Покемон Джінкс: опис, характеристики і середовище проживання

74 0 Новини високих технологій

Різноманітність покемонів в мобільному додатку Pokemon GO може вразити уяву навіть самого досвідченого гравця. Причому кожна істота володіє своїми унікальними можливостями і особливостями. Покемон Джінкс, мова про який піде в цьому огляді, - досить поширене істота. Але в той же час цей вихованець відрізняється від всіх інших.

Покемон Джінкс: опис, характеристики і середовище проживання

Опис

Покемон Джинкс (фото наведено в статті) за зовнішнім виглядом нагадує жінку-блондинку в червоному платті. Руху вихованця плавні і виробляють заворожливе враження. Мало який чоловік, дивлячись на те, як танцює покемон Джінкс, не починає повторювати за ним руху. Але лише деякі тренера розуміють, що таким чином істота намагається спілкуватися.
Покемон Джінкс: опис, характеристики і середовище проживанняПокемон досягає 140 метра у висоту, при вазі в 406 кг. Так як це істота одностатеві, і зустрічаються тільки жіночі особини, то виростити вихованця можна тільки з яйця в інкубаторі. А для цього знадобиться пройти відстань в 10 км. Характер істоти дуже добрий і чуйний, і якщо вихованцеві все подобається, то він буде обдаровувати всіх навколо поцілунками. Якщо ж Джінкс бачить те, що їй не до смаку, то вона постарається це виправити.

Характеристики

Покемон Джінкс відноситься до психічного і крижаного типу. Цей персонаж слабкий перед кам'яними, примарними, сталевими, вогняними істотами, а також комахами. Захищений проти атак покемонів психічного, крижаного та електричного типу. Крім того, Джінкс стане корисною у битві з істотами земляного, трав'яного, літаючого, чарівного, нормального і електричного класу. Також можна використовувати цього покемона проти драконів. Але перед боєм враховуйте силу і витривалість противника.


Базові характеристики:
  • Рівень здоров'я – 65.
  • Атака - 172.
  • Захист – 135.
  • Швидкість переміщення - 95.
  • Витривалість – 130.
  • Покемон Джінкс в бою використовує швидкі вміння: Удар і Крижаний подих. Крім того, цій істоті доступні заряджаються здібності: Психічний шок, Осушающий поцілунок і Крижаний удар. Нерідкі випадки, коли Джінкс присипляла своїх супротивників за допомогою «Милого поцілунку». Що стосується еволюції, то цей покемон не здатний розвиватися.

    Місця проживання

    Покемон Джінкс досить поширене істота, знайти якого досить просто, адже шанс випадання цього вихованця дорівнює 24%. Крім того, цей покемон практично не намагається втекти з покебола. Так що труднощів з затриманням не буде. Виявити «дівчину» можна поблизу водойм, газонів з травою, ковзанок, лікарень. Крім того, Джінкс можна знайти в житлових районах, але тільки в нічний час доби.