Тіара Перенольда: способи отримання

63 0 Новини високих технологій

Гра World of Warcraft ось уже десять років вважається найбільш відомою і популярною у всьому світі. Всесвіт в ній настільки велика, що описана авторами в десятках книг, але в жодній з них не знайдуться відомості про такому предметі, як Тіара Перенольда. Вона цікавить багатьох володарів однойменного завдання, але знайти її вдалося лише деяким гравцям. Краще раз дізнатися всі потрібні відомості про корону, а потім допомогти товаришам у пошуку.

Загальна інформація

Альтеракская долина - одне із самих древніх місць у Східних королівствах, саме там клан Північного Вовка оселився після вигнання.
Тіара Перенольда: способи отримання
Воно досі зберігає легендарні предмети минулого, і одним з них стала Тіара Перенольда. Древній рід зберігав цю реліквію всі роки існування. Вона передавалася в родині, починаючи від засновника, в честь якого і отримала назву. Щоб виготовити це прикраса, зібрали раду майстрів Стальгорна. Вони працювали кілька днів і ночей поспіль, прикрасили її смарагдами, від яких Тіара Перенольда переливалася всіма барвами веселки.


Як знайти предмет

Тіара Перенольда є ключовим елементом в однойменній місії. Початок і кінець завдання бере у Графа Ремінгтона Риджвелла. Його можна знайти у Фортеці Штормграда.
Тіара Перенольда: способи отримання
За виконання квесту передбачається 10500 очок досвіду і 500 репутації. Якщо прочитати інформацію від графа, то стає зрозуміло, що вкрав реліквію огр по імені Грел'борг Скнара. Цей ворог ховається в Передгір'ях Хилсбранда. Після прибуття в локацію персонажу варто відправитися в Руїни Альтерака і чекати біля входу в центральну будівлю. Вбити обме зможе будь-який гравець вище 30-го рівня. Це основні відомості з реліквії Wow Тіара Перенольда. Де знайти її - ще не раз будуть питати інші гравці, а після отримання власного ви зможете допомогти їм. Завдання здається у того ж Графа Ремінгтона Риджвелла після повернення в Штормград. Варто також зазначити, що предмет змогли отримати невелику кількість користувачів, бо це є унікальною можливістю виділитися із загальної маси.