Гра "Відьмак": проходження рівня з Сабріною Глевиссиг

65 0 Новини високих технологій

У грі Відьмак 2: Вбивці Королів" ми зустрічаємося з Сабріною Глевиссиг під час проходження завдань "Вічний бій" і "Проклін крові". Обидва квесту є основними і беруть участь у розвитку головної сюжетної лінії. Перед тим, як ми поглибимося у сам ігровий процес, для початку розповімо про те, ким же була чародійка і яка була її роль в The Witcher 2.

Гра "Відьмак": проходження рівня з Сабріною Глевиссиг

Оригінал і відеогра

Сабріна Глевиссиг є другорядним персонажем: вона грає певну роль в сюжеті, але не має багатої особистої історії за плечима. Варто відзначити, що у своїй статті ми не будемо спиратися на першоджерело, тобто на книги, автором яких є польський письменник Анджей Сапковський. Але наведемо приклади з ігрової серії "Відьмак", яка хоч і бере за основу оригінал, все одно іноді може включати в себе ряд розбіжностей. У випадку ж з Сабріною відмінності є ключовими.


Трохи відомих фактів

Сабріна Глевиссиг з Ард Каррайга була дуже відомою і могутньої чарівницею, яка до того ж мала величезний вплив на події, що відбуваються у Північних Королівствах. Вона співпрацювала з королем Хенсельтом і була його придворного радника. Чародійка зіграла ключову роль під час битви між Каэдвеном і Демовендом, знищивши вогненним закляттям практично все живе на полі бою. За скоєне вона була засуджена до безприкладній покарання — спалення заживо. Після деяких подій, які сталися за участю гравця, Сабріна була названа Святий і в її честь був заснований поклоняється їй культ.


Крім цього героїня була учасницею Ложа Чародійок, яка відіграла одну з ключових ролей у сюжеті трилогії "Відьмака". За життя її пов'язувала міцна дружба з Трісс Меріголд — вони були і подругами, і суперницями одночасно.
Гра "Відьмак": проходження рівня з Сабріною Глевиссиг

Знайомство

Окрім The Witcher 2 героїня з'являється і в першій частині серії. Незважаючи на те, що в основному сюжеті Сабріна Глевиссиг була відсутня, її роль припала на невеликий додаток, яке було створено в спеціальному редакторі. Історія "Ціни нейтралітету" є відсиланням до одного з оригінальних оповідань з книг Анджея Сапковського.

Проходження "Вічного бою"

В цьому квесті нас вперше знайомлять з чарівницею короля Хенсельта і дають ще більше інформації про те, що відбувається за сюжетом. Всі дії відбуваються у другій главі, тому нагадаємо, що повернутися в першу вже не вдасться. Пилипа і Детмольд розповідають нам про туман і про те, як з нею боротися. Для того, щоб успішно проникнути всередину і битися з привидами загиблих воїнів, Геральту необхідно відшукати кілька символів, кожен з яких представляє одну з чотирьох якостей: мужність, ненависть, віру і смерть. Після того як нам вдається дістатися до всіх предметів, можна сміливо заходити в туман. Під час подорожі по тій стороні у Геральта вселяються кілька привидів, тому якийсь час нам доведеться проходити їх спогади. Спочатку це кілька воїнів, разом з яким ми переживемо їх останні моменти на полі бою. Під кінець Геральт повинен вистояти проти Драуга — одного з найсильніших супротивників у цій главі. Для бою з ним доведеться вибрати відповідну тактику, інакше можна легко загинути.
Гра "Відьмак": проходження рівня з Сабріною Глевиссиг
Після перемоги Відьмак стає одержимий останнім духом, на цей раз жерцем. Нам стає ясно, що ж все-таки сталося в той нещасливий день. Відступаємо разом з Жерцем і єдиним загоном уцілілих солдатів і зустрічаємо Хенсельта. Розкривається правда про те, що з вини Сабріни сталася страшна трагедія. Чарівницю відводять на вогнище, і ми стаємо свідками її загибелі.

Проходження "Прокляття крові"

Вбивство Сабріни Глевиссиг залишило за собою страшну тінь на долю короля. Виявляється, вмираючи, чародійка наслала на Хенсельта прокляття, яке добряче зіпсувало його життя. Геральт пропонує свої послуги і обіцяє позбавити короля від гніву Сабріни, якщо той йому добре заплатить. За детальною інформацією про прокляття слід відправитися до Детмольду, після чого варто оглянути те саме місце, де спалили чарівницю. Далі, зустрічаємо неподалік кількох солдатів, які повідають нам про Натхненному і про "оберегательном цвяху". Вирушаємо знову в шлях, щоб поговорити з першим, а також зустріти торговця, що продає різні реліквії і артефакти. Під час проходження основного завдання нами активується ще кілька додаткових квестів. З їх допомогою Геральт отримає ряд предметів, необхідних для завершення основного завдання. До речі, в "Проклін крові" ми зустрінемося з кількома знайомими персонажами, такими як Роше і Золтан, з якими можна поговорити і, відповідно, просунутися вперед за сюжетом.
Гра "Відьмак": проходження рівня з Сабріною Глевиссиг
Під кінець квесту, коли Відьмак буде готовий покласти кінець прокляттю, вирушаємо на місце спалення Сабріни разом з Хенсельтом. Там проводимо спеціальний ритуал і викликаємо дух чарівниці, який відразу ж поспішає атакувати нас. Геральту доведеться відбиватися від духів до тих пір, поки король не прониже Сабріну Глевиссиг списом долі.