Комп'ютерна гра Pokemon Diamond і Pearl: опис, проходження та рекомендації

60 0 Новини високих технологій

У 2006 році вийшла в світ гра Pokemon Diamond і Pearl, створена спільно розробниками студії Game Freak і видавничим центром Nintendo. Ця японська РПГ стала четвертою в серії про пригоди Покемонів. У цьому невеликому огляді ми розповімо вам все про цю чудову гру.

Комп'ютерна гра Pokemon Diamond і Pearl: опис, проходження та рекомендації

Опис

Як і в інших іграх серії, Pokemon Diamond і Pearl ви стаєте тренером покемонів, якому необхідно відшукати нових істот і заповнити Покедекс, але все не так-то просто. На вашому шляху зустрінуться вперті перешкоди. Крім того, якась злочинна організація буде всіляко вам протистояти, і не залишиться нічого іншого, як зруйнувати цю угруповання. Pokemon Diamond і Pearl мало чим відрізняється від інших ігор цієї франшизи.
Комп'ютерна гра Pokemon Diamond і Pearl: опис, проходження та рекомендаціїНезначне зміна сюжету, кілька нових видів покемонів, трохи ускладнена бойова система і можливість грати з іншими ловцями через Інтернет – ось і всі відмінності цій RPG. Але незважаючи на це, Diamond і Pearl отримав відмінні відгуки від критиків, так і від гравців. Тому версія гри, створена для консолі Nintendo DS, продавалася куди краще, ніж Pokemon Diamond і Pearl GBA.

Сюжет гри

Як і в попередніх версіях франшизи, дія гри проходить у вигаданій всесвіту – регіоні Синно, населеному загадковими істотами, схожими на тварин, але в той же час володіють унікальними здібностями. Наш головний герой, молодий ловець і тренер покемонів, вирішує відправитися разом зі своїм другом до найближчого озера в пошуках рідкісного істоти – червоного Гаярадоса. На місці їм зустрінеться професор, який займається дослідженнями еволюцій цих тварин. Після невеликої бесіди цей персонаж разом зі своїм асистентом вийде з берега.
Комп'ютерна гра Pokemon Diamond і Pearl: опис, проходження та рекомендаціїНапад хижаків

Як тільки це відбудеться, наш герой буде атакований агресивними покемонами-скворцами Старлі. Врятувати вас може тільки портфель професора, адже в ньому лежать три покебола зі стартовими покемонами: Чимчаром, Пиплапом і Тортвигом. Визначившись з вибором, випускаємо нашого нового друга на волю, він захистить нас від агресивних тварюк. Після перемоги над супротивниками вам знадобиться повернути портфель професор, який помітить, як ви здружилися з вихованцем, і запропонує здійснити подорож у пошуках нових істот для заповнення Покедекса. Це і буде головною зав'язкою сюжету в Pokemon Diamond і Pearl. Проходження гри проведе вас по всіх куточках острова Синно. Тут вам належить зустріти як нових друзів, так і небезпечних супротивників.

Врятувати світ

Сюжет гри базується не тільки на пошуку та вивчення нових видів покемонів. Як прийнято в іграх, головному героєві належить врятувати світ від тотального руйнування. Злісна організація, яка носить назву «Команда Галактики», разом зі своїм лідером задумала повернути до життя легендарних покемонів Диалгу (у версії Diamond) і Палкию (Pearl). Ці істоти мають неймовірно руйнівною енергією, яка дуже швидко зітре острів з лиця землі. Щоб не допустити цього, головному героєві належить вступити в бій з істотами. Але перш ніж це зробити, його чекає довгий шлях до вершин майстерності, адже якщо не мати навичок і сильних вихованців, бій приречене на провал.
Комп'ютерна гра Pokemon Diamond і Pearl: опис, проходження та рекомендації

Так що приготуйтеся до захоплюючих пригод, повним небезпек і зустрічей з дивовижними створіннями. Ще недавно гравці, що не володіють достатніми знаннями англійської мови, не могли насолодитися в повній мірі проходженням цієї гри. Але нещодавно вийшла російська версія гри - Pokemon Diamond & Pearl (rus) - виправила становище. Так що ви з легкістю можете спробувати себе у якості тренера покемонів.

Геймплей

Ця гра є класичною японською РПГ з елементами квесту. Основна механіка залишилася колишньою, так що якщо ви вже знайомі з попередніми версіями цієї франшизи, то швидко розберетеся з грою. У Pokemon Diamond і Pearl Nintendo DS теж прзволяет ииграть. Використовується вид від третьої особи. Сам процес гри відбувається на трьох екранах: карта світу, де ви подорожуєте; екран битви, на якому відбуваються битви покемонів; екран меню, де можна переглянути свій інвентар, організувати команду покемонів або змінити налаштування. Кожен гравець починає свою подорож у компанії тільки одного покемона, але в процесі проходження він зможе зловити нових вихованців і помістити їх в кишеньковий кулька – покебол.

Як проходять битви в грі

Як тільки гравець стикається з дикими покемонами або вступає в бій з іншим тренером, гра переходить на екран битви. Вся битва проходить в покроковому режимі. В цей час гравець може наказати своєму вихованцеві скористатися тією чи іншою здатністю, а також поміняти істота або застосувати предмет з інвентарю.
Комп'ютерна гра Pokemon Diamond і Pearl: опис, проходження та рекомендації
Кожен вихованець має свою шкалу здоров'я, рівень якого падає, якщо покемон ламається. Отримавши максимум ушкоджень, істота падає без свідомості і не піднімається, поки його не вилікують. В бою може бути тільки один переможець, і той, хто вийшов живим із сутички, отримає очки досвіду, необхідні для розвитку персонажа. Деякі покемони можуть еволюціонувати – перетворюватися в більш розвинені форми. Але для цього знадобиться постаратися здобувати перемогу як можна частіше. Крім того, істота може розвиватися і при використанні необхідних предметів або обмін даних між гравцями. Підвищення рівня збільшує характеристики вихованця, а також дає покемону можливість отримати нові здібності.

Ловля покемонів

Піймання нових вихованців – одна з найбільш важливих складових у грі Pokemon Diamond & Pearl. Врахуйте, що отримати покемона, що належить іншому тренеру, в бою у вас не вийде. Так що знадобиться розшукати диких істот. Як тільки ви помітите відповідного персонажа, вам необхідно вступити з ним у бій. Під час сутички потрібно кинути покебол. Якщо покемон не вирветься з пастки, він стане членом вашої команди. Щоб досягти цього, гравцеві необхідно як можна сильніше вимотати істота, щоб у нього не вистачило сил вислизнути з покебола. Також враховуйте рідкість вихованців. Більш слабкого покемона можна зловити звичайною пасткою. Рідкісне і сильне істота краще ловити дорогим покеболом. Одночасно можуть залишатися активними до шести вихованців. Всі інші спіймані покемони переносяться в спеціальне сховище, де їх можна дістати, замінивши на іншого персонажа. Кінцева мета гри – вивчити всіх істот в Покедексе. Зробити це можна не тільки ловом покемонів, але і обміном з іншими гравцями.

Чим відрізняється Pokemon Diamond і Pearl

Хоча ця гра зберегла геймплей своїх попередників, в ній з'явилося кілька нових додаткових функцій. У цій версії франшизи з'явилася динамічна зміна часу доби. Крім того, було внесено декілька змін в механіку битв. Також Pokemon Diamond і Pearl обзавелася Покетчем – пристроєм, що включає в себе годинник, калькулятор, ігровий крокомір, карту і блокнот для записів. Все це стало можливо лише завдяки апаратним здібностям Nintendo DS. Отримати доступ до цих додатків можна в процесі проходження гри.
Комп'ютерна гра Pokemon Diamond і Pearl: опис, проходження та рекомендації

Ще кілька поліпшень

Ще одне нововведення – це Підземелля. Ця ігрова зона, розташована під поверхнею острова Синно, призначена для багатокористувацької гри. Тут тренери покемонів можуть споруджувати і облаштовувати свої секретні бази, а також брати участь в міні-іграх. Крім того, Pokemon Diamond і Pearl обзавелася можливістю використання сервісу Nintendo Wi-Fi Connection, завдяки якому гравці можуть спілкуватися або обмінюватися істотами через Інтернет. Ще одна зміна торкнулося конкурсу покемонів – одного з улюблених розваг гравців. Тепер він проходить у три етапи: візуальному, танцювальному та театральному змаганнях.