Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації

784 0 Новини високих технологій

"Сімс 4" - четверта частина популярного в усьому світі ігрового симулятора реальному житті. Багато цікавляться усіма її таємницями, які тільки допомагають різноманітити ігровий процес. Як у "Сімс 4" воскресити персонажа? Чи можна взагалі це зробити? Які вміння і навички доведеться розвивати у гравців, щоб скористатися цією можливістю? І чи є взагалі спосіб воскресіння у грі? Відповісти на всі поставлені питання не так важко, як здається. Навіть початківець гравець здатний розібратися з ними.

Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендаціїЧи є перспективи

Для початку варто зрозуміти, чи можна взагалі в The Sims 4 воскрешати персонажів. Адже в реальному житті є тільки цикл "народження-життя-смерть". А що вивчається гра - це симулятор людського життя. В реальності воскрешати не можна! Але "Сімс 4" - це віртуальний світ. І в ньому розробники передбачили кілька досить цікавих способів воскресіння. Що потрібно зробити для цього в The Sims 4? Як воскресити персонажа в тому або іншому випадку? Про які секрети повинен знати кожен гравець?

Старий метод

Для початку варто звернути увагу на спосіб, який діє на протязі існування всієї лінійки "Сімс". Справа все в тому, що воскресіння гравця можливо кількома шляхами. Найбільш поширений спосіб - це спілкування зі Смертю. Даний неігровий персонаж з'являється після загибелі того чи іншого сіма. Поки не з'явилося надгробок замість трупа, можна спробувати відмовити Смерть від виконання свого обов'язку. Як воскресити сіма?
Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації
У "Сімс 4" потрібно розвинути емоцію "Впевненість у собі". Що далі? Після того як на екрані з'явиться Смерть, потрібно натиснути на НИПа і вибрати там "Смерть під каблуком" або "Сперечатися зі Смертю". Сім заступиться за померлого. Якщо навичка розвинений добре, можна повернути гравця до життя. В іншому випадку Смерть завершить свою справу. І доведеться думати над тим, як в "Сімс 4" воскресити персонажа іншими способами.


Навичка

У грі є навик воскресіння. Якщо його розвинути, то вийде закликати до життя персонажа, який вже помер. Для цього зі Смертю спілкуватися немає необхідності. Доведеться придбати "Книгу життя". Для того щоб отримати її, потрібно розвинути письменницький навик. Можливість складання "Книги життя" надається тільки після досягнення 10 рівня письменства. Крім цього, потрібно виконати прагнення до творчості. Мета, яка повинна втілитися в життя, називається "Популярний автор". Як у "Сімс 4" воскресити персонажа? Як тільки запити щодо цілей і навичок будуть вирішені, достатньо буде написати "Книгу життя". Що далі? Тепер доведеться вибрати конкретного персонажа, якого будуть воскрешати книгою. Для цього потрібно клацнути по обкладинці і активувати функцію "Зберегти". Робити це потрібно в період життя гравця. Що далі? Тепер залишається дочекатися смерті сіма. Як тільки вона відбудеться, потрібно клацнути по "Книзі життя" і вибрати функцію "Закликати". Нічого важкого або особливого. Хоча доведеться постаратися, щоб розвинути всі необхідні здібності. Без них не вийде втілити задум у життя.
Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації
Важливо: у кожного гравця має бути своя "Книга життя". Використовувати одне видання для декількох симов не можна.

Амброзія

У випадку з "Книгою життя", в сім'ю повертається саме привид персонажа. А чи є спосіб повного воскресіння? Так. Для цього потрібно приготувати страву під назвою "Амброзія". Якщо дати його примарі, то він стане живим симом. Також дане блюдо служить для омолодження.
Як у "Сімс 4" воскресити персонажа? Щоб приготувати "Амброзія", потрібно:
 • зловити "Морського ангела";
 • добути "Квітка смерті";
 • купити "Еліксир молодості".
 • Далі потрібно розвинути кулінарію до 10 рівня. Тільки потім гравець зможе приготувати "Амброзія". Як тільки блюдо буде готово, можна закликати примари і пригостити його їжею.

  Коди допомогу

  Зрозуміло, як воскресити персонажа в "Сімс 4". Код, який допоможе втілити задум у життя - це комбінація, здатна швидко розвинути той чи інший навик. Спочатку потрібно викликати консоль. Там вводиться AutomationTestingCheats true. Далі, в залежності від навичок, буде змінюватися кодова комбінація. Для воскресіння можуть знадобитися:
 • письменство - stats.set_skill_level Major_Writing;
 • рибальство - stats.set_skill_level Major_Fishing;
 • садівництво - stats.set_skill_level Major_Gardening;
 • кулінарія - stats.set_skill_level Major_GourmetCooking.
 • Як у "Сімс 4" воскресити персонажа: поради та рекомендації
  Далі через пробіл потрібно написати рівень того або іншого навику. Бажано все доводити до максимуму. Нічого важкого або особливого! Тепер зрозуміло, як в "Сімс 4" воскресити персонажа.

  Популярі новини
  Загрузка...