Краща частина Call of Duty: порівняння всієї серії

349 0 Новини високих технологій

На питання про те, яка краща частина Call of Duty, кожен геймер буде відповідати по-різному. Єдино правильного рейтингу не існує, адже розробники, фанати і експерти розходяться в думках. Кожна людина оцінює гри по тим параметрам, які він вважає для себе найбільш привабливими. Саме тому єдиний топ створений не був, але кращі серед списку все-таки існують.

Особливості серії

Щоб дізнатися, яка краща частина Call of Duty, необхідно зрозуміти, за що лінійку розваг полюбили мільйони фанатів по всьому світу. В першу чергу тут грає роль реалістичність того, що відбувається. Навіть коли в серію впровадили фантастику, вона виглядала в стилі загального миру і не здавалася зайвою.
Краща частина Call of Duty: порівняння всієї серії
Гравців з самого початку купила динаміка кожної окремої місії, де брав участь користувач, постійні перестрілки, в яких герой з загоном союзників проривається з боями заради виконання якогось завдання.


Останньою важливою особливістю можна заслужено вважати стиль ігрового кіно. Він полягає не тільки у вставках відео, але і різноманітних діях. Особливо це спостерігалося у фіналах деяких частин серії.

Думку розробників

Зовсім нещодавно видавці та власники прав на дану серію сказали, яка Call of Duty найкраща частина. Вони підсумували всі дані і зібрали статистику активності з серверів, продажу та інформацію по іншим аспектам. Їх список очолила внутрішня серія під назвою Black Ops.
Краща частина Call of Duty: порівняння всієї серії
Вона налічує три частини на даний момент, і серед них сиквел був найвдалішим. За п'ять років існування серверів на них тривають сутички між тисячами користувачів у день. За весь час взяти участь в боях вдалося мільйонам гравців.


Оригінальна гра розповідає про протистояння часів холодної війни - американці проти росіян. Геймер побуває на багатьох локаціях, включаючи Кубу і В'єтнам. Друга, краща частина серії Call of Duty на думку розробників, розповідає про спроби знешкодити лідера терористичної організації Cordis Die. Зловмисники планують з допомогою мережевих атак розв'язати війну між США і Китаєм. Остання частина на даний момент переносить гравців в недалеке майбутнє, де герої борються з повсталими машинами. У порівнянні з попередніми частинами, вона має меншу популярність, але продажі два роки тому були значними.
Краща частина Call of Duty: порівняння всієї серії

Рейтинг від фанатів

Серед шанувальників лінійки шутерів немає єдиної думки щодо того, яка краща частина Call of Duty. Багато відзначають саме саму першу частину, яка носила однойменну назву. Вона подарувала людям неймовірні на той час відчуття командної роботи в шутерах. Самостійно відбиватися від німецьких вояків майже нереально і доводиться розраховувати на підтримку. Інші заслужено відзначають найпопулярнішу частина серії про Другій світовій війні. Вона носить назвою World at War, і в неї є реальна можливість встановити прапор СРСР над Берліном. Цей проект відрізняється новою графікою, і навіть зараз користувачі з задоволенням ностальгують на серверах вечорами, згадуючи минулі часи. Останні частини Advanced Warfare і Infinite Warfare відзначилися використанням передових технологій героями. Видовищність знову була на висоті, але ці продовження не закрили питання про те, яка частина Call of Duty найкраща. Серед фанатів єдиної думки до сих пір немає, і всі чекають в майбутньому вражаючої гри, яку можна буде назвати чемпіоном.
Краща частина Call of Duty: порівняння всієї серії

Оцінки експертів

Експерти в ігровій індустрії більш послідовні в своїх думках. Після виходу кожної частини авторитетні видання робили оцінки, і вони варіюються між собою в плюс або мінус десять балів. Перше місце, на їхню думку, заслуговує на початок внутрішньої лінійки Modern Warfare. Сюжет розповідає про те, як політичні перипетії в Америці та Росії, пов'язані з тероризмом, стали загрожувати світу. Гра заслужено отримала 91 бал, і саме це найкраща частина Call of Duty, на думку експертів. На другому місці розташувався сіквел з цієї ж серії. В ньому загроза тероризму зросла до небачених меж, а раптове зрада поставила світ перед загрозою ядерної війни. Бронзу серед авторитетних видань заслужила найперша частина 2003 року. В середньому дали 89 балів цій Call of Duty. Яка частина краще, в той час ще не думали, адже це був тільки старт. Вона не даремно була признана однією з кращих на свої роки і поклала початок цілій епосі.

Популярі новини
Загрузка...