Помилка Style Error 2134: що це за збій, і як його виправити

65 0 Новини високих технологій

Досить часто після користувачі установки або оновлення плагінів Macromedia стикаються з проблемою того, що замість відтворення відео на деяких інтернет-ресурсах вискакує повідомлення про помилку Style Error 2134. При цьому на тому ж відеохостингу YouTube все в порядку, а на інших сайтах відео не відтворюється. Чому?

Помилка Style Error 2134: що це за помилка?

Перше, що приходить на розум, - збої в роботі флеш-плеєра. Почасти так воно і є, проте сама проблема виявляється набагато ширше.
Помилка Style Error 2134: що це за збій, і як його виправити
Справа в тому, що помилка Style Error 2134 може з'являтися навіть за умови наявності в системі останньої актуальної версії Flash Player. Звичайно, при наявності помилок у самій системі і одночасно встановлених доповнення Adobe і Macromedia між ними і виникають конфлікти, але, як правило, причина не в цьому.


Error 2134: що робити в першу чергу?

Якщо користувач точно знає час появи збою, найпростіше, що можна зробити, - відновити систему з відкатом до точки, коли все працювало без проблем. Оновити обидва плеєра теж не завадить. Можливо, була проведена некоректна інсталяція. Для цього потрібно всього лише перейти на офіційні ресурси і завантажити звідти саму нову версію ПО, а потім інтегрувати в систему. Іноді допоможе банальна переустановка самого використовуваного за замовчуванням браузера.

Настройки Flash Player

Але така методика може і не спрацювати, і помилка Style Error 2134 може з'явитися знову, тому поки краще обмежитися встановленням деяких важливих параметрів для самого плагіна Flash Player.


Помилка Style Error 2134: що це за збій, і як його виправити
Для цього потрібно перейти на офіційний сайт Macromedia в розділ глобальних налаштувань збереження і встановити слайдер резервування місця в нульове положення (крайня ліва позиція), а також поставити галочку навпроти рядка Allow Third-party Flash В локальних налаштуваннях плагіна також можна провести видалення даних і встановити URL для збереження інформації на комп'ютері заново (якщо буде потрібно).

Видалення відповідних файлів

Нарешті, якщо помилка Style Error 2134 з'являється знову і знову, треба знайти в папці Roaming (або в розділі локального користувача, або в розділі адміна), яка, як правило, розташовується в каталозі AppData, дві директорії - #Shared Objects і Macromedia.com (зробити це можна і за допомогою програм-оптимізаторів).
Помилка Style Error 2134: що це за збій, і як його виправити
В більшості випадків їх ручне видалення вирішує проблему на всі сто. Втім, для повної впевненості додатково слід використовувати онлайн-параметри та локальні параметри, описані вище. Майте на увазі, що початкові директорії можуть бути прихованими, тому спершу потрібно буде використовувати меню виду «Провідника» і виставити параметри відображення відповідних об'єктів. Хоча для пошуку через рядок можна використовувати два символи відсотків (%), якими виділяється назва прихованого об'єкта.

Замість підсумку

Якщо вищеописані методи з якихось причин бажаного результату не дають, можливо, в усуненні проблеми допоможе невелика утиліта Microsoft Fix. Якщо і це не спрацьовує, можливо, проблема полягає в проникненні на комп'ютер вірусів і шкідливих кодів. Як вже зрозуміло, в цій ситуації доведеться провести повну діагностику системи, причому з використанням методики поглибленого сканування. Для цього рекомендується використовувати потужні портативні сканери або дискові засоби, що дозволяють знаходити і нейтралізувати загрози їх ще до того, як буде здійснено запуск самої операційної системи.
Помилка Style Error 2134: що це за збій, і як його виправити
Втім, як показує практика, в більшості випадків це не потрібно. Досить використовувати два основних методи виправлення ситуації, і бажано обидва разом. Власне, і методика вже не виглядає надто складною. Єдине, що може викликати деяке нерозуміння, - налаштування плеєра на офіційному сайті Macromedia. Але і тут при бажанні зможе розібратися навіть непідготовлений користувач, ніколи не стикалася з /із системними налаштуваннями і параметрами мультимедіа. Так що і це не проблема.