Найкращий захист King of Thieves: способи побудови

84 0 Новини високих технологій

Питання про захист стоїть гостро для будь-якого гравця King of Thieves, який любить мережевий режим. Вибудувати найкращу оборону і розуміти тактику ворога – ось що допоможе зберегти скриня в цілісності.

Суть даної гри

Щоб зрозуміти, якою буде кращий захист King of Thieves, спочатку варто розглянути сам ігровий процес. Цей проект встановлюється на операційну систему Android і має онлайн-режим. Гравцеві дається власна кімната з різними примочками, скринею і входом. Всі ці елементи потрібно розташувати так, щоб при вторгненні ніхто не зміг їх дістатися до скарбу. У постійних атаках на ворожі володіння проходить весь ігровий процес. За весь час існування гри користувачі постійно думають над тим, як повинна виглядати кращий захист King of Thieves. Варто одразу розуміти, що ідеальної схеми немає, і можна лише слідувати інструкціям, придумувати свою тактику або брати оригінальністю.
Найкращий захист King of Thieves: способи побудовиКілька рад по організації оборони

При виборі свого лігва варто відразу звернути увагу на його форму. Якщо у вас є достатньо досвіду в грі, краще прикинути можливі тактики вторгнення. Тоді кращий захист King of Thieves сама прийде до вас. Звичайно, передбачити всі підходи важко, але потрібно максимально попрацювати в цьому напрямку. Весь секрет у тому, що більш ніж три оригінальних атаки придумати дуже важко. Близько 75% гравців будуть діяти стандартно і намагатися оминути перешкоди найбільш очевидним способом. Ваше завдання - передбачити точку приземлення персонажа після подолання першої перешкоди. У цей момент його повинна зловити куля або рухомий захисник. Ось так будується в King of Thieves найкращий захист.
Найкращий захист King of Thieves: способи побудовиЧому цей спосіб оборони вважається оптимальним

Ви, швидше за все, не раз помічали за собою бажання рватися вперед при штурмі. Саме тоді ваш персонаж стикається з найбільшою кількістю перешкод, а найчастіше розбивається на одному і тому ж місці. Це називається законом інерції. Гравці рідко враховують свою помилку і пробують зробити щось інакше. Тільки після декількох спроб вони можуть поміняти тактику вторгнення. Це як мінімум призведе до того, що ніхто не зможе взяти три зірки і забрати скарб. Якщо вам ще й вдасться розрахувати точку точного приземлення або загнати персонаж в пастку, можете бути спокійні за безпеку лігва. Тактика перевірялася в умовах реального бою. В подібних іграх неможливо знайти ідеальну стратегію, адже тоді весь сенс втрачався б. Тут же ця схема розглядається як кращий захист King of Thieves.