Обробка, якість і розміри аватарки у "ВК": поради та підказки

4 0 Новини високих технологій

Можливо, ви досвідчений користувач інтернету або ж зовсім недавно зареєструвалися в одній з найпопулярніших соціальних мереж серед населення країн СНД? Тоді ви напевно хоч раз та замислювалися про зовнішньому вигляді вашого профілю "ВКонтакте", а також про якість і розмірах аватарки у "ВК". Ми розповімо про найбільш важливих моментах ведення сторінки в соціальних мережах і підкажемо, як правильно підібрати і відредагувати фотографію.

Ведення сторінки

В першу чергу, створивши нову сторінку, повністю заповніть інформацію про себе: персональні дані, ваші інтереси та уподобання, освіта та кар'єра і т. д. Намагайтеся не залишати порожні графи. Нехай ваша сторінка буде цікавою, тоді за інформацією на ній навіть у незнайомих людей вже буде складатися про вас враження як про різнобічному людині.


Обробка, якість і розміри аватарки у "ВК": поради та підказки

Головна родзинка сторінки

Заповнення анкети на сторінці в соціальній мережі - важливий критерій, але для створення по-справжньому цікавого і привабливого профілю необхідно пам'ятати і про головну фотографії на сторінці - аватарці. Намагайтеся регулярно робити нові фото і оновлювати аватарки для ВКонтакте". Самий оптимальний часовий проміжок - раз на три-чотири тижні. За цей час вашу нову фотографію побачить велика частина користувачів, що знаходяться у вас в друзях, і в той же час аватарка не встигне набриднути ні вам, ні гостям сторінки. В якості головної фотографії сторінки вибирайте тільки чіткі кадри, щоб на передньому плані не було розмазаних об'єктів. Краще публікувати фотографії з розмитим фоном або робити це вже в фоторедакторі, щоб ви виділялися на аватарі.


Обробка, якість і розміри аватарки у "ВК": поради та підказки

Про аватарках

Як зробити аватарку для "ВК"? Для того щоб завантажити нову фотографію на свою сторінку, наведіть курсор на стару аватарку і виберіть пункт "Оновити фотографію". Далі натискаєте "Вибрати файл", знаходите потрібну вам фотографію, і вона завантажується в якості головної сторінки. Після завантаження вам пропонується обрізати фото. Зазвичай розміри аватарки у "ВК" не мають великого значення: в будь-якому випадку кінцевий варіант завантаженої фотографії буде або квадратної або прямокутної форми, тільки так її можна обрізати. Крім цього, до фотографії можна застосувати один із запропонованих фільтрів для корекції. Але є і більш розширені програми для обробки вибраних фотографій.

Способи редагування фотографій

Один з кращих фоторедакторів всіх часів - всім відомий Adobe Photoshop. В інтернеті можна знайти безліч якісних фільтрів і екшенів, які змінюють кольорову гаму фотографій. Також тут є кілька найбільш доступних функцій, якими можуть скористатися навіть недосвідчені користувачі, це регулювання яскравості, контрастності, колірних рівнів, збільшення чіткості або розмиття заднього фону та багато, багато іншого. Розміри аватарки у "ВК" редагувати не обов'язково. Якщо ви не хочете вникати в особливості роботи даного фоторедактора або у вас просто немає зайвого часу, тоді для вас є інший варіант. На сьогоднішній день в Глобальній мережі існує безліч сайтів з вбудованими фоторедакторами. За допомогою них ви за п'ять-сім хвилин зможете непогано обробити фотографію і додати які-небудь стікери або ефекти.
Дуже акуратно і красиво завжди виглядають чорно-білі фотографії. Майте на увазі, що такий ефект на аватарці робить людину візуально стрункішою, а сам кадр виглядає загадковіше. Обов'язково усуває ефект червоних очей, якщо такий є на фотографії. При бажанні можна і прибрати різні нерівності на шкірі обличчя за допомогою інструмента "Латка", який є в арсеналі практично кожного сучасного фоторедактора.
Обробка, якість і розміри аватарки у "ВК": поради та підказки
Фантазуйте, адже сторінка в соціальній мережі і якісна фотографія - це ваші візитні картки. За сторінці людини можна багато що про нього сказати і зрозуміти. Тому робіть оригінальні фотографії і якісно обробляйте їх, а які розміри аватарки для "ВК" - це не так і важливо.