«Фортеця Барадин»: опис рейдового підземелля

45 0 Новини високих технологій

Рейдовое підземелля «Фортеця Барадин» вважається найбільш актуальним для всіх підкорювачів ПВП контенту 85-го рівня. Якщо гравець закінчує прокачування на етапі додаток «Катаклізм», то він обов'язково повинен регулярно відвідувати це місце.

Опис рейду

Даний рейд доступний з 85-го рівня і включає в себе вбивство трьох босів. Найчастіше гравці не збирають повний рейд на 25 чоловік заради проходження підземелля. «Фортеця Барадин» можна зачистити повністю групою з 18-ти осіб, якщо їх рівень екіпіровки не нижче 329-го. Найчастіше геймери просто заходять на останнього боса, щоб отримати найкращу здобич, адже речі інших просто не цікавлять більшість одягнених героїв.
«Фортеця Барадин»: опис рейдового підземелля
Якщо врахувати цей факт, то залишається тільки вивчити тактику бою на головному боссе Ализабель, і можна сміливо йти в бій. На першій фазі всі збираються в коло біля танка. Там є мітка, за яку краще не виходити, інакше персонаж отримає величезну кількість пошкоджень. Коли бос починає крутитися по всій кімнаті, лікарі повинні максимально відновлювати здоров'я всім, хто потрапив під удар героям, а здатні пережити цю атаку - тримати агресивність на собі. Далі йде стандартне повторення фаз. Всі збігаються в купу, намагаються нанести максимальну кількостей шкоди і розбігаються. Саме так проходитися рейд «Фортеця Барадин».


Як знайти рейдовое підземелля?

Для того щоб пройти цей рейд, треба спочатку знати, де саме перебувати вхід на світовій карті. В Азероте біля материка Східні Королівства є острів під назвою Тол Барад. Це ПВП локація, де дозволені бої в будь-який час доби.
«Фортеця Барадин»: опис рейдового підземелля
Територія поділена між Ордою і Альянсом, а охороняють її елітні воїни з великою кількістю здоров'я і атаки. Щоб потрапити на сам острів, потрібно спочатку знайти телепорт в Оргриммаре і Штормграде. Після натискання на нього персонаж перенесеться в контрольний пункт фракції на Тол Барадеї. Після цього варто бігти по мосту, минаючи всіх ворожих охоронців, якщо на даний момент його контролює ворожа фракція. У центрі нової локації буде стояти «Фортеця Барадин». Як потрапити туди - питання легше, ніж може здатися на перший погляд. З правого боку фортеці є велика двері в підземелля. Вона постійно відкрита, а під нею тунель, що веде в приміщення під самим замком зовні. Посеред підвалу виявиться величезний зелений портал, саме він є дверима в рейд «Фортеця Барадин».
«Фортеця Барадин»: опис рейдового підземелляЩо можна отримати в підземеллі?

Багатьох гравців цікавить в першу чергу, який буде видобуток при проходженні певного контенту. Варто відзначити, що пройти рейд на 85-му рівні без знання всіх тонкощів досить важко. Якщо брати до уваги останній аддон «Легіон», то персонажем 110-го рівня зробити це можна самостійно без будь-яких проблем. Основною здобиччю в рейдовому підземелля WOW «Фортеця Барадин» є екіпірування на всі класи героїв. Для гравця максимального рівня вона представляє інтерес лише в тому, щоб взяти її для трансмогрификации (зміни зовнішнього вигляду) або додати кілька досягнень в загальний рейтинг.