Як підвищити ФПС в Dead by Daylight на комп'ютері

53 0 Новини високих технологій

Для любителя комфортної гри значення FPS є пріоритетним. Особливо це стосується ігор з менш коректною оптимізацією. До них належить Dead by Daylight, тому будь-які способи підвищення сигналу в ній є прийнятними.

Що таке сигнал FPS

Щоб зрозуміти, як підвищити ФПС в Dead by Daylight, потрібно спочатку розібратися із самою суттю цього терміна. Якщо говорити простіше, він позначає частоту кадрів на екрані. Відповідно, чим їх більше, тим краще йде обробка даних і не з'являється гальмування в ігровому процесі. За цей параметр в основному відповідає потужність графічного процесора, хоча, загалом, система може компенсувати недолік відеокарти.


Як підвищити ФПС в Dead by Daylight на комп'ютері
Саме тому розробники системного заліза роблять упор на графічний процесор, стабільно випускаючи нові моделі. Крім параметрів ПК велику роль має оптимізація самого проекту. Якщо вона виконана погано, доведеться шукати спосіб, як збільшити ФПС в Dead by Daylight та інших іграх.

Короткий опис гри

Даний проект позиціонується як онлайн-хоррор в стилі виживання. Одночасно на карті з'являється п'ятеро осіб. Один грає роль вбивці, інші - жертв. Відповідно, лиходіїв є кілька класів, і всі вони озброєні до зубів і можуть запросто розірвати людини. Четверо інших гравців повинні всякими способами шукати порятунку, тікати, ховатися і намагатися вирватися з лап злісного мисливця.
Як підвищити ФПС в Dead by Daylight на комп'ютері
При такому напруженому сюжеті питання про те, як підвищити ФПС в Dead by Daylight, стає особливо актуальним. Гальмування і зависання швидко призведуть до поразки в сутичці. Велику роль у виграші відіграє реакція, а низькі показники частоти кадрів просто не дозволять їй проявляти себе.


Навіщо підвищувати FPS в Dead by Daylight

Якщо враховувати, що ця гра онлайн, то тут сигнал FPS є ключовим аспектом. Наскільки б добре користувач не керував своїм персонажем, йому ніколи не здобути перемогу при низькій частоті кадрів в секунду. До всього цього варто додати, що розробники сильно промахнулися з оптимізацією, і навіть на самих сильних комп'ютерах присутній гальмування. Ситуацію не змогло виправити навіть безліч патчів. Власникам слабких ПК і далі потрібно шукати спосіб, як підвищити ФПС в Dead by Daylight.
Як підвищити ФПС в Dead by Daylight на комп'ютері

Способи підвищення FPS

Перший спосіб підняти маленький ФПС Dead by Daylight полягає в складанні спеціального скрипта. Для початку в параметрах системи варто дізнатися кількість гігагерц екрану і встановити це значення в спеціальному файлі під назвою «конфігурація». Він знаходиться за адресою appdata – local – папка з назвою гри. В цьому файлі в передостанній сходинці змінюється число. У характеристиці busevsynx після тире потрібно замінити параметр true (включений) false (вимкнений). Другий спосіб, як підвищити ФПС в Dead by Daylight, полягає у встановленні додаткового софта. Яскравим прикладом буде програма MSI Afterburner. У ній можна підняти у відсотках продуктивність відеокарти на комп'ютері. Цей параметр краще тримати на значенні 30% і вище не пробувати. При цьому потужність охолодження кулерів обов'язково варто поставити 60% і більше. При таких функціональних налаштуваннях сигнал FPS підвищиться і стане більше приблизно на десять пунктів. Є й інші програми, які служать цієї мети, але для Dead by Daylight саме ця підходить найкращим чином. Тест відбувався на системах різної потужності, і результати завжди були позитивними.