Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

116 0 Новини високих технологій

Відмінним варіантом організації виведення документів на папір як в малому офісі, так і в домашніх умовах є Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки про даному принтері, його технічні характеристики та інші важливі нюанси, пов'язані з ним, будуть в подальшому розглянуті.

Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

Ніша даного принтера

На нішу друкуючих пристроїв початкового рівня націлений герой цього огляду. Тобто він відмінно підійде для тих випадків, де документообіг відносно невеликий, але при цьому до якості друку висуваються підвищені вимоги, і вона повинна бути обов'язково кольоровий. У більшості випадків наведені раніше умови, як правило, висуваються або в малому офісі з чисельністю персоналу до 10 осіб, або в домашніх умовах. Саме для таких випадків і був випущений Canon i-SENSYS LBP7018C. Фото , нехай і не самого найкращого якості, але цілком можна отримати за допомогою даного пристрою виводу. Також необхідно відзначити те, що можна «перезаправити» самостійно картридж цього лазерного принтера і за рахунок цього суттєво заощадити на його обслуговуванні.


Комплектація

Такою комплектацією може похвалитися принтер Canon i-SENSYS LBP7018C:
 • Інструкція на кількох мовах, у тому числі і російською.
 • Диск з прикладним софтом (драйверами).
 • Набір картриджів.
 • Сам принтер.
 • Ключовий недолік наведеного раніше переліку — це відсутність шнура для підключення до комп'ютера. Цей аксесуар доведеться новоспеченому власникові даного пристосування для друку документів доведеться купувати додатково і за окрему плату.
  Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

  Технологія отримання документів

  Цей пристрій виводу базується на технології лазерної друку. Тільки от якщо у звичайного чорно-білого принтера з такою технологією лише тільки один картридж, то в цьому їх 4 з тієї причини, що в даному випадку присутня підтримка кольорового друку. Один з них - чорний 729 Bk. Використовується в основному в режимі монохромного виведення документа, але може застосовуватися і при формуванні кольорового зображення. Ресурс його друку — 1200 сторінок. Інші три 729С (синій), 729 Y ( жовтий) і 729М (пурпурний) застосовуються лише при виведенні документа в кольорі. Ресурс у них зменшений і дорівнює 1000 сторінок. Також необхідно відзначити те, що новий картридж може в кращому випадку віддрукувати 700 листів. Після цього доведеться або купувати новий, або заправляти старий.


  Тонер

  Як було зазначено раніше, ресурс друку у монохромного і кольорових картриджів в даному випадку становить відповідно 1200 і 1000 сторінок в середньому. Але можна істотно збільшити їх ресурс і без додаткової покупки нових таких компонентів продовжувати використовувати за призначенням Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки, заправка картриджів та наявність тонера в поєднанні з деблокирующими чіпами дозволяє в рази збільшити обсяг друку на такому пристрої.
  Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

  Алгоритм заправки

  На неофіційному рівні існує можливість перезаправки картриджів Canon i-SENSYS LBP7018C. Заправка картриджа своїми руками здійснюється за допомогою таких засобів:
 • Викрутка хрестоподібна.
 • Лійка пластикова мініатюрна.
 • Ніж канцелярський.
 • Ватні палички.
 • Коректор.
 • Додатково до всього раніше перерахованого необхідно придбати спеціальний порошок для кожного картриджа (тобто чорний, синій, жовтий і пурпурний) і 4 чіпа. Місце розбирання картриджів попередньо готуємо. Необхідно буде видалити відпрацьований порошок і акуратно це зробити не вийде. Тому всю робочу поверхню застеляємо папером. Надалі алгоритм перезаправки картриджа такий:
 • Витягаємо один з картриджів з периферійного апарату.
 • Встановлюємо його на робочій поверхні так, щоб барабан був зверху.
 • З кожного з країв викручуємо по 2 шурупа за допомогою викрутки і знімаємо після цього бокові кришки.
 • На одній із сторін знімаємо шестерні. Далі демонтуємо барабан і акуратно укладаємо його на папір. При цьому торкатися можна лише тільки його пластикових частин. Очищаємо поверхню від відпрацьованого порошку з використанням ватних паличок. Надалі його необхідно зафіксувати для того, щоб він не впав і його поверхня не постраждала.
 • Видаляємо також порошок і з поверхні металевої пластини з допомогою все тих же ватних паличок. Відзначаємо її установку на корпусі за допомогою коректора. Якщо цього не зробити, то після заправки принтер може почати неправильно друкувати. Викручуємо ще 2 шурупа і демонтуємо пластину.
 • Очищаємо контейнер для порошку від відпрацьованого тонера з застосуванням ватних паличок.
 • За допомогою лійки мініатюрної пластикової засипаємо рівномірно по всій довжині контейнера порошок.
 • Встановлюємо по мітках з коректора металеву пластину і фіксуємо її.
 • У зворотному порядку збираємо картридж.
 • Після закінчення складання демонтуємо з допомогою канцелярського ножа старий чіп і встановлюємо новий.
 • Надалі всі раніше описані дії виконуємо з кожним картриджем. По закінченні встановлюємо їх у принтер, і він після цього готовий до роботи. Бажано перевірити якість друку після заправки.
  Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

  Комутаційні можливості

  Типові комунікаційні можливості у Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки покупців виділяють лише наявність одного провідного способу підключення в даному випадку — це USB. Його версія - 2.0 що дозволяє істотно підвищити швидкість друку документів у порівнянні з попередніми модифікаціями 1.0 і 1.1 даного проводового способу передачі інформації. Але ось більш свіжі і більш швидкісні 3.0 і 3.1 будуть працювати при підключенні такого периферійного пристрою далеко не на максимумі своїх можливостей. Ключовий недолік цього принтера, на якому акцентують увагу власники — це відсутність підтримки Wi-Fi. Але наявність такого бездротового та високошвидкісного способу істотно підвищило б вартість цього периферійного пристрою, і воно вже належало до далеко не до початкового рівня.

  Дозвіл

  Істотно різняться між собою такі поняття, як «якість друку» і «дозвіл друку» для Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки виділяють суттєву різницю між ними. В першому випадку числове значення дорівнює 2400Х600 а в другому — 600Х600. Така суттєва різниця виникає за рахунок спеціальної технології, яка в автоматичному режимі покращує якість виведеного документа або зображення.
  Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

  Формат

  Основний формат паперу для цього периферійного пристрою — А4. Також можливий друк ще на В5 А5 і Letter. Крім того, є можливість друку на аркуші паперу з довільним розміром, який може задати користувач. Лоток для вихідної паперу може вмістити одночасно 150 аркушів. У свою чергу, обсяг лотка вже видрукуваної документації становить 50 аркушів. Щільність паперу може перебувати в межах від 60 до 163 г/м 3 . Але для листів зі спеціальним покриттям допускається щільність і до 220 г/м 3 .

  Швидкість друку

  66 секунд витрачається на прогрів після включення такого периферійного пристрою, як принтер Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки начебто вказують на те, що це значення завищена. Але якщо ж тримати цей принтер в режимі сну, то цей час вже скоротиться до 10 секунд. В іншому ж перша сторінка в монохромному режимі буде виведена через 136 секунди, а в кольоровому — через 24. У першому випадку за хвилину може бути надруковано 16 сторінок, а в другому — 4.

  Ситуація з

  У комплекті з друкуючим пристроєм йде диск з необхідним прикладним софтом. На ньому є драйвера для найбільш поширених операційних систем: Windows, Linux і MacOS. Процес встановлення їх зводиться до виконання вказівок майстра покрокової інсталяції. Якихось особливих проблем не повинно виникнути, і чогось складного у виконанні цих інструкцій вже точно немає. Тому з цим завданням може впоратися будь-який користувач.
  Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

  Підтримувані технології

  Значний список технологічних інновацій реалізований Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки фахівців та власників виділяють такі з них:
 • Цей пристрій відповідає вимогам сертифікації Energy Star. У режимі найбільшого навантаження він споживає 05 кВт. Якщо ж його не використовувати, то в режимі сну енергоспоживання складе 11 Вт.
 • Технологія Quick Print від Canon дозволяє скоротити час друку першої сторінки до 136 секунди в монохромному режимі.
 • Технологія Hi-Speed дозволяє ще більше збільшити швидкість виведення документації.
 • Відгуки

  Є істотні недоліки в такому пристрої виведення лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки виділяють низьку швидкість друку і відсутність підтримки WiFi. Очікувати більшої кількості сторінок у хвилину від продукту початкового рівня з такою вартістю не доводиться. Та й наявність бездротової технології передачі інформації Wi-Fi теж підвищило б ціну на принтер. Це б, у свою чергу, знизило привабливість цього периферійного апарату на тлі конкурентів. Але обидва ці недоліки істотно блякнуть на тлі переваг даної моделі друкуючого пристрою. Ключове з них — це доступні витратні матеріали. Ще один плюс в даному випадку — це можливість перезаправки всіх картриджів принтера власними силами. Все це дозволяє істотно знизити вартість кожної окремої копії, яка, як було зазначено раніше, становить близько 1 рубля.

  Ціна

  На сьогоднішній день придбати такий якісний лазерний принтер можна за досить скромною ціною близько 8000 рублів. Конкурентів, звичайно, багато у цього друкуючого пристрою. Але ось можливість перезаправки картриджів своїми силами і дуже демократичні ціни на витратні матеріали роблять його одним з найкращих в своєму класі. Комплект з 4 тонерів 4 чіпів обійдеться зараз в 800-1000 рублів. Якщо поділити орієнтовна кількість сторінок (1000 штук) на вартість комплекту для заправки, то отримаємо близько 1 рубля за кожен документ.
  Принтер Canon i-SENSYS LBP7018C: відгуки

  Резюме

  Ідеальним лазерним принтером бюджетного класу вийшов Canon i-SENSYS LBP7018C. Відгуки вказують на те, що він відмінно підходить саме для використання в рамках малого офісу або будинку. Його ресурсів в такій ситуації буде більш ніж достатньо. Ну а можливість самостійної перезарядки картриджів робить його ще більш бюджетним і доступним.