Де взяти ресурси в грі "Варфрейм". Галій та способи його видобутку

61 0 Новини високих технологій

Багато геймери, які вирішили відкрити для себе всесвіт гри Warframe, стикаються з браком ресурсів, необхідних для створення нових видів зброї або бойових костюмів, які називаються «варфрейм». Галій – один з таких рідкісних матеріалів. У цьому огляді ми познайомимо вас з цим ресурсом, а також розповімо про всі способи видобутку галію.

Де взяти ресурси в грі "Варфрейм". Галій та способи його видобутку

Навіщо потрібен цей ресурс у грі "Варфрейм"?

Галій – один з найбільш рідкісних матеріалів, але в той же час без нього неможливо створити більшість енергетичних гвинтівок і пістолетів. Крім того, цей ресурс необхідний при створенні нових "варфреймов", а також костюмів і зброї для "Арчвинга". Відсоток випадання цього матеріалу досить невисокий, так що вам доведеться відвідати не одну локацію, перш ніж ви зберете достатню кількість галію.


Де добути галій в "Варфрейм"?

Існує кілька способів, завдяки яким можна розжитися цим матеріалом. Найпростіше піти в магазин і придбати цей матеріал за платину – валюту гри "Варфрейм". Галій (1 штука) обійдеться вам в 10 платини, що досить дорого, адже для створення зброї потрібно як мінімум 10 штук цього ресурсу. Якщо вам це не підходить, то можна спробувати інші способи видобутку ресурсів у грі "Варфрейм". Галій можна отримати на будь-якій місії і в будь-якій локації, якщо знайти поклади цього ресурсу. Такий спосіб видобутку стало можливим після оновлення «Срібна гай». Виглядає поклад галію як скупчення білих і блакитних кристалів. Так що якщо помітили щось подібне, то руйнуйте об'єкт, адже з нього ви отримаєте як мінімум один злиток ресурсу.
Де взяти ресурси в грі "Варфрейм". Галій та способи його видобуткуЩе один спосіб видобутку цього матеріалу – це установка екстракторів на планетах, багатих галієм. Ресурс можна добути лише в межах Марса і Урана, так що встановлюйте дронов в цих локаціях.

Фарм на Марсі

Галій можна знайти на будь-якій місії цієї локації, але деякі завдання мають підвищений шанс випадання цього ресурсу. Перш ніж відправитися на фарм, вам знадобитися злагоджена команда, втім, це основне правило гри "Варфрейм". Галій відмінно падає на Кадеше – темному секторі Марса. Тут вам буде протистояти фракція «Заражених». Рівень супротивників тут невисокий, так що ви легко відстоїте кілька хвиль оборони і знайдете трохи злитків цього ресурсу. Якщо ж вам потрібна велика кількість галію, то варто відправитися в іншу локацію.

Видобуток ресурсу на Урані

В межах цієї локації галій падає набагато частіше. Звичайна зачистка принесе вам від одного до декількох штук цього ресурсу. Якщо ж ви хочете запастися галієм на деякий час, то спробуйте свої сили на місії виживання в локації "Офелія". Тут досить високий шанс випадання цього ресурсу. Крім того, звідси можна віднести і велика кількість полімерів і пластидов. А ці ресурси не менш важливі, ніж галій.