Заміна термопасти на ноутбуці Lenovo Z570: інструкція

247 0 Новини високих технологій

Час від часу система охолодження на ноутбуці може давати збої, чому комп'ютер сам вимикається або "гальмує" в процесі роботи. Цілком можливо, заміна термопасти на відеокарті ноутбука або його процесорі може допомогти в цій ситуації. Однак не можна виключати, що проблема може бути в іншому. У цій статті дана інструкція із заміни термопасти на ноутбуці Lenovo Z570. Використовуємо як приклад саме його, але за аналогією можна замінити термопасту і на інших моделях.

Інструкція щодо заміни термопасти на ноутбуці Lenovo Z570

Першим ділом від'єднайте ноутбук від мережі, вийміть шнур живлення і повністю вимкніть його. Далі вимкніть батарею і відкладіть її в сторону. Тепер можна розбирати. Візьміть невелику хрестову викрутку і відкрутити всі болти на нижній панелі корпусу. Їх там досить багато, тому не думайте, що це просто. Відкрутили? Тепер знімайте кришку.


Вам тепер видно всі нутрощі ноутбука. Нас цікавить верхня права сторона, де знаходиться кулер. Його легко впізнати - він круглий, і від нього відходить мідна трубка. Зверніть увагу, що ця мідна трубка підведена від кулера до процесора. А сам термоінтерфейс кріпиться до процесора трьома шурупами. На ньому ж указ порядок розкручування цих шурупів. Обов'язково дотримуйтесь йому. Отже, знімайте шурупи з термоінтерфейса процесора, кулера і діставайте всю цю конструкцію.
Заміна термопасти на ноутбуці Lenovo Z570: інструкція

Нанесення термопасти

Після цього ви відразу побачите на радіаторах термопасту. Вона буде нанесена в двох місцях, і, швидше за все, вона буде сухою. Акуратно видаліть стару пасту з радіатора. Тепер нову термопасту з допомогою шприца нанесіть на процесор і співпроцесор. Нанести потрібно зовсім трохи і потім акуратно розмазати отриманий шар по всій площі процесора. Не перестарайтеся і не наносити занадто багато пасти. Пам'ятайте, вона повинна просто заповнити мікропорожнечі між двома пластинами - процесором і радіатором. Саме в цьому її призначення, і для цього потрібно зовсім трохи. В іншому випадку заміна термопасти на ноутбуці Lenovo Z570 не дасть очікуваного ефекту, адже великий шар буде гальмувати процес передачі тепла від процесора до радіатора.


Заміна термопасти на ноутбуці Lenovo Z570: інструкція
Після нанесення термопасти акуратно подотрите краю поверхні процесорів. Не допускайте, щоб ця суміш потрапила на корпус чіпа, який не призначений для того, щоб на нього наносили. Шар повинен лежати рівно і бути однорідним. Завдали? На цьому етапі заміна термопасти на ноутбуці Lenovo Z570 майже завершена. Тепер нам потрібно лише зібрати все назад.
Заміна термопасти на ноутбуці Lenovo Z570: інструкція

Збірка ноутбука

Візьміть конструкцію з кулером і прикладіть її назад до ноутбука. Радіатори повинні лягти на нанесені шари термопасти, притискати їх не потрібно - це зроблять за нас шурупи. Тепер візьміть ті шурупи, що ви зняли раніше, і закрутіть їх у тій же послідовності, в якій знімали. На цьому заміна термопасти на ноутбуці Lenovo Z570 завершена. Без закріплення кришки корпусу спробуйте включити ноутбук. Заробив? Відмінно! Вимикайте його і закручуйте кришку корпуса назад. Тепер ви знаєте, як розібрати ноутбук Lenovo Z570 і замінити в ньому термопасту. Успіхів у цій справі!

Популярі новини
Загрузка...