще всього зробити це одразу, щоб потім не довелося обрізати, розтягувати чи звужувати. Для цього знову скористаємося вкладкою "Вставити" і виконуємо роботу, як із звичайним малюнком. До речі, можна розмістити фотографію людини таким же чином. Тепер можна ввести особисті дані співробітника або учня. Можливості "Ворда" не дозволяють редагувати вміст кожної клітинки. Якщо бейджики потрібні одного виду (наприклад, різнитися будуть тільки прізвища та імена працівників), то легко можна скопіювати вміст одного бейджа, вставити його в іншу комірку і внести мінімальні корективи. Можна навіть зберегти бейджик-шаблон в пам'яті "Ворда", а потім використовувати його як заготовку. Для цього натиснемо "Файл" виберемо "Зберегти як шаблон "Ворд".
Як зробити в "Ворді" бейджики: докладна інструкція та рекомендації
Як зробити в "Ворді" бейджики без допомоги конструктора таблиць? Для цього можна накреслити автофігуру прямокутник"і вже далі займатися редагуванням вмісту. Це менш зручно, але цілком зійде за альтернативний варіант. Ось ми і розібралися з тим, як зробити в "Ворді" бейджики. Сподіваємося, що надалі цей процес буде для вас простим і швидким.