Коротко про те, як поміняти дату Windowsphone

3 0 Новини високих технологій

Операційна система Windows є однією з найпоширеніших у світі. Причому існують і мобільні версії цієї «операційки». Вона входить в трійку найпопулярніших мобільних систем після Android і iOS.

Коротко про те, як поміняти дату Windowsphone
Тим не менш у багатьох користувачів виникає ряд питань з настроювання операційної системи, серед яких одним з найбільш популярних є питання: «Як змінити дату Windowsphone?»

Як поміняти дату Windowsphone?

Незважаючи на інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, багато хто не знають, де відшукати налаштування, які відповідають за дату і час у телефоні Windows. Відповідь на питання «як поміняти дату Windowsphone» досить простий. Для зміни дати слід перейти в розділ «Налаштування», який знаходиться в основному меню смартфона, далі потрібно знайти підпункт «Дата + час», тут відключається автоматичне налаштування дати і часу. Ці параметри, а також часовий пояс можна налаштувати вручну.


Варто враховувати і той факт, що на ринку стільникових телефонів можна відшукати Windowsphone російською мовою. Тим не менше багато користувачі самостійно не можуть відшукати функцію налаштування дати і часу.
Коротко про те, як поміняти дату Windowsphone
На багатьох телефонах під управлінням операційної системи Windows, у тому числі і на Windowsphone 10 існує опція автоматичної настройки дати та часу. Для її здійснення необхідно мати лише вихід в інтернет. Мобільний апарат автоматично синхронізує і дату за даними сервера. Однак серверні дані не завжди є достовірними, і виникає необхідність застосування ручних налаштувань стільникового телефону. Після здійснення ручного налаштування на телефоні необхідно включити автоматичне оновлення дати та часу. В іншому випадку доведеться регулярно «підводити» телефонні годинник і календар до достовірних значень.


Налаштування російської мови в Windowsphone

Телефони під управлінням операційної системи Windows спочатку можуть продаватися на англійській мові, особливо моделі, призначені для Європи або США. Якщо не володіти знанням іноземної мови, то знайти розділ налаштувань, де можна перемкнути дату і час, буде досить проблематично. Тому, перед тим як налаштовувати зазначені параметри, необхідно переключитися на російську мову. Для переключитися на російську мову необхідно зайти в пункт меню Settings, далі відшукати підпункт Time & Language, тут є список встановлених мов. На деяких телефонах може бути лише англійську мову. Для встановлення російської мови його необхідно скачати і включити. Для цього потрібно натиснути на кнопку «+» і утримувати її. Після з'явиться список завантажених мов, де потрібно відшукати російську. Наступним дією по установці мови є перезавантаження мобільного пристрою. Після перезавантаження потрібно натиснути в мовному меню кнопку «Встановити».

Підсумки

Для відповіді на питання «Як поміняти дату Windowsphone?» варто розповісти про наступному алгоритмі: «Налаштування», «Дата + час», відключення автоматичного визначення часу та дати, виставлення потрібних параметрів вручну, включення автоматичного оновлення дати та часу. Деякі моделі Windowsphone спочатку не підтримують російську мову. Це може ускладнити процес установки дати. Для того щоб завантажити в мобільний пристрій російську мову, необхідно зайти в меню Settings, Time & Language, натиснути на кнопку «+», завантажити мову і перезавантажити телефон.
Коротко про те, як поміняти дату Windowsphone
Завдяки перерахованим вище дій, можна без особливих проблем налаштувати дату та час на телефонах під управлінням операційної системи Windows.