Чити Prototype 2: способи застосування

62 0 Новини високих технологій

Будь комп'ютерний проект має можливість введення кодів для полегшення процесу проходження гри. Чити Prototype 2 служать тим інструментом, який може виручити в потрібну хвилину. Це стосується тих місій, коли іншого вибору вже немає. Починати старт заново після безлічі спроб бажання не виникає, а це загрожує втратою загального інтересу. Щоб такого не сталося, краще завжди мати під рукою допоміжний механізм на будь-які випадки.

Опис геймплея

Чити Prototype 2 гравці використовують за великим рахунком для збільшення деяких параметрів. Головний герой володіє великим арсеналом навичок, якими його наділив вірус під назвою Blacklight.
Чити Prototype 2: способи застосування
Його сім'я загинула від рук протагоніста першої частини, і тепер чоловік охоплений жагою помсти і шукає способи вбити Алекса Мерсера. Чіт-коди на Prototype 2 не є обов'язковими для зручної гри, але вони часто виручають в той момент, коли іншого виходу немає. Незважаючи на силові навички, можливості стрибків, потужні комбінації ударів, проти головного героя б'ються не менш небезпечні істоти. На вулицях Нью-Йорка почалася справжня війна, в якій беруть участь всі гравці.


Способи застосування кодів

Чити Prototype 2 активуються при наявності додаткових утиліт. Починаючи з 2010 року, розробники самі рідко передбачають систему підсилювачів в грі.
Чити Prototype 2: способи застосування
На їх думку, це псує ігровий процес, і втрачається насолоду від власних досягнень. З цієї причини фанати часто створюють утиліти, щоб мати можливість впливати на геймплей. Ці програми називаються "трейнери", і їх версій є велика кількість. Рекомендується встановлювати їх тільки з перевірених джерел, де є відгуки користувачів. У грі вони активуються клавішею Home або тієї, що стоїть в описі. Уважно читайте опис трейнера, адже різні версії активують різні чити Prototype 2. Установка програми займає кілька секунд, вона цілком безпечна і не перевантажує систему. Алгоритм дії передбачає не тільки зміну файлів клієнта гри, тому її можна сміливо використовувати. Прямого введення читів через консоль розробники не зробили, бо трейнери є єдиним способом їх застосування.


Опис кодів

Чити змінюють найважливіші параметри в геймплеї. Їх умовно можна поділити на два види – ті, які роблять гру легкою, і допоміжні. До першого виду відносяться такі коди, як нескінченна життєва енергія, невидимість або супершвидкість.
Чити Prototype 2: способи застосування
Вбити персонажа в цьому випадку ворогам неможливо. Вони поміщають весь процес проходження гри в один вечір і прекрасно підходять тим, хто не любить безліч разів намагатися пройти складне завдання. До другого виду кодів відносяться ті для гри Prototype 2 чіти, які лише трохи спрощують геймплей. Це стосується нескінченних патронів, очок еволюції, підвищення рівня. При їх введенні боротьба з вірусними монстрами на вулицях Нью-Йорка стане трохи легше. Наприклад, включення функції телепорту буде сильно економити час. Гравець перестане пересуватися самостійно вступати у випадкові сутички на карті світу. Користувач може просто в ознайомлювальних цілях активувати коди і спробувати пограти. Трейнер включається і відключається в будь-який момент, варто натиснути всього одну клавішу.