Як виробляти налаштування звуку в КС:ГО?

28 0 Новини високих технологій

Багато гравців у КС:ГО думають, що головний навик в цій грі – уміння гарно і влучно стріляти. Але насправді перемога в раунді залежить не тільки від цього фактору. Щоб регулярно брати верх над противниками, потрібно ще вміти добре бачити і адекватно оцінювати ситуацію. Причому треба вміти бачити не тільки очима, а й вухами. Так, саме вухами! Адже звукові доповнення в КС:ГО дозволяють гравцеві отримати масу інформації про те, що відбувається на полі бою.

Як виробляти налаштування звуку в КС:ГО?
Тупіт чобіт партнерів по команді або супротивників, звук перезарядки зброї, закладання бомби або дії над заручниками, стрілянина на тому чи іншому фланзі – все це та багато іншого можна почути в грі, зрозуміти, що відбувається в даний момент часу на карті, і прийняти вірне рішення. Правда, багато геймери навіть не здогадуються про таких можливостях і замість звуків ігри включають сторонню музику і грають в своє задоволення. Але для результативної гри такий підхід не годиться повністю. У цій статті ви дізнаєтеся, як проводити настройку звуку в КС:ГО.


Система

Перш ніж переходити до внутрішньоігрові налаштування, необхідно переконатися, що всі звукові параметри системи побудовані правильно. Налаштування звуку в КС:ГО вимагає, щоб в загальному системному мікшері (значок динаміка в правому нижньому кутку на рядку «Пуск») гра була максимально гучною, і її не перебивали інші додатки. Кожен гравець це регулює самостійно.
Як виробляти налаштування звуку в КС:ГО?
Також потрібно зайти в розділ пристроїв, що відтворюють звук, і провести з ними додаткові налаштування. Потрібно зайти у властивості того гаджета, який є основним при відтворенні, і потрапити в розділ поліпшень, де рекомендують активувати тонкомпенсацию і поправку на приміщення – їх можна знайти у виділеній графі, опустивши повзунок вниз.


Також під час налаштування звуку в КС:ГО не обійтися і без об'ємного звучання. Для його установки знадобиться зайти в драйверное додаток (найчастіше це Realtek HD) і налаштувати там структуру звуку 7.1. Навіть якщо ви граєте в навушниках, це все одно допоможе імітувати об'ємне 3D-звучання. Завдяки ньому можна зрозуміти, звідки біжить противник, і де він зараз коштує, наприклад.

Гра

В розділі налаштувань звуку в КС:ГО насамперед рекомендується повністю відключити будь-яку музику всередині гри: і при старті раунду, і при його завершенні, і при закладанні бомби – в будь-яких умовах. Можна залишити музику при попаданні в меню гри. Це не відіграє ніякої ролі. Але інші звуки потрібно однозначно відключити, щоб вони не заважали ефективно грати. Відключивши їх, ви не втратите жодних геймплейних переваг.
Як виробляти налаштування звуку в КС:ГО?
У матчевих налаштуваннях звуку рекомендується виключити будь-який звук в Steam Overlay і виставити загальний рівень гучності на максимум. Дозволить така настройка звуку в КС:ГО чути кроки? Звичайно! Більше того, досить складно результативно грати, якщо ви не чуєте кроків противником і тиммейтов.

Підсумок

Тепер ви знаєте, як зробити налаштування звуку кроків у КС:ГО, а також інших параметрів, що відповідають за ефективну гру геймера під час будь-якого матчу. Як виявилося, зробити це зовсім не складно і під силу кожному, до того ж це не займає багато часу.