Покемон Дітто: опис, характеристики і місця проживання

75 0 Новини високих технологій

У грі "Покемон Го" існує величезна кількість істот. Але деякі з них настільки рідкісні, що лише деякі гравці можуть похвалитися їх затриманням. Про одному з таких вихованців, який зветься покемон Дітто, ми розповімо в цій статті.

Покемон Дітто: опис, характеристики і місця проживання

Опис покемона

Це істота здатна змінювати свій вигляд і копіювати зовнішність інших живих істот або неживих предметів. Сам же по собі покемон Дітто нагадує згусток рожевого слизу або амебу з очима і великим ротом. Це істота відрізняється дружелюбністю і намагається уникати конфліктів з іншими покемонами, використовуючи при цьому свої здатності до трансформації.


Цей вихованець не здатний еволюціонувати. Зростання істоти досягає 30 см, при вазі в 4 кг Покемон Дітто - безстатеве істота і не виводиться з яйця, так що доведеться його ловити. А якщо врахувати, що шанс зустріти істота становить усього 16%, то його упіймання стане великою удачею для будь-якого гравця.

Де знайти покемона?

Місцем проживання покемона прийнято вважати місцевість, розташовану неподалік від населених пунктів. Пошук варто проводити в будь-яких місцях, в яких істота може відчувати себе комфортно і під захистом: печери, дупла дерев, зруйновані та покинуті будівлі тощо. При цьому варто пам'ятати про особливості, якими володіє Дітто в "Покемон Го". Шукане істота може бути будь-яким звіром, якого ви зустрінете на своєму шляху. Так що уважно придивіться до очей і розмірами знайдених істот. Можливо, вам вдасться розглянути Дітто під маскою трансформації.
Покемон Дітто: опис, характеристики і місця проживанняКрім того, перевіряйте всі камені, які знайдете на своєму шляху, адже покемон Дітто дуже часто перетворюється в природні моноліти під час сну.

Бойові характеристики і особливості

Основною відмінністю істоти є його вміння перетворюватися в інших покемонів або предмети. При цьому бажано, щоб трансформація здійснювалася у вихованців одного розміру з ним. Крім того, краще, щоб Дітто бачив об'єкт трансформації перед собою, в цьому випадку результат буде найбільш наближеним до оригіналу. При перетворенні в покемонів, що володіють значними розмірами, істота нерідко створює зменшену копію. Що стосується бойових характеристик, то вони безпосередньо залежать від сили істоти, у якого перетворився покемон. Тобто Дітто, перетворився на потужного покемона, має його силою. Ще одна відмінна риса вихованця - це можливість спаровування з будь-якою істотою шляхом трансформації. Таким чином, тренер зможе добути яйце навіть легендарного покемона.