Електричні покемони: опис, характеристики й особливості

118 0 Новини високих технологій

У грі Pokemon Go існує 17 типів покемонів, кожний з яких володіє власними слабкостями, характеристиками та особливостями. Перш ніж виставляти істота в бій, варто вивчити, яким супротивникам вони завдають максимальної шкоди, і при цьому мають захист від інших вихованців. У цьому гайде ми розповімо про такий тип істот як електричні покемони. Про їх силу і слабкість, а також місцях проживання читайте далі.

Електричні покемони: опис, характеристики й особливості

Ефективність

Електричні покемони наносять свій шкоди струмом і максимально ефективні проти літаючих та водяних істот. Куди менші пошкодження ці вихованці наносять драконам, а також електричних і трав'яним покемонів. Шкоди струмом абсолютно неефективний проти земляних істот. Крім того, електричні покемони отримують подвійний шкоди від цього типу. Так що категорично не варто виставляти, наприклад, Пікачу проти Донфана або Кубона. Набагато менший шкоди електричні покемони отримують від літаючих і сталевих типів істот. Якщо ви будете враховувати ці правила, посилаючи вашого вихованця в бій, то перемога буде гарантована. Крім того, перед битвою варто брати в розрахунок вміння покемонів і їх витривалість.


Загальна характеристика

В бою електричні покемони гарні як для захисту, так і для нападу. Всього налічується 28 істот цього типу. Дев'ять з них володіють лише електричним типом шкоди. Найвідоміший представник цього класу – це Пікачу. Цей покемон був першим, з ким ми познайомилися в процесі дослідження миру цих істот. Можливо, тому електричні покемони стали такими популярними вихованцями. Не менш затребуваний і Райчу – еволюційна форма Пікачу. Цей покемон входить в десятку найсильніших вихованців.
Електричні покемони: опис, характеристики й особливостіСеред даної групи менше всього зустрічаються істоти з подвійним типом. Найбільш яскраві представники цієї групи: Магнемайт, Чинчо, Ротом і Зекром. Останній покемон єдиний, який володіє додатковим драконячим типом, що дає йому подвійну захист проти електричних атак. Крім того, в цю групу входить і Запдос – легендарний покемон електричного і літаючого типу.

Місця проживання в Pokemon Go

Електричні покемони воліють селитися в промислових районах, а також поблизу від навчальних закладів. Зустріти істота цього типу можна на залізничних вокзалах, комерційних підприємствах, в бізнес-центрах і бібліотеках, школах та інститутах. Крім того, нерідко електричних покемонів можна знайти біля доріг і будмайданчиків.