"Скайрим": зміна з допомогою модів

73 0 Новини високих технологій

Минуло неповних чотири роки з того моменту, як з'явилася гра під назвою "Скайрим". Зміна, яке вона принесла в індустрію, важко оцінити. Жанр РПГ отримав нове дихання. Розробники стали бачити, що саме цікаво користувачам і в якому напрямку рухатися. Співробітники компанії Bethesda не тільки створили своє бачення світу північній провінції Тамріеля, але і надали гравцям можливість впроваджувати модифікації. На даний момент їх вже існує кілька сотень, і користувач може перетворити гру до невпізнання.


Короткий опис проекту

На півночі Імперії лежить нескорена земля норд, і ім'я її – Скайрим. Зміна спіткало цю землю з пробудженням давніх драконів, і плюс до всього почалася громадянська війна. Врятувати становище може тільки Довакин – легендарний воїн, який володіє драконьими криками. Користувача чекають тисячі квестів, величезний світ з горами, підземеллями і печерами, прокачування персонажа і безліч інших занять.
"Скайрим": зміна з допомогою модів
Навіть після місяців, проведених тут, людина знаходить для себе щось нове. У важких ситуаціях завжди можна ввести чіт-коди на "Скайрим-5", щоб не втратити прогрес і перемогти в нерівній сутичці. Повна свобода дій – основний принцип цього проекту.

Операції з героєм

Після дослідження всіх особливостей гри "Скайрим" зміна власного персонажа починає все більше цікавити гравця. Неігрові особистості пов'язані расами, і приналежність героя до одного з народів завжди враховується. Наприклад, норди до побратиму завжди будуть звертатися з бойовим кличем "Наш дім для норд!". У грі передбачено два способи перетворення. У першому допоможуть чит-коди на "Скайрим-5", зокрема консольна команда showracemenu. Після її введення відкриється таке ж меню, як користувачі зустрічали на початку. Тут присутня можливість обрати іншу расу, коригувати зовнішність наборами або робити все вручну.


"Скайрим": зміна з допомогою модів
Другим способом є модифікація RaceMenu або подібні альтернативи. Після її установки відкривається будь ефект для перетворення. Створити епічно героя разом з цим доповненням не складе праці.

Оформлення ігрового світу

У грі всесвіт представлена локацією з суворим кліматом. Більшу частину покриває сніг, який на гірських вершинах ніколи не тане і таким залишається завжди у грі "Скайрим". Зміна з допомогою модифікацій перетворює провінцію повністю. Наприклад, патч Tropical Skyrim перенесе користувача в тропічний рай середземного острова. Всюди ростуть пальми і зелень. Неігрові персонажі одягнені для теплої погоди, а екіпірування героя набуває вигляду легких одягу.
"Скайрим": зміна з допомогою модів
Любителям кардинальних змін модифікація відмінно підходить. Якщо ж ви хочете тільки підкоригувати деякі моменти, то варто завантажити моди Skyrim HD 2k, Climates of Tamriel і Enhanced Lights & Fx. Файли додадуть текстуру високої якості, погодні умови і зовсім інший тип освітлення в будь-якій місцевості. Користувач може самостійно настроювати всі відображення, щоб звичний світ виглядав краще.

Модифікації ігрового процесу

Зміна зовнішності в "Скайриме" - це не єдиний популярний параметр для преображення. Люди часто користуються модами, які додають нові елементи в геймплей. Наприклад, відомий патч Frostfall привносить в гру засоби для виживання. Тепер мороз, сніг і мінусова температура відбиваються на фізичному стані персонажа. Вийти без озброєння в подорож – значить загинути через п'ять хвилин від переохолодження. Щоб цього не сталося, гравець зобов'язаний збирати їжу та дрова, розкладати дорожній табір для ночівлі, стежити за вогнищем. Шати також мають значення, адже металевими обладунками від морозу не врятуватися. Поверх них доведеться накладати шкури тварин, тканинні вироби з теплою підкладкою.
"Скайрим": зміна з допомогою модів
Іншою цікавою модифікацією цього напряму є Helgen Reborn. На карті з'являється ще одна локація з островом, квестами і місцевістю у стилі "Висування". Пройти нову історію, знайти союзників і ворогів завжди цікаво любителям жанру РПГ. При цьому відкриваються інші драконьи крики, заклинання, екіпірування тощо.

Загальні поради по установці

Як вже говорилося раніше, для перетворення елементів гри використовуються моди "Скайрим". Зміни "Висування" не завжди коректно відображаються на комп'ютерах, тому варто знати, як правильно провести установку. Зазвичай розробники створюють простий архів з файлами, які розпаковуються в папку Data. При цьому не забуваємо замінювати, якщо система запитає про це, інакше деякі зміни не набудуть чинності. Другий спосіб – за допомогою спеціального майстра. Тут увагу слід звернути на шлях, куди попрямують файли. Введіть вищевказану папку, яка повинна бути докорінно клієнта. Далі дотримуйтесь інструкцій, і програма самостійно зробить необхідні дії. Якщо ж трапилася помилка, перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову, або змініть версію мода.