Що таке "інвізе": ігрова термінологія

201 0 Новини високих технологій

Про те, що таке «інвізе», цікавиться кожен користувач онлайн-ігор жанрів ММОРПГ і МОВА, коли чує вперше подібне позначення. Даний ігровий сленг походить від англійського слова і позначає всім відоме стан.

Пояснення терміна

Що таке «інвізе», важливо знати на початкових етапах, щоб не заплутатися у мовленні товаришів по команді або групі. В подібних іграх всі спілкуються із застосуванням термінології, і новачкові важко вникати у всі тонкощі. Слово походить від англійського invisible і означає ефект невидимості. Можливість ховатися з очей ворога є основною тактикою гри за героїв класів Душогуб, або Злодій, залежно від назви у грі.
Що таке "інвізе": ігрова термінологіяПри прокачуванні такого архетипу важливо знати не тільки, що таке «інвізе», але і як він працює. Зазвичай невидимість ділиться на короткочасну і постійну. Застосовується вона заклинанням або вбудованим умінням. У деяких іграх її можуть давати предмети ("Доту 2") або спеціальні сувої.

Тонкощі застосування

Розуміння що таке «інвізе» в тому чи іншому проекті недостатньо. Потрібно вивчити тонкощі застосування, і тоді від уміння буде користь. Наприклад, у матчах МОВА проектів невидимість може використовуватися для раптового виникнення на лінії і допомоги союзникам по команді. Вороги не зможуть швидко зорієнтуватися на раптову появу підмоги з нізвідки, і рахунок обов'язково зміниться в позитивну сторону. Персонажам класу ассасин ефект надає як основа всіх бойових дій. Зазвичай разом з невидимістю у героя є надбавка до втрати зі спини, високий шанс критичної атаки. Такі бійці занадто слабкі, щоб відкрито застосовувати атаки, а тому їх механіка базується на можливості часто розчинятися на полі битви.
Що таке "інвізе": ігрова термінологія
Найчастіше у них в арсеналі є і короткочасний, і постійний ефект. Перший триває протягом деякого часу, зазвичай 3-10 секунд. Другий переривається при отриманні шкоди, проголошенні заклинання або входу в бій. У сутичці часто таких героїв може врятувати тільки даний навик. Саме тому, що це таке «інвізе» і як його застосовувати, важливо знати кожному користувачеві.

Популярі новини
Загрузка...