Краща програма для створення мінусовки (російською мовою)

225 0 Новини високих технологій

Любителі караоке і люди, які пов'язують своє життя із створенням музики, часто задаються питанням про те, як прибрати з пісень вокал. Вартість професійно виконаних «мінусів» дуже висока. Що робити, якщо грошей мало, а придбати пісню без вокалу дуже хочеться? Отримати «безголосий» трек допоможе програма для створення мінусовки. Користувачеві потрібно лише набратися терпіння і застосувати фантазію.

Краща програма для створення мінусовки (російською мовою)

FL Studio

Додаток підійде тим, хто потребує в утиліті для якісної обробки треків з великою кількістю опцій. FL Studio - це програма для створення мінусовки з плюса. Додаток досить складний для освоєння. Розробники постаралися зробити інтерфейс максимально доступним. Утиліта дозволяє створювати і обробляти музику на ПК.


У програмі є велика кількість різноманітних ефектів. Користувачу доступна опція внутрішнього мікшування. Додаток має підтримку драйверів DirectSound і ASIO. При бажанні користувача трек додається звучання синтезатора, піаніно та інших інструментів. Під час роботи програма для створення мінусовки може зрізати високі частоти. Щоб зробити інтерфейс зрозуміліше, разом з утилітою слід завантажити українізатор, що знаходиться у вільному доступі. Вартість ліцензії - 99 доларів. В пробної версії програми зберегти результат не вдасться. Додаток підходить не тільки професіоналам, але і початківцям творців музики.
Краща програма для створення мінусовки (російською мовою)

Cubase

Це найкраща програма для створення мінусовок (російською мовою). Додаток Cubase є одним з головних конкурентів утиліти FL Studio. У програмі є багато якісних шаблонів проектів. Користувач може працювати з вбудованим мікшером і комплектом фільтрів і ефектів. Остання версія утиліти вийшла російською мовою.


Автори проекту пропонують безліч інструментів для роботи з нотами. При необхідності можна завантажувати в програму відразу кілька треків. Завдяки VST-розширень професійна студія володіє практично необмеженої функціональністю. Програма для створення мінусовок з пісень часто використовується для зміни звучання треків в режимі реального часу. Серед недоліків слід відзначити вимогливість до апаратної частини ПК і високу вартість ліцензії.
Краща програма для створення мінусовки (російською мовою)

Audacity

Ця утиліта – найпопулярніша програма для створення мінусовок (російською мовою). З допомогою програми користувач може записувати звуки з будь-яких джерел, виконувати оцифровування аналогових записів, накладати спецефекти, включати таймер, а також редагувати треки і метадані. Програма дозволяє завантажувати відразу декілька звукових доріжок. Пісні можна зводити в один звуковий файл. Користувачу доступна опція вирівнювання треків по різних параметрах. Найчастіше використовуються функції створення мінусовки шляхом видалення вокалу з запису, усунення шуму і тиші, регулювання рівня гучності і включення еквалайзера. Серед недоліків варто відзначити незручний інтерфейс. Для експорту файла в потрібний формат доведеться завантажити кодек LAME.
Краща програма для створення мінусовки (російською мовою)

Sony Acid Pro

Програма для створення мінусовки надає користувачеві можливість отримати музику професійної якості. У додатку немає обмежень на кількість завантажуваних пісень. Основою для композицій виступають закільцьовані фрагменти і MIDI-треки. З допомогою програмних синтезаторів VSTi можна створити звукову доріжку з ефектом об'ємного звучання і додати до видеофильму звуковий ряд. Додаток стабільно в роботі.
Композиції, створені за допомогою утиліти від компанії Sony, можуть бути експортовані файли різного формату. Розмір інсталятора – 1452 Мбайт. Програма для створення мінусовки поширюється безкоштовно. Інтерфейс утиліти російською мовою.

Adobe Audition

За допомогою цієї програми творці музики видаляють шуми і вінілові «клацання». Професійну цифрову студію також можна використовувати для створення мінусовки. Для того щоб отримати необхідний результат, потрібно виконати нарізку пісень без вокалу і «склеїти» їх в єдине ціле. Можна створити для кожного інструмента окремий трек, а потім мікшувати мелодії. Щоб зробити мінусовку в додатку, потрібно запустити програму і вирізати першу частину пісні з голосом. Потім необхідно знайти фрагмент, максимально відповідний треку з вокалом, і видалити його. Потім потрібно зіставити отримані відрізки так, щоб у мінусовку не потрапила тиша. Далі слід мікшувати фрагменти в один файл. Щоб прибрати «сліди» вокалу, потрібно натиснути клавіші Alt+Z і визначити основні частоти голосу. Точне значення підбирається Notch-фільтрі. Він відкривається натисканням кнопки Ctrl. Потім потрібно скопіювати музику до кінця і мікшувати її. Таким же способом редагується другий куплет. Зробити повноцінний «мінус» навряд чи вдасться, але спробувати варто. Отриманий результат можна зберегти в будь-якому підтримуваному форматі.
Краща програма для створення мінусовки (російською мовою)

GoldWave

Користувачі, яких цікавить програма для створення музика (мінусовка), нерідко зустрічають це платне додаток. Утиліта відрізняється від аналогів великою кількістю музичних ефектів. Користувач може провести експеримент з пробною версією утиліти. Для цього потрібно відкрити головне вікно і перенести туди звуковий файл. Потім необхідно вибрати в меню розділ «ефекти» і відзначити пункт «стерео».
На останній вкладці користувачеві доведеться працювати з ефектом «зменшити вокал». Тут же можна прибрати голос або частоту. Потрібний результат вийде не відразу. Користувач може включити ефект Stereo Center. Потім потрібно вибрати рядок «видалити вокал». Налаштування FFT дозволяє домогтися найбільш прийнятного співвідношення між спотворенням і звуком луни. За допомогою опції «перекриття» можна зробити плавний перехід між фрагментами. Далі слід включити попередній перегляд і зберегти отриманий файл. Щоб зробити мінусовку з допомогою функції «канальний мікшер», потрібно вибрати в меню рядок «вирізати вокал». Варто зазначити, що для кожного окремо взятого треку можуть підходити різні ефекти.

AIMP3-плеєр

Це знайоме багатьом користувачам безкоштовний додаток. Інтерфейс утиліти російською мовою. Плеєр створений для прослуховування і запису музики. Не всі знають, що програма дозволяє створювати мінусовки. Для виконання цієї задачі необхідно запустити утиліту і вибрати потрібний трек. Потім потрібно перейти в розділ «звукові ефекти» в налаштуваннях. Потім слід перейти на вкладку «менеджер голосів» і вибрати рядок «фільтр видалення вокалу». Плеєр буде створювати мінусовку з будь-якого доданого треку. Серед недоліків утиліти варто відзначити відсутність можливості зберігати отриманий результат. Користувачеві, що бажає відключити цю функцію, потрібно зняти прапорець з відповідного пункту в налаштуваннях.