Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендації

67 0 Новини високих технологій

"Сімс 3" - гра, в якій гравцеві пропонується дуже багато різноманітних можливостей. Це справжній симулятор реального життя людини, але зі своїми особливостями. Тут можна не тільки жити, але і розвиватися, винаходити. Багато гравців запитують, як створювати монстрів в "Сімс 3". На це питання доведеться відповісти далі. Насправді все не так важко, як здається. Але при цьому варто врахувати, що швидко втілити задум у життя не вийде. На що потрібно звернути увагу? Як створювати у "Сімс 3" різноманітних монстрів?

Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендаціїНе завжди доступно

Першим ділом потрібно переконатися, що у гравця в принципі є така можливість. Для цього на комп'ютері повинна бути встановлена гра "Сімс 3: Кар'єра". Тільки в ній можна буде замислюватися над створенням монстрів. Дані об'єкти називаються Симботи. Вони розрізняються за кольором і підлозі. Також у них може бути різне поведінку. У грі існує кілька варіантів отримання подібних монстрів. А саме:
 • покупка в магазині (прийде іржава модель);
 • придбання за бали щастя;
 • винахідництво.
 • Саме останній варіант викликає найбільший інтерес. З цього ж почати? Як створювати монстрів в "Сімс 3"?
  Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендації

  Підготовка

  Доведеться неабияк постаратися, щоб підготуватися. Перший етап - це збір ресурсів. У "Сімс 3" особливі винаходу можна створювати тільки при наявності тих чи інших предметів. Для симбота доведеться добути:
 • мотлох - 100 купок;
 • алмаз "Серце" - 1 штука;
 • паладій - 1 шматок;
 • плоди життя - 10 штук.
 • Всі ці об'єкти розкидані по ігровій карті. Доведеться постаратися, щоб здобути їх. Без зазначених ресурсів не вийде розібратися, як створювати монстрів в "Сімс 3". Але одних предметів недостатньо. Є ще один невеликий нюанс.


  Навик і звання

  Для того, щоб створити симбота, вимагається високий розвиток персонажа. У "Сімс 3" навичка винахідництва з'являється разом з доповненням "Кар'єра". Він дозволяє відчути себе справжнім винахідником. Можна створювати іграшки, а також предмети інтер'єру. Але в певний момент гравцеві стає доступне створення симботов. Наявність достатньої кількості ресурсів при цьому обов'язково. Щоб створювати монстрів, потрібно досягти 10 рівня винахідництва. При цьому від об'єднання винахідників необхідно отримати відповідне звання. З ним зазвичай проблем немає. Навичка прокачується під час роботи з верстатом винахідника. Як тільки "Винахідництво" досягне 10 рівня, можна вирушати на пошуки раніше перелічених ресурсів. Вони всі є? Тоді відповісти, як створювати монстрів в "Сімс 3", не складе труднощів.
  Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендації

  Завершальний етап

  Тепер потрібно відкрити ігрову карту і відшукати там дослідницьку лабораторію. В ній доведеться вивчити сердечник. Він з'являється після надання раніше перелічених ресурсів. Але і це ще не все! Як створювати монстрів в "Сімс 3"? Як тільки у сіма з'явиться сердечник, можна буде трохи попрацювати з домашньої лабораторії винахідника. Саме в ній з'явиться пункт "Створити таємниче винахід". Далі буде запропоновано вибрати стать - хлопчик чи дівчинка. От і все. Залишається просто трохи почекати. Як тільки винахід буде закінчено, сим може далі створювати симботов.