Динамічна бібліотека msvcp110 dll. Помилка: що робити?

109 0 Новини високих технологій

Ймовірно, любителі самих сучасних ігор або користувачі професійних додатків, які занадто часто звертаються до використання оперативної пам'яті і ресурсів процесора, зустрічали якесь повідомлення, що включає в себе опис начебто «msvcp110.dll: помилка». Що робити в цьому випадку, можна розібратися простіше простого. Але тут потрібно чітко усвідомлювати природу проблеми.

Система видає помилку msvcp110.dll: що робити в першу чергу?

Насамперед, потрібно чітко розуміти, в зв'язку з чим відбувається такий збій. Даний файл відноситься до розряду необхідних бібліотек систем Windows, без яких вони, загалом-то, і можуть працювати, але з помилками. Не виняток і динамічна бібліотека msvcp110.dll. Помилка: що робити в цьому випадку? Так просто відновити її до початкового стану.


Динамічна бібліотека msvcp110 dll. Помилка: що робити?
Це здійснюється з відповідного розділу «Панелі управління». Можна використовувати і більш простий метод, який полягає в тому, щоб при завантаженні системи натиснути клавішу F8 і вибрати найбільш вдалу функціонуючу конфігурацію системи. Налаштування параметрів буде визначена і відновлена автоматично.

Причини появи помилки

Але проблема, як виявляється, складається в більшості випадків в тому, що шуканий файл бібліотеки при запуску тієї ж гри на комп'ютері просто відсутня. Насправді на систему він не робить ніякого впливу, але при старті великовагових програм, як мовиться, вступає в бій. Ось і виходить, що збій відбувається при спробі доступу до бібліотеки msvcp110.dll (помилка). Що робити в тому випадку, якщо відновлення системи не допомогло? Тут доведеться трошки напружити мізки.

Системна помилка msvcp110.dll: що робити з установкою необхідних пакетів?

Одним з найпростіших методів усунення збою такого роду вважається встановлення офіційного пакету оновлень, яка передбачена в центрі Windows Update.


Динамічна бібліотека msvcp110 dll. Помилка: що робити?
Досить просто перевірити наявність оновлень в ручному режимі, і, якщо вони будуть знайдені (особливо критичні апдейти), їх потрібно просто інсталювати.

Оновлення та інші супутні дії

Але і запропоновані вище варіанти можуть не спрацювати. Справа в тому, що система як би може думати, що шуканий файл на комп'ютері. Проводиться інсталяція апдейтів, а вони після цього не працюють.
Динамічна бібліотека msvcp110 dll. Помилка: що робити?
Проблема в тому, що відсутня сама бібліотека msvcp110.dll (помилка). Що робити, як виправити ситуацію – питання, що явно задаються більшістю користувачів. Для найпростішого вирішення проблеми можна, звичайно, порадити знайти файл, відповідний встановленої користувальницької системи в сенсі розрядності, завантажити його і перемістити в потрібну директорію (для 64-бітної версії системи це каталог SysWOW64 для архітектури 32 біта – папку System32) в системному розділі Windows. Звичайно, можна помісити завантажений файл і туди, однак є більш просте засіб відновлення відсутніх компонентів системи. Для цього використовується командний рядок, природно, з правами адміна, в якій задається відповідна команда. У нашому випадку за умови наявності завантаженої бібліотеки її потрібно зареєструвати (regsvr32 msvcp110.dll у командної консолі).
Якщо це не допомагає, доведеться вчинити інакше. Найкращим способом є введення в командному рядку поєднання sfc/scannow. Саме ця команда відновлює навіть ті компоненти, які не можуть бути відновлені стандартним способом.
Динамічна бібліотека msvcp110 dll. Помилка: що робити?
З іншого боку, при відсутності потрібного файлу в потрібному розділі некоректно завантажена версія ефекту не дасть (система об'єкт просто не розпізнає). Ось тут краще використовувати утиліти начебто Microsoft Fix It, які спеціально створені для того, щоб усувати проблеми з інтернет-підключенням. Після цього в обов'язковому порядку потрібно встановити і запустити пакет DLL Suite. А ось він і викачує відсутні бібліотеки DLL-формату, відповідно до встановленої версії системи.

Замість підсумку

В принципі, така і є помилка msvcp110.dll. Що робити, вже зрозуміло. Але! Відновлення шуканого файлу не варто робити шляхом копіювання або завантаження його з невідомих джерел, оскільки саме бібліотеки DLL в більшості випадків піддаються впливу шкідливих кодів і вірусів. І тут треба приймати рішення. Можна, звичайно, полізти в системний реєстр і там відключити все, що потрібно. Але і це загрожує наслідками, оскільки можна ненароком видалити не ті ключі, не зробивши попередньої копії реєстру або точки відновлення системи, що потім самим негативним чином позначиться на працездатності комп'ютера або ноутбука. Загалом, ризикувати не варто. І треба розуміти, що тут були розглянуті далеко не всі аспекти, пов'язані з бібліотекою. Наприклад, при дії вірусів, саме вона і їй подібні бібліотеки піддаються атаці в першу чергу. Само собою зрозуміло, що приймати запобіжні заходи повинен будь-який юзер, але це відноситься тільки до його компетенції, не більше. В іншому ж, як вже зрозуміло, проблем немає. А який спосіб використовувати для усунення проблеми, вирішувати самому користувачеві.