EPSON L355: БФП для дому та офісу

74 0 Новини високих технологій

Сканер, принтер, копіювальний апарат поєднує в собі EPSON L355. МФУ це відмінно підійде як для офісів малого або навіть середнього розмірів, так для дому. Саме його специфікації, можливості та інші пов'язані з ним нюанси будуть розглянуті далі в статті.

EPSON L355: БФП для дому та офісу

Позиціонування

Як найбільш доступне струминне пристрій з вбудованою системою НПЧ і підтримкою WiFi позиціонується EPSON L355. МФУ це, як було зазначено раніше, відмінно підійде для офісів або будинку. В першому випадку кількість ПК не повинна перевищувати 35 штук. Тому хоч і належить до бюджетного класу герой цього огляду, але це не означає що якість друку у нього нижче середнього. Швидше навпаки: з виведенням зображень в цьому випадку все відмінно. Як і з звичайними чорно-білими документами.


Спосіб друку. Перелік кольорів

Струминне МФУ EPSON L355 використовує однойменну технологію друку — струменевий. Картинка в процесі друку в даному випадку формується з допомогою чорнила. Розмір краплі — 3 пл. Кількість квітів в даному випадку дорівнює 4. Один з них — це чорний. Інші три: жовтий, синій і пурпурний. Саме шляхом комбінування цих квітів і формується зображення.
EPSON L355: БФП для дому та офісу

Комутаційні можливості

Відмінні комунікаційні можливості EPSON L355. БФП дозволяє підключатися за допомогою провідного інтерфейсу «ЮСБ» до системного блоку ПК або ж отримувати виведений на друк документ, наприклад, з використанням WiFi. Це основні на поточний момент способи підключення пристроїв даного класу. До мінусів можна віднести відсутність інтегрованого слота для карт пам'яті, інтерфейсів FireWire і LPT. Подібним комунікаційним переліком можуть похвалитися більш дорогі пристрої, а зустріти в МФУ бюджетного рівня їх практично неможливо.


Характеристики по вирішенню

МФУ EPSON з СНПЧ завжди виділялися на тлі конкурентів відмінними технічними специфікаціями. І в першу чергу необхідно відзначити дозвіл виведеного документа, яке відповідає 5760х1440. Як нескладно здогадатися, при такій щільності точок на поверхні листа розрізнити окремий елемент вельми і вельми проблематично. Розмір краплі при цьому відповідає 3 пл. В режимі сканера або копіювального апарату це багатофункціональний пристрій має більш скромні і ідентичні технічні специфікації в плані вирішення, яке в цьому випадку вже встановлено на значенні 2400х1200.
EPSON L355: БФП для дому та офісу

Формат, швидкість

Максимальний формат аркушів паперу, на яких здатне друкувати розглянуте у цій статті рішення, дорівнює А4. Будь менший формат цим МФУ підтримується. Причому це може бути як стандартний аркуш (наприклад А5 або В5), так і будь-який інший. Швидкість друку для чорно-білого режиму встановлена на позначці 33 листа в хвилину, а для кольорового — 15. Відокремлено у цьому випадку варто висновок фотографій. Одна така картинка з розмірами 10х15 роздруковується 69 секунд. Щільність використовуваного паперу повинна знаходиться в діапазоні від 64 до 255 г/м 2 . Також виробник гарантує те, що цей пристрій буде друкувати на глянцевому, так і на матовому папері.

Відгуки

Будь МФУ EPSON з СНПЧ є добре збалансованим технічним рішенням, яке практично перед будь-яким своїм прямим конкурентом має певні переваги. Це і наявність вбудованої в пристрій системи НПЧ, це і високий дозвіл виведеного документа з поліпшеною якістю, і феноменально висока швидкодія, і досить багата комплектація (у базову комплектацію входить відразу 6 ємностей з чорнилом: 3 з чорними і по одній кольоровий), і можливість підключення до бездротової мережі. Крім того, і дуже демократичний цінник. Це далеко не повний перелік тих переваг даної моделі МФУ, на яких акцентують увагу власники. А от недоліків в цьому випадку всього лише два: складність налаштування бездротового підключення (потрібно відключати брандмауер на ПК і в роутері для стабільної та надійної роботи БФП) і наявність драйверів для двох основних програмних платформ («Віндовс» і MacOS, а ось Linux цей японський виробник розмножувальної техніки в цьому випадку обділив своєю увагою).

Ціна

В 8000 рублів на поточний момент оцінений МФУ EPSON L355. Відгуки ж вказують на повну відповідність такої вартості багатофункціонального пристрою і його технічних характеристик. За таку суму купується принтер, копіювальний апарат і сканер в одному обличчі і з високою швидкодією. Також до цього слід додати підтримку бездротової технології підключення WiFi і наявність інтегрованої системи НПЧ. В результаті виходить просто відмінне МФУ з дуже і дуже скромною вартістю.
EPSON L355: БФП для дому та офісу

Підсумки

Ось таким практично ідеальним вийшов EPSON L355. МФУ в першу чергу може похвалитися наявністю СНПЧ, за рахунок чого вартість одного отриманого відбитка в цьому випадку значно нижче, ніж у будь-якого прямого конкурента. Саме завдяки такому збалансованому поєднанню герой цього огляду відмінно підходить як для дому, так і для офісу малого або середнього розміру.