Этериевая корона. Як отримати этериевую корону в "Скайрим"

444 0 Новини високих технологій

Етериевая корона – стародавній двемерский артефакт, отримати яку можна за проходження квесту «Загублене у віках». Про те, як створити цей магічний предмет і які переваги він дає, ви дізнаєтеся з цього огляду.

Етериевая корона. Як отримати етериевую корону в "Скайрим"

Як добути артефакт

Етериевая корона створюється спеціальною магічною кузні. Для цього вам знадобляться такі матеріали:
 • етериевая емблема;
 • золотий злиток (2 шт.);
 • двемерский злиток (2 шт.);
 • бездоганний сапфір (2 шт.).
 • А щоб знайти кузню, вам необхідно пройти місію «Загублене у віках». Цей квест стане доступним після установки доповнення Dawnguard. Для того щоб активувати місію, вирушайте до двемерским руїн Аркнтамз, які знаходяться південніше Маркарта.


  Усередині ви зустрінете примари – искательницу пригод Катрін, яка загинула в цьому місці під час землетрусу. Вона розповість про таємне стародавньої майстерні – кузні Етерія. Але до того, як ви дістанетеся до цього місця, вас чекає чимало пригод в грі Skyrim. Етериевая корона стане доступною тільки в самому кінці. А поки вам необхідно зібрати чотири осколка етерія.

  Де шукати чарівний матеріал

  Перший уламок етерія ви знайдете в кінці руїн Аркнтамз. По дорозі вам зустрінуться кілька фалмеров і корусов, так що запасіться протиотрутою і лікуючими зіллям. В кінці буде невелика загадка, і, щоб розгадати її, вам необхідно потрапити в крутяться сфери на стіні в певному порядку. Підказку ви знайдете в щоденнику Катрін та записці, взятої з трупа шукача пригод.


  Етериевая корона. Як отримати етериевую корону в "Скайрим"
  Наступним місцем пошуку стане Переправа Глибинного Народу. Ця локація розташована на північному сході від Маркарта. Тут немає ні ворогів, ні загадок, так що здобути осколок буде просто. Етериевая корона стала на крок ближче, тепер наш шлях лежить в Мзулфт (руїни южней Виндхельма). Тут теж жодних проблем – забираємо осколок і вирушаємо в Ральдбтхар (південний захід від Виндхельма). Це місце досить небезпечне, адже тут влаштувалися фалмери, так що не забудьте підготуватися до подорожі. В кінці локації вас чекає останній осколок.

  Кузня

  Етериевая корона чекає нас в стародавніх руїнах Бталфта, розташованих на півдні від Айварстеда. Усередині ви можете знайти кількох не особливо сильних бандитів. Дістаньтеся до постаменту і вставте в нього осколки, після чого відкриється ліфт в кузню. Але дістатися до місця буде непросто – шлях перекриють двемерские сфери і павуки-охоронці. А під кінець вас чекає бій з центуріоном і ковалем-майстром. Але коли ви з ними розберетеся, то можна буде підійти до кузні і створити свою нагороду, а це може бути етериевая корона, жезл або щит. Крім того, тут стоїть кілька скринь, в яких можна розжитися корисними і дорогими предметами.
  Етериевая корона. Як отримати етериевую корону в "Скайрим"

  Етериевая корона «Скайрим». Бонуси артефакту

  Цей магічний предмет дає можливість отримати своєму власникові благословення відразу від двох каменів-зберігачів, але тільки за умови, що ви будете носити артефакт на голові. Захисні властивості корони не так вже сильні, але при достатньому рівні «Ковальської справи» ви зможете поліпшити її на верстаті. Для цього потрібно двемерский злиток.

  Популярі новини
  Загрузка...