Різноманітні та цікаві статуси про Новий Рік

83 0 Новини високих технологій

Скоро улюблене багатьма свято постукає в двері, тому дуже актуальні і цікаві статуси про Новий рік. Варто правильно розставити акценти і зачепити за живе своїх висловах, що розміщуються в соціальних мережах.

Різноманітні та цікаві статуси про Новий Рік

Статуси про Новий рік Півня

Звичайно ж, найновіші статуси про кукарекающую пташку, дуже затребувані в цьому періоді часу. Тому що, хто ще не в курсі, гряде володарювання строкатого, дзвінкого і піднімає на ноги, півника. *** Півень стоїть вже на порозі, Ще цілий місяць жити йому в тривозі. *** Півень навчить нас рано вставати. *** Скоро ми знову почнемо вірити в казку. *** Знову запах ялинки, мандарин, хуртовини, Близько дуже Новий рік, скоро в гості до нас зайде. *** Скоро свято чудес - Вогнів бенгальських і сяючих небес. *** Ось і ялинка скоро буде в будинку, Швидко рік, однак, пролетів. Але вже в рік Півня обов'язково, Збулося те, що раніше хотів.

Смішні статуси про Новий рік: развесели народ

Різноманітні та цікаві статуси про Новий Рік
Це свято чудес не тільки обіцяє здійснення мрій кожному, але і обов'язково повинен бути веселим. Яскраві, кумедні, найновіші статуси про Новий рік і його наслідки до вашої уваги: *** Знову скоро на роботі буду я ходити, соромитися, Тому що так не можна на корпоративах напиватися. *** Олів'є, вінегрет, вибирай будь-ти колір, Щоб обличчям туди впасти, зробивши маску яскраву, на яку масть. *** Новий, Новий рік, веселитися народ. А потім зрозуміє, що інший вже рік. *** Новий рік-це день, коли людина може собі дозволити пити цілий рік, при цьому вживаючи спиртне добу. *** Одного разу 31 грудня, Ми влаштували празднованья. Але потім ніхто не міг зрозуміти, Що вже третій день поспіль, Ми гуляємо, відпочиваємо і сусідам спати заважаємо. *** Після Нового року дуже часто можна помітити, що деякі люди виходять на роботу тільки 6 січня. Пояснення при цьому просто унікальне: «Думав, що сьогодні 4 число». І не причепишся, Новий рік – він такий.


*** Новий рік – це ялинка і свят клопоту, Під столом пляшки, вилки, позавчорашні картинки. А ще, під новий рік, кожен дива дуже чекає. І таке диво вранці у кожній кімнаті встає. *** Новий рік – дійсно казкове свято. Тільки цей день може тривати три доби, і ніхто не хоче спати. *** Коли маленький хлопчик попросив під Новий рік у Дідуся Мороза братика або сестричку, Дідусь Мороз не розгубився і сказав хлопчикові, привести до нього маму. *** Повністю готовий до Нового року, це коли в аптечці є: активоване вугілля, аспірин, антипохмелин, а в холодильнику річний запас алкоголю та їжі. *** І ось знову настає свято, що всі прекрасно знають. А потім все забувають і всією компанією цей день згадують. *** Тільки після новорічних корпоративів можна точно дізнатися думка підлеглих про себе. *** Будьте уважні! Коли на корпоративному заході берете наступний склянку або келих, задумайтеся про те, що через кілька днів знову на роботу. *** Краще всього на новорічні святкування від роботи ходити в масці. З одного боку – тематично, а з іншого боку – можна приховати свою особистість і відриватися по повній, не червоніючи потім в офісі.


*** За вечірнім вечерею напередодні довгоочікуваного свята, дівчинка п'яти років повідомила: «Сьогодні я відправила лист Діду Морозу. Я попросила його для себе новий планшет, а для моєї матусі норкову шубку». Після хвилини мовчання Дід Мороз поперхнувся чаєм. Нехай ваші статуси про Новий Рік будуть яскравими, незвичайними і привертають увагу тих, хто доріг.
Різноманітні та цікаві статуси про Новий Рік

Вірші про свято з ялинкою

Варто продумати і серйозні варіанти викладу своїх думок про цей празник. Вірші і статуси про наступаючий Новий Рік і про що наступив, допоможуть у цьому. *** Скоро казка в кожен дім зайде, Значить, дуже скоро Новий Рік. Нехай на всіх удача нападе, І мрії до реальності веде. *** Настане скоро довгоочікуване свято, Переполох і запах мандарин. Нехай же нам Півень-пустун, Подарує життя більше яскравих картин. Щоб пролітали, мов птахи, у літаках, Побачили ми багато нових країн. Ну а сьогодні, я людей хороших Хотіла запросити всіх в ресторан. *** Новий рік, чарівництво і диво І не тільки для малих дітей. Кожен дорослий, ну хоч трохи, Чекає чудес і пристрастей. Настає свято вже скоро Нам подарує хвилинки тепла, Нехай же буде в кожному будинку Стіл накритий і смачний сповна. А ще, нехай збуваються думки, Тільки ті, що хороші, так. Це все має статися В наближається рік Півня. Нехай вірші і статуси про Новий рік подарують віру в чудо та диво. Кожен зможе в повній мірі висловити свої емоції, щодо цього свята.

Новорічні тости в рік Півня

Різноманітні та цікаві статуси про Новий Рік
Звичайно ж, варто і за святковим столом блиснути своїми талантами. У цьому допоможуть яскраві, продумані і незвичайні тости. *** Будьте барвистими, яскравими і веселими, як Півні. Тільки не ведіть себе, як вони. *** Нехай Півень кожному подарує по пір'їнці щастя, усмішок, натхнення і багатства. *** Нехай жодна курка не псує настрій в рік Півня.

Короткі статуси для соціальних мереж

Новорічна акція – згадай, що було вчора. Початок 31 грудня о десятій вечора. *** Скоро знову всі будуть згадувати, як провели свято, за фотографіями. *** У Новий рік не спи під ялинкою, а то вколе тебе голкою. *** Веселися від душі, на роботу не поспішай. Все встигнеш лише тоді, коли душа відпочине. Вибирайте сподобалися статуси і покажіть себе цікавим, з особливим почуттям гумору людиною.