Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей

29314 0 Новини високих технологій

Ті, хто зіткнувся з питанням про те, який нік придумати "Інстаграмі", розуміють: це майбутня візитна картка вашого профілю. Ім'я облікового запису буде оцінюватися візуально, впливати на просування. Від того, наскільки унікальним і незабутнім воно буде, залежить ваша впізнаваність в інтернет-просторі. І якщо для одних нік виконує тільки естетичну функцію, інші заробляють за допомогою Instagram і повинні підходити до вибору ще серйозніше.

Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей

Для чого потрібен нік в "Інстаграмі"?

Нікнейм – це ім'я вашого профілю в інтернеті. Він потрібен для того, щоб користувачі відрізняли від вас інших людей. Якщо мова йде про особистому акаунті, то для того, щоб ваші друзі зрозуміли, що це саме ви.


Для бізнес-акаунтів нік допомагає визначити тематику профілю. При грамотному виборі він стає ще одним інструментом просування в соціальній мережі. Який нік придумати "Інстаграмі", щоб він відповідав вашому мети, ви дізнаєтеся далі. Сподіваємося, це допоможе вам.
Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей

Який нік можна придумати в "Інстаграмі": методи

Якщо ви перебуваєте в роздумах, як вибрати нік, використовувати такі методи:
 • зазвичай відштовхуються насамперед від її імені; але найчастіше такі ніки виявляються вже зайняті;
 • використовуйте своє прізвище – повну версію, асоціації або скорочення;
 • підберіть слова, які відповідають вашим відмінних рис, особливостей, хобі;
 • використовуйте збірки найоригінальніших нікнеймів – вони можуть надихнути вас на створення власного;
 • скористайтеся сайтами автоматичної генерації нікнеймів;
 • створіть нік на підставі імені улюбленої знаменитості або персонажа;
 • візьміть тлумачний словник та відкрийте його на будь-якому місці – так можна знайти багато оригінальних і цікавих варіантів.
 • Якщо якийсь з цих варіантів допоміг вам вирішити, який нік придумати "Інстаграмі", але такий логін вже зайнятий, спробуйте використовувати різні варіанти перекладу на англійську мову, комбінації слів і спеціальні символи.


  Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей

  Які виникають проблеми при виборі ніка "Инстраграм"?

  Коли ви вибираєте, який нік можна придумати, "Instagram" може перешкоджати тільки в одному випадку – ім'я виявиться вже зайнято. Коли ви спробуєте зареєструватися під зайнятим нікнеймом, на екрані з'явиться відповідне повідомлення. Іноді доводиться перебрати десятки варіантів. Деякі користувачі дратуються так, що кидають процес реєстрації або просто вводять випадковий набір букв і цифр. Не варто нервувати. Звичайно, Instagram використовує велику кількість людей (понад 300000 профілів!). Але знайти своє унікальне і милозвучне ім'я вийде в будь-якому випадку. Потрібно просто експериментувати, використовувати декілька варіантів вибору ніка. Врахуйте, що Instagram на даний момент дозволяє застосовувати тільки англійську мову в нікнеймі. Ви можете використовувати англійські слова або просто написати російські відповідними літерами. Також в нікнеймі не можна використовувати слово follow. Дослівно воно перекладається як "переходити". А в світі "Инстраграм" воно вживається в значенні "підпишись". Керівництво мережі вважає таку рекламу аккаунта неприпустимою. До речі, взагалі будь-які методи спам-просування тут суворо відстежуються і блокуються.
  Який нік придумати "Інстаграмі": добірка ідей

  Які символи можна використовувати додатково?

  Ви перепробували багато варіантів зареєструвати нік в "Instagram"? Який придумати варіант, вже зневірилися розібратися? Адже вони вже всі зайняті? У такому випадку ви можете використовувати спеціальні символи, дозволені в Instagram. В їх списку нижнє підкреслення (_), цифри та крапка. Їх кількість при цьому не обмежена. Так що ви можете пробувати різні варіанти і поєднання, поки не знайдете підходящий. Такий метод дозволить створити унікальний нік. Але є у цього методу мінус. Коли який-небудь користувач буде шукати вас в соціальній мережі, існує великий шанс помилитися в кількості крапок, підкреслень та їх порядку. Так що знайти вас буде важче. "Instagram" – це всесвітня мережа обміну фотоконтентом. Тому варто пам'ятати: питання про те, який нік придумати "Інстаграмі" – це справа іміджу. Нікнейм – перше, що бачать відвідувачі. Тому переконайтеся, що він звучить милозвучно, добре запам'ятовується і відповідає вмісту облікового запису (якщо він тематичний). Головне, не ставте замість імені набір випадкових символів, щоб змінити його «як-небудь потім». Адже немає нічого більш постійного, ніж тимчасове!

  Популярі новини
  Загрузка...