Еволюція Чармандера. Опис і характеристики покемона

80 0 Новини високих технологій

Покемон Чармандер дуже миле й кумедне створіння. Його досить легко знайти і зловити, і тому багато гравців недооцінюють цього вихованця. А даремно. Еволюція Чармандера може додати вам колекцію досить сильного покемона, який впорається з більшістю супротивників. Про те, що станеться з цією істотою після розвитку, розповість цей невеликий гайд.

Еволюція Чармандера. Опис і характеристики покемона

Опис персонажа

Чармандер – вогненний покемон, схожий на ящірку, з язичком полум'я на хвості. Цей вогник говорить про стан вихованця. Якщо язичок полум'я слабкий, то покемон не зовсім здоровий і тренеру необхідно потурбуватися про його станом. На першій стадії істота досягає 60 см, вага 85 кг Основної шкоди противнику вихованець завдає полум'ям, яке він видихає, як і належить дракону. На перших порах рівень пошкоджень у ворога досить слабкий, але еволюція Чармандера допоможе виправити цей недолік.


Чармелеон

Другий етап розвитку, який передбачає еволюція Чармандера, це перетворення в Чармелеона. Розвинути істота до цієї стадії можна після 16-го рівня і при використанні 25 цукерок. Чармелеон здатний наносити не тільки вогненний шкоди, але і бити супротивників гострими і потужними кігтями. Цей покемон досягає у висоту 11 метра і важить 19 кг. Характер істоти дуже сильно змінюється, і замість доброго і слухняного вихованця ви отримуєте запальні і агресивна істота, а це основний недолік, який піднесе вам еволюція Чармандера в Чармалеона. В іншому бойові і захисні характеристики покемона значно зростуть.
Еволюція Чармандера. Опис і характеристики покемонаЧаризард

Цей потужний вогнедишний дракон є найвищою формою, в яку може змінитися покемон Чармандер. Еволюція відбувається на 36 рівні і після 100 цукерок. Істота досягає 17 метра у висоту, при вазі в 905 кг. До вогняного типу додається літаючий завдяки потужним крилам. Характер покемона стає ще більш важким і непоступливим. Тепер це істота шукає собі рівного противника і не збирається використовувати свою силу на слабких ворогів. Потужність полум'я значно зростає, і тепер своїм хвостом Чаризард здатний влаштовувати пожежі і плавити камені. Так що тренеру необхідно постійно тримати вихованця під контролем.