Як додати контакт «Телеграмі»: кілька простих кроків

673 0 Новини високих технологій

Цікаве спілкування і знайомство з новими людьми – це те, чого користувачі чекають від будь-якої програми для обміну миттєвими повідомленнями. У перелік подібних утиліт входить програма «Телеграм». Знайти друзів в величезному списку користувачів в ньому досить складно. Як додати контакт «Телеграмі»? Дана стаття створена для того, щоб допомогти починаючим користувачам вирішити цю проблему.

Способи додавання контактів

Знайти друзів можна з допомогою імені, нікнейму, номери, телефонної книги і соціальних мереж. Після установки необхідно запустити додаток. Якщо інтерфейс програми англійською мовою, то слід скористатися порадами щодо русифікації утиліти. Це спростить роботу з додатком і дозволить швидше знайти друзів для спілкування.


Як додати контакт «Телеграмі» по імені і нікнейму

Опція глобального пошуку поки не запропонована авторами проекту. Користувач може знайти людину по імені тільки в переліку доданих контактів або списку друзів в інших соціальних мережах. Розробники рекомендують шукати знайомих з допомогою нікнейму.
Як додати контакт «Телеграмі»: кілька простих кроків
Для того, щоб додати друга в книгу абонентів, необхідно отримати підтвердження з іншого боку. Номер телефону не буде відображений в картці до тих пір, поки знайомий не скористається опцією «Поділитися особистими даними». З допомогою рядка пошуку можна знайти будь-які зареєстровані контакти або повідомлення збережених листувань. При фільтрації результатів слід користуватися хештегом. Як додати в «Телеграм» контакт по ніку? Для початку слід зв'язатися з одним. Необхідно дізнатися нік, що починається з символу @. Потім потрібно ввести його в полі над діалогами і клікнути на кнопку Enter.


Додавання контакту з допомогою номера телефону

Користувачі мобільних пристроїв можуть легко знайти друзів за допомогою рядка пошуку. Для цього необхідно лише вказати номер телефону в поле для введення. Як додати контакт «Телеграмі» на персональному комп'ютері?
Як додати контакт «Телеграмі»: кілька простих кроків
Зробити це дуже просто. Необхідно відкрити програму на ПК. В розділі «Контакти» потрібно відзначити пункт «Новий». Програма запропонує вказати номер телефону. У вікні пошуку будуть відображені результати.

Запрошення друзів з телефонної книги

Після установки утиліти користувач побачить на екрані імена знайомих, зареєстрованих Телеграмі». Якщо в програмі не відображаються контакти, то це означає, що друзі клієнта поки не використовують додаток. Користувач може перегорнути книгу абонентів і запросити знайомого з допомогою платного SMS-повідомлення. Як додати контакт «Телеграмі» на айфоні або будь-якому іншому мобільному пристрої? Для цього потрібно вибрати в списку людину, якій необхідно написати. Потім слід натиснути на ім'я одного. З допомогою кнопки «Запросити в додаток» можна надіслати коротке лист знайомому.

Спілкування з друзями з соціальних мереж

Як додати контакт «Телеграми» із Facebook або WhatsApp? Для початку необхідно відкрити головне меню. Потім слід зайти в розділ «Контакти». Далі потрібно клацнути по кнопці «Запросити друзів». Після цього потрібно вибрати службу, з допомогою якої знайомим клієнта будуть відправлені повідомлення.
Як додати контакт «Телеграмі»: кілька простих кроків
Додаток видасть перелік доступних соціальних мереж. Користувач може запросити друзів через системи «ВКонтакте», «Фейсбук», а також Hangouts і WhatsApp. Для того щоб завантажити додаток, знайомі клієнта повинні перейти по посиланню в листі. Після установки програми друзі зможуть почати спілкування з користувачем. Додавання контакту до додатку на ПК здійснюється аналогічно. Функція «Запросити друзів» є в багатьох сервісах. Розробники підключають опцію, щоб люди могли відкрити для себе новий ресурс. У «Телеграмі» теж є подібна функція. Одному потрібно всього лише заповнити форму реєстрації у додатку.

Як у Телеграмі» додати контакт у групу

Бесіди у програмі створюються для обговорення користувачами загальної теми. Можна спілкуватися з колегами по роботі або друзями. Користувачеві не доведеться писати кільком знайомим по черзі. Повідомлення буде доступно всім учасникам бесіди. Якщо група закрита, то ніхто не зможе приєднатися до обговорення теми самостійно.
Як додати контакт «Телеграмі»: кілька простих кроків
Для того, щоб додати контакти в бесіду, необхідно відкрити програму. Потім потрібно зайти в меню. Далі слід вибрати пункт New group, який знаходиться вгорі списку. Відкриється перелік контактів. Необхідно відзначити імена людей, яких потрібно додати в бесіду. Щоб відкрився груповий чат, потрібно вибрати більше одного друга. В іншому випадку буде створений діалог з одним контактом. Далі слід клікнути по кнопці Next. Після цього необхідно ввести назву бесіди.

Запрошення друзів в групу

Як додати контакт «Телеграмі» творця бесіди? Користувачеві потрібно просто відправити лист з посиланням на груповий чат одному. Запрошення може бути передано за допомогою одного з сервісів для передачі повідомлень. Один приєднається до групи після переходу за посиланням. Як створити запрошення? Для цього слід відкрити групу. Потім необхідно натиснути на аватар. Далі потрібно клацнути по кнопці «Запросити друга по посиланню». Буде сформовано запрошення. Після цього необхідно відправити повідомлення з посиланням одному.
Як додати контакт «Телеграмі»: кілька простих кроків
Супергрупа може складатися з 1000 і більше учасників. Для запрошення друзів необхідно клікнути по аватару. Вгорі користувач побачить пункт «Додати учасника». Необхідно натиснути на нього. В списку друзів потрібно вибрати нового учасника.

Як поділитися контактом

Для того щоб відправити дані іншої людини знайомому, необхідно відкрити сторінку цікавить користувача. Потім слід клацнути по кнопці Share. Далі потрібно надіслати контакт в потрібний діалог.