Escape The Ghost Town 2: проходження рівнів 1-6

93 0 Новини високих технологій

Escape The Ghost Town 2 проходження якої ми сьогодні розглядаємо, не сильно відрізняється від своєї попередниці. Вам належить подолати десять не найскладніших рівнів з пошуку предметів і їх застосування.

Escape The Ghost Town 2: проходження рівнів 1-6

Перші три рівня

Ви прокидаєтеся в труні. У грі Escape The Ghost Town 2 проходження не займе багато часу. Увімкніть ліхтарик. Підберіть сталевий прут, камінь і балку. Використовуйте всі предмети на кришці. Обертаючи циферблати, співвіднесіть римські та арабські цифри. Це відкриє решітку. Підберіть з дороги і з чаші ангела по уламку. З могильної плити візьміть ніж і лом. І зніміть з ліхтаря ще осколок. Три скляні частини вставте в могилу. Заберіть ключ. Ножем підніміть чашу в ангела. Зайдіть в склеп. Вирішивши задачку, отримаєте бінокль. З його допомогою розгляньте ліхтар. Вставте осколок у ворота і підберіть колірну гамму.


Escape The Ghost Town 2: проходження рівнів 1-6
Біля будинку заберіть секатор. На постаменті - лом, на драбинці - викрутку. Піддягніть сходинки ломом і хапайте фішки. Розкладіть їх на п'єдесталі так, щоб вони загорілися. Розкрийте ящик. Забравши предмети, йдіть у сарай. Полагодите пилу і візьміть рукавички. Залишилися предметами розберіть завал перед будинком. В цілому в Escape Ghost Town 2 проходження 3-го рівня не складніше за інших. Ви швидко впораєтеся з поставленими завданнями.

Рівні 4-6

Як бачите, в Escape The Ghost Town 2 проходження рівнів досить просте. Підберіть чергову викрутку та частина секатора. Розкрийте годинник і налаштуйте циферблат. Заберіть пластину. Полагодите секатор, що лежить на валізі. З його допомогою підстрижіть кущі в горщику. Візьміть ще одну пластину і ключ. Відкрийте валізу і захопіть лом. Їм розкрийте підлогу і підніміть останню пластину. Їх треба використовувати на замок на двері.


Escape The Ghost Town 2: проходження рівнів 1-6
Всередині візьміть з шафи циферблат. Встановіть його на телефон і візьміть клавіші піаніно і частини мозаїки. Зберіть п'ятнашки на двері. Зігравши в міні-гру з пошуку предметів, ви отримаєте насадку на викрутку. Поверніться до шафі і вставити її куди потрібно. Полагодите піаніно і отримаєте ще одну викрутку. Біля ґрат на другому поверсі візьміть кліщі. Інструментами розкрийте ящик біля телефону і заберіть синю лампочку. Вкрутіть її в ліхтарик на піаніно. Посвітіть їм на решітку і вирішите простеньку задачку. Код - 42083. Візьміть з кошика брошка. Підберіть біля крісла дерев'яну рукоятку і ручку. Полагодите молоток на комоді. Розбийте їм скло на фотографії і заберіть шуруп. З допомогою трьох предметів полагодите ручку на комоді. Візьміть фомку. Виставте відповідні картинки - зерно, вогонь, медицина, автомат. Ломом відірвіть деревинку на підлозі і підніміть килим.
Escape The Ghost Town 2: проходження рівнів 1-6
Гайковим ключем відкрутіть болт на кріслі. Пересуньте його. За дверима візьміть сходи. Зіграйте міні-гру під стелею і заберіть на горище. На цьому ми закінчимо опис перших шести рівнів Escape The Ghost Town 2. Проходження загадок тепер для вас не повинно бути чимось надприродним.