Заїд Массани - персонаж з Mass Effect

164 0 Новини високих технологій

Заїд Массани – один з найцікавіших персонажів всесвіту Mass Effect. Колишній найманець, який пройшов довгий шлях від заснування потужної організації найманців до зради і спроби вбивства. На піку шляху до помсти він зустрічається з головним героєм капітаном Шепардом, який повинен допомогти йому в його місії, щоб той приєднався до загону гравця.

Зовнішність

Перший погляд на цього персонажа може викликати змішані почуття, адже його обличчя знівечене і виглядає старим. Причиною тому перенесений постріл в голову, а внаслідок цього заміна багатьох органів імплантатами. Заїд Массани має загрозливий погляд з-за свого синтетичного очі і сивого волосся.


На тілі він має татуювання у вигляді символів «Синіх Світил» – організації найманців, яку він колись очолював. Незважаючи на такий стан тіла, воїн має нелюдську силу. Він легко справляється з важкою бронею і озброєнням, часто буває в спортзалі, де наполегливо тренується для майбутніх битв.
Заїд Массани - персонаж з Mass Effect

Характер

Складно знайти у всій ігровий всесвіту Mass Effect людини більш прямолінійного, ніж Заїд Массани. Колишній найманець у більшості випадків любить мовчати та слухати, якщо мова йде про справу. В порожніх розмовах він участі не бере, а любителів жартувати або розповідати розумні речі він легко ставить на місце парою міцних слів. Подібні особи викликають у нього ворожість і злість. У більшості випадків він їх просто ігнорує, поки не зачіпають його самого. Сам чоловік досвідчений і досвідчений боєць, який може багато чого навчити, але для цього потрібно заслужити його довіру. У свої сорок років він активно пропагує здоровий спосіб життя. Завжди критикує курців, адже сам за все життя сигарет не пробував. Довгий час він жив тільки з одним почуттям помсти, яке ще більше посилило його. Він розумів, що подібний хід думок губить його, але продовжував жити тільки заради вбивства зрадили його соратників.
Заїд Массани - персонаж з Mass EffectПочаток шляху персонажа

У грі Mass Effect 2 розповідається історія про те, як Массани і Видо Сантьяго заснували організацію найманців під назвою «Сині світила». На момент пригод капітана Шепарда ця компанія є однією з найбільших у сфері незаконного бізнесу і має широку мережу агентів по всій галактиці. В ті часи вона тільки починала свій шлях завдяки колишнім десантникам Видо і капіталу Заїда. Вони розпочала свою діяльність з заборонених промислів в районі Скиллианского межі. Завдяки цьому справи швидко пішли вгору і набирали обертів. Грошима і паперовою роботою займався Сантьяго, а Массани в Mass Effect 2 виконував роль головного по набору кадрів. В його обов'язки входило також і навчання всіх членів «Синіх Світил». Досвідчений воїн передавав їм знання про атаці і обороні під час бою, вчив обходитися з різного типу озброєнням. У цій ролі персонаж швидко освоївся, і так було кілька років, поки справи в організації не змінилися.
Заїд Массани - персонаж з Mass Effect

Зрада

У Mass Effect Заїд Массани виступає в ролі грубого найманця, але він не позбавлений деяких принципів. У часи головування над «Синіми Світилами» він відмовлявся працювати з работорговцами для викрадення та продажу людей, а також набирати сильних батарианцев. Їм можна було платити стандартну ставку, а працювали вони за трьох людей, завдяки вродженій силі Видо Сантьяго намагався його переконати, адже їх компанії загрожувало близьке банкрутство через витрати коштів на утримання армії. Як би партнер не переконував героя, той і чути не хотів про таке співробітництво.
Тоді Видо вирішив прибрати принципового напарника. Під час висадки після завдання він вистрілив Заїд в обличчя з дробовика. Куля не зачепила мозок, але неабияк покалічила праву сторону обличчя. Врятували персонажа вірні найманці, які виступили проти політики Сантьяго. Массани вижив і присягнувся помститися зраднику.
Заїд Массани - персонаж з Mass Effect

Друга частина гри

Вперше гравцеві зустрічається в Mass Effect 2 Заїд Массани. Де знайти це персонажа, питання не виникне, адже рано чи пізно кожен користувач загляне на станцію Омега. Там можна буде спостерігати сцену, як колишній найманець б'є величезного батарианца, який був його метою довгий час. Потім він просить капітана Шепарда допомогти виконати місію на лояльність по виконанню помсти колишнім соратникам. Це завдання необхідно завершити, щоб герой вступив в команду. Варіантів для виконання завдання два: залишити гинути співробітників заводу в пожежі і вбити Видо або рятувати людей, а главі «Синіх Світил» дати втекти. Перший варіант відразу завершить місію, а в другому випадку для приєднання Заїда Массани необхідно мати достатню кількість очей героя. Тоді вдасться переконати колишнього найманця закінчити шлях помсти і приєднатися до команди капітана Шепарда.
Заїд Массани - персонаж з Mass Effect

Третя частина гри

Заїд Массани в Mass Effect 3 не є членом команди капітана Шепарда, але дізнається його як колишнього соратника (за умови лояльності до попередньої частини гри). Саме він допомагає виконати місію з порятунку посла волусов Діна Корлака. Головний герой дізнається про те, що Заїд пов'язаний з найманцями, які викрали дипломата. Шепард шепоче посла, щоб той згадав його ім'я в розмові з Массани.
При наступному вході в кімнату з послом можна виявити, що той розібрався з усіма найманцями. Він же у своєму фірмовому стилі може «попросити» посла надати всю інформацію, яка цікавить капітана. Це саме просто проходження даного завдання. Наступна зустріч зі старим соратником відбудеться у складських приміщеннях, де він по старим зв'язкам забезпечить команді Шепарда прикриття у вигляді найманців. Якщо Заїд не був лояльний у другій частині, на складі, він буде з важким пораненням і помре на очах головного героя.
Заїд Массани - персонаж з Mass Effect

Вечірка в додатку «Цитадель»

У DLC під назвою «Цитадель» до третьої частини гри Заїд Массани може взяти участь в організованій на кораблі вечірці, якщо капітан запросить його. Він разом з усіма членами буде активно брати участь у веселощі, шуміти і насолоджуватися святкуванням. На першому етапі він вплутається в суперечку про перемогу Рекс і Грюнта в одиночному бою. Коли всі добряче випили, чоловік намагається звернути на себе увагу Самари і показує зацікавленість мистецтвом. Його спроби повністю провалилися, хоча він намагався вести себе стримано і розмовляти з належним пристойністю. Коли всі почали танцювати, Массани разом з іншими затятими стрілками влаштовує тир з пивних пляшок. Вранці його можна буде виявити на дивані, де він з Кортезом намагається відійти від вчорашнього стану. При зустрічі з Шепардом він запитає, нікого не розбудив, адже він сильно хропів вночі через зламаного ще в молодості носа.

Бойові навички

У "mass effect 2" Заїд Массани був колишнім членом елітного десантного загону сил Альянсу. Він активно розвивав свої навики у часи заснування «Синіх Світил», а тому в команді Шепарда показав себе як відмінний боєць. Зі своїм важким озброєнням він відмінно підходить для боїв на відкритій або закритій місцевості. Його патрони можуть додатково посилюватись ефект шоку, а граната «Інферно» відмінно діє проти важко екіпірованих бійців. Вміння «Бійня» добре себе показує в сутички з переважаючими силами ворогів. Пару таких вибухових пострілів знищують відразу групу супротивників. Останнім навиком Массани є приголомшливий постріл, який не тільки завдає шкоди, але і виводить з ладу небезпечного ворога на деякий час. Боєць незамінний в місіях, де доведеться багато воювати і брати участь в перестрілках. Тому бажано, щоб він все-таки вступив у вашу команду.

Популярі новини
Загрузка...