Hidden Escape 2: проходження захоплюючої гри

233 0 Новини високих технологій

Гра Hidden Esccape була створена для мобільної платформи Android знаменитими розробниками Zenfox. Проект буде цікавим в першу чергу тим, хто любить проходити різного типу головоломки. Наприклад, можна нагадати вам про відому розробці «Тисяча дверей». Як ви вже, напевно, змогли зрозуміти, в грі Hidden Escape 2 проходження буде не зовсім простим. Тут вам доведеться відкривати велику кількість дверей. Вибратися з особняка зможе не кожен, але з допомогою наведених нами підказок ви зумієте пройти деяку кількість рівнів. У цій грі присутня безліч плюсів, які напевно вас порадують. Тут вам належить відшукати досить велика кількість самих різноманітних предметів, також вам буде представлено безліч головоломок, і з кожним рівнем завдання будуть ставати тільки складніше.


Підготовка

Проходження гри Hidden Escape 2 напевно, вам дуже сподобається, так як відразу після запуску ви просто не можете зупинитися. Якщо ви застрягнете на якомусь рівні, тоді ви без особливих зусиль можете скористатися нашими підказками, які допоможуть вам подолати певну локацію.
Hidden Escape 2: проходження захоплюючої гри

Перший етап

Почнемо зі старту Hidden Escape 2. Проходження відкривається тим, що ваш персонаж буде знаходитися біля головної двері особняка. В будинку присутня велика кількість таємниць і загадок. Відразу у вас виникне питання, яким же чином відчинити двері? Насправді тут все просто. Вам варто знайти кільце від дверної ручки. Знаходиться воно на сходах. Далі це кільце встановлюємо на двері, після цього обов'язково потрібно постукати їм всього три рази.


Ваза

В Hidden Escape 2 проходження другого рівня також багатьом гравцям дасться просто, тут слід використовувати трохи логіки. На екрані мобільного пристрою в нижній правій частині ви зможете помітити камінь. Його обов'язково слід взяти в свій інвентар, так як далі він нам ще знадобиться. Зліва ви побачите вазу. Саме знайдений камінь і слід застосувати до неї. Коли буде розбита ваза, серед осколків з'явиться ключ, він потрібен для відкриття наступної двері.
Hidden Escape 2: проходження захоплюючої гри
На третьому рівні ваш ігровий персонаж буде переміщений в бібліотеку. Озирніться навколо і знайдіть кабель живлення, який буде висіти на одному з крісел. У грі Hidden Escape 2 проходження на перших рівнях може здатися не зовсім складним, але, заходячи далі, ви будете стикатися з новими загадками і таємницями. Також нам належить побувати в скарбниці, підвалі і ряді інших таємничих локацій. Всі вони відмінно промальовані.

Популярі новини
Загрузка...