Як у відео вставити музику: способи та інструкції

98 0 Новини високих технологій

У наш час технічний процес дійшов до такого етапу, що займатися монтажем відео може кожен, незалежно від віку та професії. Безумовно, це добре, і вже зараз є безліч самоучок, які займаються улюбленою справою професійно. Але все колись з чогось починали. В даній статті піде мова про те, як у відео вставити музику. Звичайно, знавцям ця стаття не дасть корисної інформації, але новачки зможуть почерпнути основи відеомонтажу. Ми розповімо, як це зробити з допомогою програми і за допомогою онлайн-сервісу. Починаємо.


Як накласти аудіо на відео за допомогою програми

Зараз ми розглянемо перший спосіб, як вставити музику до відео. Програма для цього знаходиться у вільному доступі. Завантажити та встановити її може кожен, а назва її - "Відеомонтаж". Отже, заходимо на офіційний сайт представленого ЗА і знаходимо посилання на скачування. Довго чекати не доведеться, так як дана програма легка, а не повноцінний редактор. За допомогою неї можна здійснювати незначні операції з цветокорекции і накладенню доріжок. Загалом, як раз те, що нам потрібно. Як тільки завантаження завершиться, почніть установку. Використовуючи "Майстер установки", вкажіть шлях розпакування і не забудьте поставити галочку навпроти рядка «Додати ярлик на робочий стіл», щоб програма завжди була на видному місці. Тепер залишилося всього лише запустити і приступити до основної справи. Якраз зараз ми і розповімо, як у відео вставити музику.

Додаємо файли

Програма відкрита і чекає, коли ви почнете з нею працювати. В першу чергу необхідно додати в неї потрібні файли. Підготуйте їх заздалегідь і помістити в окремі папки, щоб у процесі не заплутатися.


Якщо ви відкрили програму в перший раз, то ви будете перебувати у вкладці «Додати». Якщо ж перед вами обрана інша вкладка, то перейдіть на необхідну. У лівій області вікна ви будете спостерігати ієрархію папок. Саме там прокладіть шлях до тієї, в яку ви заздалегідь помістили необхідні файли.
Як у відео вставити музику: способи та інструкції
Тепер вам потрібно додати в область для редагування. Щоб це зробити, перетягніть необхідне відео в нижню панель. Після цього ви побачите розкадрування даного відеоролика, якщо це так, то ви зробили все вірно.

Підставляємо аудиофрагмент

Зараз розповімо про заключному етапі. Про накладення музики на ролик. Програма «Відеомонтаж» хороша тим, що вона повністю російською мовою, і розібратися в ній буде в рази простіше, ніж в аналогах.
Як у відео вставити музику: способи та інструкції
Щоб швидко накласти музику, потрібно спочатку перейти у вкладку під назвою «Редагувати». Вже в ній вибрати пункт «Заміна звуку». Перед вами відкриється величезний асортимент різних музичних композицій на будь-який смак. Всі вони розбиті по категоріях, тому вам буде легко орієнтуватися. Однак, швидше за все, ви хотіли б вставити заздалегідь підібрану композицію, і, на щастя, програма це дозволяє. Знайдіть відповідну кнопку і відкрийте провідник. У ньому прокладіть шлях до свого аудиофайлу і натисніть "Відкрити". Як тільки ви це зробите, програма автоматично замінить звук відео на обрану вами музику.
Ну ось і все, ви дізналися перший спосіб, як у відео вставити музику. У прикладі була представлена програма «Відеомонтаж», яка є, як згадувалося вище, легкою. Тобто вона не здатна провести серйозну корекцію відео - і аудіоматеріалу, проте для того, щоб накласти звук на відео, вона згодиться.

Як накласти аудіо на відео онлайн

Якщо ви не хочете завантажувати на свій комп'ютер стороннє програмне забезпечення, щоб накласти звук на відео, то для вас відмінно підійде відеоредактор, який працює у режимі онлайн. До речі, він вам всім відомий, але, швидше за все, ви не знали, що він на таке здатний. Пані та панове, до вашої уваги — YouTube! Так-так, саме він допоможе нам здійснити необхідні дії. А як у відео вставити музику за допомогою YouTube, читайте нижче:
Як у відео вставити музику: способи та інструкції
  • Зайдіть на свій канал. Якщо його немає, то можете зареєструватися на даному відеохостингу, це займе трохи часу.
  • У верхній панелі виберіть розділ «Менеджер відео».
  • Тепер на боковій панелі ліворуч виберіть категорію «Створити» і в випадаючому меню натисніть на «Редактор».
  • Далі потрібно перетягнути з "Провідника" потрібний фільм в зазначену область, потім видалити аудиофрагмент і вставити на його місце ваш підготовлений.
  • Після всіх цих маніпуляцій залишається просто зберегти відео і все. Як видно, вставити відео та музику онлайн простіше простого, а невід'ємний плюс цього способу полягає в тому, що вам не доведеться завантажувати на свій ПК стороннє ПЗ.