Як знайти камінь-резонатор Кагрумеза. Проходження квесту "Випробування Кагрумеза"

264 0 Новини високих технологій

Камінь-резонатор Кагрумеза – квестовий предмет побічної лінії доповнення Dragonborn. Всього в Солстхейме заховано п'ять подібних артефактів, і тільки після того як ви відшукаєте їх все, можна буде пройти місію «Випробування Кагрумеза». У цьому невеликому гайде ми розповімо про те, де захований кожен камінь-резонатор Кагрумеза, а також поділимося секретами проходження гри «Скайрим».

Як знайти камінь-резонатор Кагрумеза. Проходження квесту "Випробування Кагрумеза"

Початок квесту

Для того щоб запустити цю місію, вирушайте в двемерские руїни під назвою «Кагрумез». Знайти їх можна в центральній частині острова Солстхейм, на сході від Воронячої скелі. І саме для цього місця потрібні камені-резонатори Кагрумеза. Де знайти вхід в руїни? Спустіться по сходах, і в невеликій вежі ви виявите ліфт, ведучий в загублене місто.


Як знайти камінь-резонатор Кагрумеза. Проходження квесту "Випробування Кагрумеза"
Всередині вас чекає невеликий коридор і парочка трупів двемерских павуків-охоронців. Ідіть прямо, поки не дійдете до головного залу. Там на вас чекає зустріч з трьома досить сильними розбійниками, так що не забудьте підготуватися до бою. Після перемоги можете вивчити дивний постамент посеред кімнати, адже він стане ключем до проходження цього квесту гри «Скайрим».

Камінь-резонатор Кагрумеза: пошук артефакту

Перш ніж йти далі, настійно радимо знайти всі потрібні предмети для того, щоб у процесі виконання не витрачати час на пошук. Камінь-резонатор Кагрумеза можна відшукати в таких локаціях:
 • Акведук Нчардака. В цю локацію ви потрапите при проходженні основної лінії завдань «Шлях знань». Артефакт лежить на столі з лівого боку від останнього куба.
 • Руїни Фалбтарз. Знайти артефакт можна у великій залі на столі.
 • Торговець Ревус Сервани. Цей персонаж мешкає неподалік від Тель-Митрина.
 • Коли зберете всі артефакти, повертайтеся в Кагрумез.


  Як знайти камінь-резонатор Кагрумеза. Проходження квесту "Випробування Кагрумеза"

  Нові таємниці гри «Скайрим»

  Камінь-резонатор Кагрумеза, вставлений в постамент у правильному положенні, зможе відкрити доступ до наступного номері. Тому дуже важливо знайти їх все для проходження цього завдання. Перших два артефакту ви візьмете з ватажка розбійників, яких ви вбили в цьому залі. Тепер підійдіть до постаменту і вставте один з каменів в середнє отвір лівого ряду, а другий - в нижню лунку правого. Після цього активується перше випробування і вам доведеться перемогти трьох двемерских баліст – досить сильні супротивники, здатні пробити броню і знищити весь запас вашій магії. Після битви вирушайте у відкриту двері. У приміщенні вас чекає нова загадка цього квесту, для якої потрібен ще один камінь-резонатор Кагрумеза. Над закритими дверима висить підказка, на якій зображено, яким чином потрібно вставити наступні артефакти.
  Як знайти камінь-резонатор Кагрумеза. Проходження квесту "Випробування Кагрумеза"
  Біля лівої стіни є важіль, потягнувши за який ви відкриєте невелике приміщення. Всередині сидить двемерский павук-охоронець. Не вбивайте його, адже він може стати вашим вихованцем.

  Фінал місії

  Повертайтеся в головний зал і підійдіть до постаменту. Вам необхідно розставити артефакти таким чином, як вказано на картинці, що висить над дверима. Після цього активуються пастки і з'являться нові супротивники. Після бою повертайтеся до дверей – вона буде відкрита. У наступній кімнаті є ще один важіль. Потягнувши за нього, ви відкриєте невелике приміщення з новим вихованцем – двемерской сферою.
  Над наступним закритим проходом висить табличка, на якій вказана комбінація з каменів. Повертайтеся в головний зал і копіюйте цей малюнок, після чого відкриється останній прохід. Всередині приміщення залито водою і якщо ви впадете в неї, то будете отримувати шкоди електрикою. Щоб цього уникнути перестрибніть на платформу або використовуйте крик «Стрімкий ривок». У наступній кімнаті вам доведеться вступити в бій з центуріоном. Після битви заберіть зі скрині артефакт – «Двемерский чорний цибулю долі». На цьому квест завершений і ви можете вирушати на пошуки нових пригод.
  Як знайти камінь-резонатор Кагрумеза. Проходження квесту "Випробування Кагрумеза"

  Нюанси

  Досить часто при виконанні цього квесту гравці стикаються з проблемами пошуку артефактів. Наприклад, торговець Ревус Сервани – смертний персонаж, і якщо ви не купите камінь відразу, то, можливо, пізніше вам цього не вдасться зробити. Як у такому разі отримати камінь-резонатор Кагрумеза? Код допоможе в цьому. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то можна скористатися консоллю гри. Для цього натисніть клавішу «~» і в відкрилася рядку пропишіть таку комбінацію: player.additem XX02145A (кількість). При цьому XX – порядковий номер доповнення Dragonborn (02 чи 03). Після цього камені будуть додані у ваш інвентар.

  Популярі новини
  Загрузка...