Як відкрити редактор реєстру Windows 7: докладна інструкція

86 0 Новини високих технологій

В Інтернеті представлено величезну кількість інформації, що охоплює такі теми, як оптимізація, налаштування, виправлення помилок Windows. Найчастіше в них, крім простих дій, наводиться інформація про зміну параметрів і ключів реєстру. Однак як відкрити редактор реєстру Windows 7 написано не завжди. Дана стаття повністю розкриває цю тему.

Редактор реєстру

Реєстром називають базу даних ОС. В ній містяться відомості про користувачів, обладнанні, програмному забезпеченні. Також у реєстрі зберігаються абсолютно всі налаштування операційної системи і встановлених програм. Структура реєстру ієрархічна, тобто багаторівнева. З його допомогою можна включити деякі приховані можливості Windows.


Як відкрити редактор реєстру Windows 7: докладна інструкція
Перш ніж дати інструкцію, як відкрити редактор реєстру Windows 7 варто сказати, що його резервні копії створюються один раз в десять днів. Крім того, створити бекап можна усередині самого редактора реєстру. Вперше розглянута база даних з'явилася в 1992 році в Windows 3.1. За сучасними мірками вона займала на жорсткому диску зовсім небагато місця. Незважаючи на це, загальна структура реєстру майже не еволюціонувала.

Найпростіший спосіб

Цей спосіб підійде для будь-якої версії Windows, не тільки для сьомий. Натисніть на кнопку, що відкриває меню "Пуск".
Як відкрити редактор реєстру Windows 7: докладна інструкція
Вона розташована у лівій частині панелі управління. У рядок пошуку введіть regedit. Через кілька секунд у верхній частині меню відобразиться потрібний ярлик. Після кліка по ньому відкриється редактор реєстру.

Найпопулярніший спосіб

Цей спосіб підходить навіть у тому випадку, коли комп'ютер атакували віруси, а робочий стіл і нижня панель пропали. Як відкрити редактор реєстру Windows 7 ?
 • Натисніть Win + R. Це розпочне діалог "Виконати". Також його можна розкрити, вибравши відповідне посилання в меню "Пуск".
 • У рядок введення вставити текст regedit.
 • Клацніть по кнопці "ОК".
 • Провідник

  Як відкрити редактор реєстру Windows 7 за допомогою вбудованого файлового менеджера?


 • Двічі клацніть по іконці "Комп'ютер".
 • У вікні, скопіювати в адресну рядок наступний текст C:Windowsregedit.exe, після чого натисніть на кнопку "Enter".
 • На запитання операційної системи про надання прав адміністратора утиліті відповідайте ствердно.
 • Можна піти по шляху вручну, але такий підхід не дозволить виконати завдання швидко. Для виконання цієї інструкції не обов'язково використовувати "Провідник". Підійде абсолютно будь-який файловий менеджер.
  Як відкрити редактор реєстру Windows 7: докладна інструкція

  Ярлик

  Якщо ви часто змінюєте налаштування в редакторі реєстру, є сенс створити ярлик на робочому столі. Після цього потрібно всього лише двічі клікнути по іконці, щоб відкрити редактор реєстру Windows 7.
 • Розгорніть контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші по вільному простору на екрані.
 • В яке розгорнулося меню переведіть курсор на пункт "Створити", а потім клацніть по напису "Ярлик".
 • В рядок "Об'єкт" відкритого діалогу введіть regedit і клікніть по напису "Далі".
 • Тепер задайте ім'я, яке буде написано під новою іконою. Сюди можна ввести будь-який бажаний текст.
 • Щоб запустити утиліту конфігурації, просто двічі клацніть по ярлику, після чого відповідайте ствердно на питання ОС.
 • Будьте обережні

  До того як відкрити редактор реєстру Windows 7 вивчіть всю можливу інформацію про те, до чого призведе редагування у ньому конкретних параметрів. Одні зміни набирають чинності відразу ж, для інших необхідне перезавантаження. Після необережного редагування налаштувань операційна система може почати збоїти або взагалі потім не завантажиться. Звичайно, сучасні ОС мають засобами відновлення своєї працездатності, однак і вони не завжди допомагають при серйозних проблемах. До того ж навряд чи комусь буде приємно втратити час, якщо після внесення змін в налаштування Windows або її компоненти перестануть спрацьовувати.