БФП HP DeskJet INK Advantage 3635: відгуки, технічні характеристики і рекомендації щодо використання

50 0 Новини високих технологій

У цьому невеликому огляді матеріалі буде детально розглянуто БФП HP DeskJet INK Advantage 3635. Відгуки власників про це копіювальному, скануючому і друкуючому пристрої, його технічні характеристики і можливості, наведені далі, дозволять точно визначитися потенційним покупцям.

БФП HP DeskJet INK Advantage 3635: відгуки, технічні характеристики і рекомендації щодо використання

Ніша МФУ

На невеликі офіси націлене БФП HP Deskjet INK Advantage 3635. Відгуки також вказують на те, що цей пристрій може успішно функціонувати в домашніх умовах. Саме на ці 2 сегмента ринку размножающей та копіювальної техніки і націлений предмет даного огляду. У разі середніх і великих офісів швидкості виведення сторінок цього пристрою буде вже недостатньо. Хоча якийсь невеличкий їх частини цілком успішно можна використовувати цей продукт від компанії НР.


Технологія друку, кількість кольорів

Струменевий технологія друку лежить в основі HP Deskjet INK Advantage 3635. Картридж моделі НР652 використовується в даному принтері. Причому одна його модифікація, F6V25AE, заправлена чорним чорнилом, а F6V24AE – трьома видами кольорових чорнил: жовтими, червоними і синіми. Саме за рахунок комбінування цих 4 кольорів і формується виведене даними МФУ зображення. Картриджі можуть заправлятися відповідними чорнилом. Також при необхідності можна доукомплектувати цей пристрій СНПЧ, і це дозволить ще більше скоротити вартість одного виведеного з нього документа. Але необхідно розуміти, що останні дві маніпуляції не зовсім законні, і власник цього принтера, сканера робить їх на власний страх і ризик. Знову-таки, заявлений ресурс чорного картриджа — 360 аркушів кольорового ще менше — 200 аркушів. І це дуже скромні значення. Після вичерпання їх ресурсу необхідно купувати нові чорнильні елементи, або заправляти старі, або оснащувати систему друку СНПЧ. Як показує практика, саме останній варіант з економічної точки зору найбільш виправданий, але його реалізація вимагає певних придбань (СНПЧ) і незначних змін до конструкції друкуючого пристрою.


БФП HP DeskJet INK Advantage 3635: відгуки, технічні характеристики і рекомендації щодо використання

Підтримувані інтерфейси

Струминне МФУ HP Deskjet INK Advantage 3635 може похвалитися наявністю відразу 2 інтерфейсів. Один з них — провідний USB. У цьому випадку це пристрій підключається безпосередньо до системного блоку персонального комп'ютера, який виконує функції принт-сервера. До переваг цього способу комутації можна віднести простоту підключення і максимальну швидкість виведення документа. А ось нестача в цьому випадку один, і він досить істотний - необхідність підведення проводів від комп'ютера: принтер повинен знаходитися в безпосередній близькості від системного блоку. Другий же бездротовий інтерфейс, і він базується на технології Wi-Fi. У цьому випадку багатофункціональний пристрій може бути розташоване в будь-якому зручному місці в зоні покриття Wi-Fi, і до нього немає потреби підтягувати дроти. Сам же процес установки трохи ускладнюється при використанні цього інтерфейсу, але не настільки вже й сильно, з цим впорається будь-який користувач.
БФП HP DeskJet INK Advantage 3635: відгуки, технічні характеристики і рекомендації щодо використання

Дозвіл документів

Характеристики документів у електронному або паперовому форматі суттєво відрізняються у таких режимах використання МФУ, як принтер, сканер або копіює пристрій. У першому випадку максимальна роздільна здатність для кольорового режиму одно 4800 X 1200 dpi, і саме з такими характеристиками буде найбільш оптимально друкувати фотографії на НР 3635. У чорно-білому режимі дозвіл виведеного документа обмежено значенням 1200 X 1200 dpi. Якщо ж використовувати в режимі сканера розглянуте в даному матеріалі пристрій, то отримаємо 1200 dpi. Ну а в режимі копіювального апарату предмет даного огляду може видати лише 600 х 300 dpi.

Формат, кількість виведених сторінок в хвилину

Дане рішення може працювати як принтер, сканер або копіювальний апарат. Максимальний розмір листа в цьому випадку обмежений форматом А4 з розмірами 210 мм в ширину і 297 мм у довжину. Як було зазначено раніше, документ може відображатися як в чорному оформленні, так і в кольорах. Час друку першої сторінки з використанням чорного картриджа становить 14 секунд. В залежності від режиму кількість друкованих аркушів в хвилину в чорно-білому форматі може бути 85 (ISO зображення) або 20 (режим чернетки). Перша кольорова сторінка з застосуванням даного рішення може бути отримана за 17 секунд. Кількість сторінок у цьому режимі може бути 6 (висновок у форматі ISO) чи 16 (чорновий режим).
БФП HP DeskJet INK Advantage 3635: відгуки, технічні характеристики і рекомендації щодо використання

Відгуки

Низька вартість і підтримка бездротової технології Wi-Fi – це основні плюси БФП HP Deskjet INK Advantage 3635. Відгуки акцентують увагу саме на присутності цього передавача. В цій ціновій категорії у героя статті на поточний момент по суті і немає конкурентів. Але є і мінуси у цього МФУ. Ключовою з них — це малий ресурс картриджів. Вирішити цю проблему можна за допомогою системи СНПЧ, але її доведеться окремо купувати і підключати. Але після цього НР 3635 буде під силу впоратися навіть з потребами невеликого офісу, не те що з домашнім використанням.

Вартість

На сьогоднішній день в 4990 рублів оцінений принтер HP Deskjet INK Advantage 3635. Це цілком адекватна вартість для багатофункціонального пристрою початкового рівня. Якщо додати до цього наявність модуля Wi-Fi і можливість установки даного рішення в будь-якому місці без необхідності прокладати до нього дроти, то стане очевидним серйозну перевагу у порівнянні з найближчими конкурентами даної моделі.
БФП HP DeskJet INK Advantage 3635: відгуки, технічні характеристики і рекомендації щодо використання

Резюме

Зручним і практичним рішенням у організації документообігу для невеликого офісу або будинку є БФП HP Deskjet INK Advantage 3635. Відгуки вказують на два істотні плюси цієї моделі і один важливий недолік, який можна відносно легко усунути додатковим придбанням СНПЧ і власними силами.