Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях

53 0 Новини високих технологій

У сьогоднішньому світі загальної комп'ютерної грамотності майже кожен користувач комп'ютерної техніки намагається придбати пристрій максимально мобільний, для того щоб мати можливість користуватися ним в будь-якому місці. Це може бути кафе, вагон поїзда, салон автомобіля або номер у готелі. Якщо ви часто подорожуєте або багато працюєте не в офісі, а в різних громадських місцях, то який гаджет найкраще підійде для таких ситуацій? Багато користувачів прийшли до висновку, що таким пристроєм може бути ультрабук.


Що таке ультрабук?

Тепер давайте розберемося, що таке ультрабук. Незважаючи на таке цікаве назву, це все-таки гаджет, який має певні технічні характеристики. Які параметри відрізняють ультрабук від звичайного ноутбука? Приставка "ультра", що стоїть на початку слова, позначає, що цей гаджет є самим тонким і самим легким у всій колекції сучасних комп'ютерів. Якщо звернути увагу на історію появи цього типу пристроїв, то буде цікаво відзначити, що перший ультрабук був створений компанією Apple в 2008 році. Ця концепція ноутбуків сподобалася іншим виробникам, і в наступні кілька років почали з'являтися комп'ютери такого класу і у інших компаній. Говорячи про цінову політику, то вираз "недорогий ультрабук" є не зовсім доречним, так вартість таких моделей досить висока. Ще однією особливістю цього класу комп'ютерів є використання в ньому процесорів тільки компанії Intel. Так як саме цей бренд запатентував цю назву. Як виглядає ультрабук? Скласти перше уявлення про нього можна по фотографії нижче.


Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях

Які типи ультрабуків бувають?

Ультрабуки, як і всі комп'ютери, можна розділити на кілька категорій. Кожна з них має свої переваги і недоліки. Давайте розглянемо кожну з цих категорій по мірі їх появи на ринку комп'ютерної техніки.
 • Перші ультрабуки, крім ваги і розмірів, практично нічим не відрізнялися від ноутбуків.
 • Сенсорні ультрабуки з'явилися трохи пізніше і були логічним продовженням розвитку комп'ютерної техніки.
 • Ультрабуки-трансформери - остання в даний час модернізація цього класу комп'ютерів.
 • Кожна з цих категорій має власні підкатегорії, особливо це стосується ультрабуків-трансформерів. Тим не менше останнім часом покупці на ринку намагаються підібрати якісний недорогий ультрабук. Тому виробники гаджетів намагаються приділяти увагу саме цим видам комп'ютерів.

  Найпростіші моделі ультрабуків

  Якщо говорити про такий категорії гаджетів, як недорогий ультрабук, варто відзначити, що до неї зазвичай відносяться комп'ютери, за своїми технічними характеристиками нагадують перші гаджети компанії Apple. Звичайно, майже за десять років змінилися деякі їх параметри, але функціонально вони є копією свого прабатька. Прикладом такого гаджета може служити ультрабук "Асус S46CM".
  Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях
  Якщо розглянути технічні характеристики комп'ютера, то варто зазначити наступне:
 • Матриця з діагоналлю 14 дюймів.
 • Процесор Intel Core i73517U.
 • Операційна система Windows 8 (64 bit).
 • Вінчестер 750 Гб + 24 Гб SSD.
 • Оперативна пам'ять 4 Гб.
 • Дискретна відеокарта GeForce® GT 635M.
 • Звичайно, судячи з відгуків споживачів, цей досить потужний ігровий ультрабук може використовуватися як для роботи, так і для розваг.

  Сенсорні ультрабуки

  Наступним етапом розвитку цього класу гаджетів став ультрабук сенсорний. У чому основна відмінність цих комп'ютерів? Головною особливістю, судячи з назви, став сенсорний екран, що дає можливість користувачеві управляти цим пристроєм, використовуючи екран монітора. Яскравим представником цього класу гаджетів є ультрабук ASUS VivoBook S550CA. Давайте порівняємо його з попередньою моделлю того ж виробника і подивимося, чи є відмінності в технічних характеристиках.
 • Матриця з діагоналлю 156 дюйма.
 • Процесор Intel Core i73517U.
 • Операційна система Windows 8 (64 bit).
 • Вінчестер 750 Гб + 24 Гб SSD.
 • Оперативна пам'ять 4 Гб.
 • Інтегрована відеокарта Intel HD Graphics 4000.
 • Нижче представлено фото цього ультрабука.
  Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях
  Судячи з його технічними характеристиками, можна визначити, що це недорогий ультрабук для роботи. Споживачі відзначають, що він дуже добре підійде і для офісу, і для відряджень. Але такий комп'ютер навряд чи підійде для любителів сучасних ігор, так як володіє вбудованою відеокартою, якої явно буде не вистачати потужності для важких ігрових додатків. Але для роботи в Інтернеті його швидкості цілком достатньо. Звичайно, як відзначають користувачі, головним достоїнством цього гаджета є наявність сенсорного екрану, так як в сучасне час більшість користувачів звикли до такого роду екранів на своїх смартфонах і планшетах, тому використання такого методу роботи на комп'ютері додасть їм більше впевненості і комфорту.

  Ультрабук-трансформер

  Тепер давайте звернемо увагу на останню категорію на сьогоднішній час еволюційного розвитку гаджетів цього типу – ультрабук-трансформер, недорогий за своєю ціною, але тим не менш відповідає технічним характеристиками цього класу комп'ютерів. Основною особливістю цього гаджета є можливість обертання екрану практично у всіх напрямках. А у деяких моделей навіть присутня можливість його відстібання від корпусу ультрабука. І таким чином комп'ютер легко може перетворитися в планшет. Давайте виберемо одного з представників цієї категорії ультрабуків, наприклад, Lenovo IdeaPad Yoga 13. Зовнішній вигляд цього гаджета представлений вашій увазі на фото нижче.
  Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях
  Давайте розглянемо параметри цього ультрабука і подивимося, в якій області його можна буде потім використати.
 • Матриця з діагоналлю 133 дюйма.
 • Процесор Intel Core i5-3317U.
 • Операційна система Windows 8 (64 bit).
 • Вінчестер 128 (SSD).
 • Оперативна пам'ять 4 Гб.
 • Інтегрована відеокарта Intel HD Graphics 4000.
 • Який висновок можна зробити, розглянувши параметри цього комп'ютера? Користувачі відзначають, що, з одного боку, це недорогий ультрабук, що має достатньо високі технічні характеристики, але з іншого - відсутність дискретної відеокарти робить його непридатним для сучасних потужних ігрових програм. Але найчастіше цього і не очікується від такого класу комп'ютера. Здебільшого це має бути надійна робоча конячка, яка забезпечить своєму господареві роботу на ультрабуку в будь-якому місці, особливо не обмежуючи його своєю вагою і розмірами.

  З чого починати вибір ультрабука?

  Отже, розглянувши різні типи ультрабуків, починаємо вибирати той гаджет, який нам необхідний. З чого варто почати вибір? Перед кожним покупцем виникають два питання, на які йому необхідно дати чесну відповідь.
 • Мета, з якою купується ультрабук.
 • Максимальний бюджет цієї покупки.
 • Відповівши на ці питання, покупець може істотно звузити коло комп'ютерів, серед яких йому доведеться робити вибір. Давайте розглянемо декілька варіантів відповідей. Отже, ви вирішуєте, що вам необхідний ультрабук для відряджень і роботи в офісі. Вам потрібно буде проводити досить багато часу в Інтернеті, але грати в комп'ютерні ігри ви не плануєте. При цьому ви виділяєте досить скромний бюджет на цю покупку. Тепер розглянемо ультрабук, характеристики якого вам підійдуть. Для виконання таких функцій підійде комп'ютер з досить скромним процесор типу Intel Core i5 або навіть Intel Core i3 обійдемося бортовий відеокартою і невеликий оперативною пам'яттю 4 Гб. Ультрабук з такими параметрами легко буде справлятися з поставленими завданнями і обійдеться покупцеві не дуже дорого. Але якщо ви плануєте на цьому комп'ютері працювати з важкими комп'ютерними програмами або грати в сучасні ігри, то вам доведеться використовувати більш потужний процесор типу Intel Core i7 і обов'язково дискретну відеокарту, при цьому оперативну пам'ять бажано збільшити до 8 а то і до 16 Гб. І звичайно, вибираючи між моделями, бажано вибирати недорогий ультрабук (2016), щоб він відповідав останнім вимогам програмного забезпечення.
  Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях

  Недорогий ультрабук

  Визначившись з технічними характеристиками комп'ютера, давайте розберемося, що допоможе покупцеві мінімізувати бюджет на покупку цього пристрою. В першу чергу варто звернути увагу на бренд, що випускає ультрабуки. Огляд моделей, представлених на сучасному ринку, допоможе правильно зробити вибір. Найдорожчими з гаджетів є комп'ютери компанії Apple. Тому, якщо необхідний недорогий ультрабук (2016), то варто вибирати інший бренд. Серед більш дешевих гаджетів варто звернути увагу на комп'ютери компанії Lenovo або Acer. Крім цього, суттєво впливає на ціну наявність і якість сенсорного екрану. Комп'ютери, що мають звичайну, не сенсорну матрицю, коштують набагато дешевше, ніж сенсорні гаджети. Далі варто звертати увагу на дозвіл екрану і його кути огляду. Чим якісніше матриця, тим дорожче буде ультрабук. Наступним чинником, який може вплинути на вартість комп'ютера, є матеріал, з якого він зроблений. Ультрабуки з алюмінієвим корпусом будуть коштувати дорожче, ніж гаджети, корпус яких зроблений з якісної пластмаси.
  Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях

  Де краще купити ультрабук в Москві?

  Звичайно, найчастіше таку покупку намагаються зробити в місті проживання. Але деякі покупці відмітили, що найкраще купити недорогі ультрабуки в Москві. На підставі чого вони роблять такі висновки? З одного боку, виробники товару намагаються відправляти в торговельну мережу столиці більш якісний товар. І крім цього, столичним магазинам простіше домовитися про постачання товару з якісними оптовими продавцями. Також торгові точки Москви зазвичай володіють досить великим товарообігом, що робить їх вигідними клієнтами, і тому вони можуть отримати більш вагомі знижки. А це означає, що можна купити ультрабук недорогий, але хороший в Москві саме в таких магазинах. Тому, якщо ви не живете в столиці, але іноді все-таки потрапляєте сюди до друзів в гості чи по роботі у відрядження, то повірте, зробити покупку гаджета тут буде набагато простіше і вигідніше. Вибираючи магазин, в якому ви збираєтеся зробити покупку, звертайте увагу на його профіль. Намагайтеся купувати подібну техніку в таких місцях, які спеціалізуються на продажу комп'ютерної техніки, намагаються дбати про свою репутацію та підтримувати її.
  Хороший, але недорогий ультрабук: як вибрати? Відгуки про кращих моделях

  Читаємо відгуки про ультрабуках

  Наступний момент, на який варто звертати увагу, — це відгуки про різних моделях комп'ютерів, які, як вам здається, найбільш вам підходять. Як вони з'являються? Багато покупців після перших годин знайомства з новим комп'ютером готові поділитися своїм, поки ще невеликим досвідом. Надалі вони освоюють свій ультрабук. Відгуки стають більш осмисленими, оскільки не ґрунтуються на досвіді, а не на емоціях. Чим корисна така інформація? Читаючи такі одкровення, зазвичай можна дізнатися масу більш детальної інформації про тієї або іншої моделі. Найчастіше, користувачі подають такі відгуки, звертаючи увагу на позитивні або негативні сторони вибраної вами моделі, які виробники по тим чи іншим причинам не рекламують. Крім цього, такі одкровення розташовуються, зазвичай на форумах, тому кожен відвідувач може задати його питання та отримати відповідь відразу від декількох користувачів, що забезпечить правдивість інформації. Таким чином, читання таких відгуків може вплинути на ухвалення рішення про покупку того або іншого ультрабука.

  Йдемо купувати ультрабук

  Отже, зваживши всі за і проти, оцінивши відгуки власників вподобаної вам комп'ютерної техніки, ви прийняли рішення про покупку тієї або іншої моделі. І настає самий приємний момент — це час купівлі. Трохи раніше вже говорилося про вибір торгової точки, в якій варто купувати гаджет. Але в сучасному світі досить модним стало робити придбання в інтернет-магазинах, не виходячи з дому. Але такі покупки мають свої переваги і недоліки. Купуючи товар у реальному магазині, покупець, перед тим як передати гроші продавцю, може перевірити свій ультрабук на працездатність і відповідність заявленим параметрам. А в інтернет-магазині з споживача досить часто вимагають стовідсоткову передоплату. І клієнт може отримати зовсім не той товар, який він замовляв. Тому багато покупці погоджуються купувати тільки в тих інтернет-магазинах, які надають можливість оплати товару після його отримання. Також варто врахувати, що багато торгові точки надають різні знижки та акції, що дозволяє покупцеві заощадити при купівлі товару. Також можна зменшити вартість гаджета на доставці, якщо вона безкоштовна, або якщо інтернет-магазин знаходиться в безпосередній близькості, то можна скористатися самовивозом.