Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм

77 0 Новини високих технологій

Відеоредактори на "Андроїд" пропонують користувачеві такі функції, як поворот зображення, поділ файлу на частини необхідної тривалості, додавання переходів, ефектів, аудіотреків, титрів. Часто можливість використання всіх корисних опцій утруднюється із-за неякісного інтерфейсу. Дана стаття описує кілька інструментів для редагування відеофайлів на мобільній ОС.

Magisto

Головна відмінна риса Magisto - простота. Цей безкоштовний редактор для Android оснащений автоматичним фільтром, включающимся під час обробки зображень. Додаток вміє розпізнавати обличчя і накладати на відеозапис аудіотреки.


Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Відразу після першого запуску програма пропонує зареєструвати аккаунт на Google або Facebook. Без цього робота утиліти неможлива. На початковому екрані можуть відображатися роботи, створені в програмі раніше, або розташовуватися робоча панель, яка використовується для старту творчості. Вона дозволяє отримати доступ до файлів, розташованих на пристрої. Крім цього, є можливість підключення хмарного сховища Google Drive. Як і багато інших відеоредактори на "Андроїд", додаток виконує обробку та зведення відеофайлів на своїх серверах. З-за цього стабільна робота неможлива без підключення до Мережі.
Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Вибравши відеоряд, необхідно встановити фон відеоролика. У програмі вже є кілька варіантів, але якщо вони не підходять, додаток дає можливість роботи в спеціальному редакторі. Для озвучення ролика підходять тільки композиції формату MP3.


Простий, але популярний

Magisto - не професійний відеоредактор на "Андроїд", а просте додаток для кожного. Завдяки інтерфейсу кожен користувач може спробувати свої сили в створенні кліпів. Для роботи з програмою не потрібно володіти професійними знаннями та досвідом. Обробка зображень на віддалених серверах дозволить використовувати навіть на найслабкіших пристроях. Magisto нерідко критикують із-за частого відображення реклами. Також програма не завжди справляється з відео високої чіткості.

Androvid

Як і багато інших відеоредактори на "Андроїд", Androvid розділений на дві версії. Перевага першої - безкоштовність. Платна версія оснащена великою кількістю функцій.
Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Програма вміє розділяти відео на частини або склеювати наявні записи в один ролик і накладати звук поверх відео. На цьому функціонал безкоштовної версії закінчується. У платній утиліті користувач може повертати зображення на необхідний кут, додавати в ролик переходи та ефекти, а також відразу кілька аудіотреків. Крім цього, в програмі є приємний бонус - вбудований конвертер. Все це дає привід говорити, що Androvid - кращий редактор для Android.

Фунционал

Головний екран виконаний досить просто. У ньому показано кнопки, які запускають основні функції, і довідка. У налаштуваннях задаються правила сортування файлів, параметри автозбереження, відключаються повідомлення. Довідка написана англійською мовою, але вся інформація в ній наведена одночасно докладно і зрозуміло. Після тапа по кнопці "Меню" в додатку відображається екран вибору відеороликів і фотографій. Для відтворення відео досить натиснути на його іконку. В цей же час зверху відображаються функціональні кнопки. Редагування відео виконується з їх допомогою. Наприклад, щоб обрізати ролик, досить натиснути на відповідну кнопку, після чого на шкалі встановити маркери початку і кінця. Головний мінус функції - низька точність. Перехід з інтервалом менше секунди неможливий. Натиснувши на іконку з нотою, можна витягти аудіотрек з відео. Для поділу ролика на кілька потрібно натиснути на напис "Розбити".
Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Є в Androvid незвичайна функція, яку відеоредактори на "Андроїд" зазвичай не надають, - захоплення кадру. З її допомогою можна зробити фото конкретних кадрів відео і зберегти їх. Графічні ефекти дозволяють спотворювати зображення, змінювати швидкість відеоряду. За допомогою вбудованого конвертера можна легко змінити формат і якість ролика, настроїти дозвіл. Щоб поділитися плодами творчості, достатньо натиснути пару кнопок усередині додатку. Воно автоматично завантажить і розмістить відео у соціальних мережах. Androvid - кращий редактор для Android, але ці слова відносяться тільки до платної версії. Стоїть вона на даний момент приблизно 90 рублів. Єдиний мінус програми - неможливість додати в ролик субтитри.