Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради

221 0 Новини високих технологій

World of Warcraft - культова MMORPG, що об'єднує мільйони гравців по всьому світу. В ній безліч локацій і загадок, таємних стежок і великих, але досить небезпечних трактів. Рано чи пізно кожному гравцеві, що обрав бік Альянсу, доводиться задуматися, як з Штормграда потрапити в Танарис.

Можливі шляхи

В даний час є відразу кілька варіантів того, як з Штормграда потрапити в Танарис відносно швидко:
 • через порт в Піратській бухті;
 • через бухту Менетилов;
 • через дирижабль в Тернистою долині.
 • У кожного з шляхів цього є як свої переваги, так і недоліки.
  Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради

  Шлях через порт в Піратській бухті

  Даний шлях є найбільш використовуваним. При цьому у початківців гравців можуть виникнути досить серйозні проблеми з пересуванням по ньому. Про те, як потрапити в Танарис з Штормграда через Піратську бухту, повідають квести, які необхідно буде поступово проходити. Спочатку необхідно буде звернутися з Штормграда в Сутінковий ліс. У південній його частині є дорога. Надалі доведеться постійно рухатися на південь. В самій нижній частині карти і буде розташовуватися так звана Піратська бухта. Це поселення є нейтральним, тому тут на будь-якого персонажа можуть напасти гравці з протиборчої фракції. У західній частині бухти є пірс, до якого з періодичністю у 5-7 хвилин підходить корабель, який йде в Колимдор.


  Після поїздки на судні необхідно зійти з нього і податися на захід по єдиній дорозі до місця її вливання в основний тракт, що перетинає всі Північні степи. Надалі слід повернути наліво і рухатися за основним тракту. Він призведе безпосередньо до ущелини, що розділяє степу на північну і південну його частину. Далі необхідно звернутися по південних степах все по тому ж тракту до локації "Тисяча голок". Вона практично повністю заповнена водою. Перетинати її слід у напрямку на схід. Зробити це можна, як по воді, так і з канатним містках, натягнутих між гірськими масивами. Водний шлях виявиться безпечніше, але дещо довший. Пробігти по містках для гравців з високим рівнем досить просто. Підстерігають монстри не зможуть завдати значної шкоди. Що стосується основних персонажів, то їм доведеться пробиратися через натовп достатньо небезпечних для них противників.


  Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради
  Вхід в Танарис буде розташовуватися в південно-східній частині локації "Тисяча голок".

  Шлях через бухту Менетилов

  Перед тим як з Штормграда потрапити в Танарис по даному шляху, необхідно спочатку визначитися, яким саме способом досягти Стальгорна. Є 2 варіанти:
 • поїздом з кварталу Гномів;
 • за допомогою грифона з Штормграда.
 • Після прибуття в Стольгорн необхідно буде подолати Дун Морог у напрямку на схід. Там буде прохід в Лок Модан. Після того як персонаж виявиться в даній локації, необхідно податися на північ вздовж західної частини Лок Модана. У самій північній частині локації буде розташовуватися прохід в Болотіну. Після цього необхідно пройти через основну дорогу на захід в Бухту Менетилов. Звідти кожні 5-7 хвилин відправляється корабель в Терамор, розташований вже в Калимдоре. Це місто знаходиться в локації "Пилові топі". Якщо йти по основній дорозі на захід, то можна вийти в Південні степи. Надалі шлях буде відповідати попередньому.
  Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради

  Шлях з використанням дирижабля Тернистою долини

  Цей шлях рідше використовують гравці WoW. Як потрапити в Танарис з Штормграда при його допомоги, знає значно меншу кількість геймерів. Після того, як гравець пройде шлях, вказаний в першому варіанті, через Сутінковий ліс, і попрямує по Тернистій долині, то йому слід одразу ж після арени Гарубаши повернути праворуч і пройти до поселення орків через джунглі. Там буде посадочний майданчик. З періодичністю приблизно в 10 хвилин до неї підлітає дирижабль. Він довезе персонажа прямо в Дуротар, розташований на Калимдоре. Надалі потрібно буде вибратися по західній дорозі в Північні степи і просуватися на південь, як це описано в першому варіанті. В даний час це єдині прийнятні варіанти того, як з Штормграда потрапити в Танарис.

  Популярі новини
  Загрузка...